04.04 godz. 19:55, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
( 0 : 0 )
Skład: Gawłowski, Waleszczyński, Zając, Czarnecki, Mosiej, Dudek, Polski, Jaworski, Krzywicki, Gwit
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Rasel, Kokociński, Rabel, Luźny, Winnicki
25' Lech Gwit
39' Krzysztof Waleszczyński
26' Michał Rabel
Zawodnik meczu: Krzysztof Waleszczyński (Strzelec ważnej, ostatniej bramki dla swojego zespołu dającej trzy punkty w tym pojedynku! Krzysztof był jednym z najaktywniejszych zawodników na boisku i w ostatniej minucie meczu pokonał bramkarza po uderzeniu z rzutu wolnego!)
KP Ogrodomania    vs    Parker ESSC Fulanito

KP Ogrodomania i Fulanito nie miały czasu na odpoczynek. Jeszcze w tym tygodniu pod balonem ważyły się losy brązowych medali, które w obliczu wygranej (walkowerem) Szachownic i porażki KPO z Old Blue Angels trafiły w ręce graczy Pawła Rumina. W lidze OFC zimą górą była KP Ogrodomania, która wygrała 5:4. Jesienią lepsze w bezpośrednim starciu było Fulanito, które wygrało 4:0. Do kogo teraz uśmiechnie się szczęście? Kto lepiej zainauguruje wiosnę na Sarbinowskiej? Na odpowiedzi na te pytania musimy poczekać 40 minut.

2' Podanie Adama Mosieja do Piotra Zająca i napastnik Fulanito nie trafia czysto w piłkę, która wychodzi poza boisko.
4' Dużo walki i przytrzymywania piłki na boisku lecz z takiej gry obu zespołów na razie nic nie wynika.
6' Strzał Łukasza Nadgrodkiewicza, do boku piłkę zbija Rafał Gawłowski.
8' Szymon Jaworski oddaje strzał z lewego skrzydła, blokuje obrońca i tylko rzut rożny dla Fulanito.
9' Uderzenie ze "szpica" Damiana Krzywickiego z małymi problemami broni to uderzenie Rafał Rasel.
11' W dobrej sytuacji znalazł się Michał Rabel lecz zmarnował tą okazje strzelając tuż obok prawego słupka bramki.
14' Luźny-Jakiel-Michał Rabel, trójkowa akcja zakończona niecelnym strzałem tego ostatniego.
16' W odpowiedzi na atak rywali Piotr Zając przegrywa pojedynek z bramkarzem KP Ogrodomanii!
18' Michał Rabel obraca się z obrońcą Fulanito Krzysztofem Waleszczyńskim na plecach i oddaje strzał, który dobrze broni golkiper Rafał Gawłowski.
21' Wojciech Dudek strzela z dalszej odległości minimalnie niecelnie.
23' W odpowiedzi na atak rywala Michał Rabel strzela bardzo niecelnie w kierunku bramki Fulanito.
25' 1:0 Leszek Gwit nowy nabytek Fulanito zdobywa gola dającego prowadzenie!
26' 1:1 Szybka odpowiedź KP Ogrodomanii, Michał Rabel doprowadza do wyrównania.
28' Żółtą kartką został ukarany zawodnik KP Ogrodomanii Robert Jakiel za faul.
30' Kolejne uderzenie Leszka Gwita lecz tym razem piłka przeleciała wysoko ponad bramką KP Ogrodomanii.
32' Dośrodkowania w pole karne KP Ogrodomanii w którym najlepiej odnalazł się Artur Polki, który minimalnie się pomylił oddając strzał!
35' Strzał z dalszej odległości Damiana Kokocińskiego nieznacznie mija światło bramki Fulanito.
36' Słabe uderzenie napastnika Fulanito, spokojnie piłkę łapie golkiper Rafał Rasel.
37' Tym razem Rafał Gawłowski łapie piłkę w "koszyczek" po strzale z ostrego kąta rywala.
39' 2:1 Krzysztof Waleszczyński podchodzi do rzutu wolnego, bierze rozbieg i ... pakuje piłkę do siatki! Tym samym prawdopodobnie zapewnia 3 punkty Fulanito!

O wyniku meczu zdecydowała bramka strzelona przez Krzysztofa Waleszczyńskiego w ostatniej minucie meczu! Spotkanie wyrównane gdzie remis byłby najsprawiedliwszym rezultatem lecz taki jest futbol! W kolejnym meczu piłkarze Fulanito zmierzą się z 3M, a KP Ogrodomania zagra z Piorunem Zaodrze.

autor: Marcin Niciński