11.05 godz. 19:10, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 2 : 0 )
Skład: Tomczak, Budnik, Budnik, Kozieł, Kowalski, Zioła, Krawczyk, Gliński, Bartkowiak, Pechan
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Kokociński, Jastrzębski, Rabel, Luźny, Szczucki, Piotrowski
33' Artur Zioła
11' Damian Kokociński (Rzut karny)
14' Damian Kokociński
37' Michał Rabel
39' Łukasz Nadgrodkiewicz
Zawodnik meczu: Damian Kokociński (Sprawiał najwięcej zamieszania w szeregach defensywnych rywali, co zaowocowało zdobyciem dwóch bramek! Na wyróżnienie zasługuje również Krystian Pechan.)

Za bezpieczny weekend oprócz spotkania z Virtual Teamem będzie mieć do rozegrania w tym tygodniu jeszcze mecz z KP Ogrodomanią. KPO będzie trudniejszą przeszkodą do pokonania - zespół Roberta Jakiela jest w chwili obecnej aż 6 miejsc i 6 punktów nad debiutantem. Do tego dwa ostatnie spotkania wygrał, prezentując się z dobrej strony zwłaszcza w potyczce z Wolves. Obrońcy ZBW powinni mieć na oku zwłaszcza duet Marcin Kokociński-Michał Rabel, reszty graczy KPO jednak też lekceważyć nie można. Łatwego zadania gracze Marka Tomczaka mieć nie będą, ale w piłce, zwłaszcza amatorskiej, nigdy nic nie wiadomo, więc kto wie, może debiutant zaserwuje nam w czwartek niespodziankę i pokona dużo bardziej doświadczoną i wyżej notowaną ekipę.

2' Z rzutu rożnego w pole karne zagrywa Piotr Krawczyk, tam najwyżej wyskakuje Piotr Gliński i uderza głową, lecz futbolówka po tym strzale nieznacznie mija bramkę KPO!
4' Bardzo niecelnie z dystansu uderza Marek Tomczak i mamy aut dla "Ogrodomanii".
6' Techniczna próba z dalszej odległości Michała Rabela i końcami palców futbolówkę na rzut rożny odbija Krystian Pechan.
8' Dwie świetne interwencja Krystian Pechana, który najpierw odbija strzał Rabela, a po chwili dobitkę Damiana Kokocińskiego.
11' W polu karnym ręką zagrywa Piotr Gliński i sędzia wskazuje na "wapno"!
11' GOL! (1-0) - Do piłki podchodzi Damian Kokociński i precyzyjnym strzałem pokonuje bezradnego Krystiana Pechana.
13' Sam na sam z bramkarzem wychodzi Michał Rabel, oddaje strzał na w światło bramki, futbolówka ociera się o nogę Pechana i po chwili z linii bramkowej do spółki wybijają ją Wojciech Budnik z Piotrem Gliński.
14' GOL! (2-0) - Stan rywalizacji podwyższa Damian Kokociński, który tym razem strzałem sprzed pola karnego pokonał Pechana.
17' Z ostrego kąta na bramkę uderza Wojciech Piotrowski i futbolówkę na rzut rożny odbija Krystian Pechan.
22' Drugą odsłonę rozpoczynamy od zablokowanego uderzenia z dystansu Damiana Kokocińskiego.
24' Ofiarna interwencja Piotra Glińskiego i mamy rzut rożny dla KPO!
26' Bez trudu uderzenie z dystansu Wojciecha Budnika chwyta Paweł Szczucki.
28' Z otrego kąta na bramkę uderza Robert Jakiel i futbolówkę "na raty" łapie Krystian Pechan.
30' Tempo meczu nieco opadło, kolejnych bramek "szukają" gracze w granatowch trykotach, lecz świetnie w obronie spisują się gracze "Niebieskich".
33' GOL! (2-1) - Radość w obozie "ZBW", bowiem za sprawą Artura Zioły "Niebiescy" łapią kontakt z rywalem!
35' Niecelnie na bramkę uderza Szymon Jastrzębski i grę z "piątki" wznowi Krystian Pechan.
37' GOL! (3-1) - Z rzutu wolnego na bramkę uderza Michał Rabel i futbolówka między nogami graczy z muru wpada do siatki!
38' Instynktowna interwencja Krystiana Pechana po strzale z woleja Michała Rabela.
39' Z pola karnego na bramkę uderza Piotr Krawczyk i nogami piłkę odbija Paweł Szczucki.
39' Za faul na rywalu żółtą kartkę ogląda Łukasz Nadgrodkiewicz!

Z przebiegu spotkania lepiej prezentowali się gracze KPO i to oni zgarnęli komplet oczek w starciu z debiutantem. Trzy punkty sprawiają, że "Ogrodomania" pnie się w ligowej tabeli i już zajmuje czwarte miejsce. W przyszłym tygodniu Robert Jakiel i spółka zagrają z 3M i jeśli chcą liczyć się w walce o awans muszą to spotkanie wygrać. "ZBW" po ograniu w zeszłej kolejce Virtual Team liczyło na kolejne skalpy, lecz w dniu dzisiejszmy nie byli w stanie wyrwać rywalowi choćby punkty! O poprawienie swojego dorobku będzie ciężko, bowiem ich następnym rywalem będzie Leroy Merlin Wrocław.