17.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 3
( 1 : 2 )
Skład: Paukszt, Brzoza, Karpiński, Jaskólski, Smok, Worożański, Bordulak, Rudziński, Skowroński, Czajkowski
Skład: Patałuch, Adham, Słowiński, Zapart, Kaczor, Rumak, Boniecki, Radzimowski
6' Łukasz Skowroński
10' Jakub Czajkowski
32' Paweł Brzoza
6' Szymon Kaczor
23' Rafał Boniecki
28' Alan Adham
Zawodnik meczu: Alan Adham (Zdobywca gola, który w obronie rozbijał ataki rywala i straszył mocnymi strzałami. W słabszym okresie gry wojskowych stawał na wysokości zadania i nie odpuszczał w żadnej sytuacji.)

Obrońcy tytułu drużyna WSO podejmie brązowego medaliste zeszłej edycji Prezesów. Obie ekipy mierzą w mistrzostwo, a więc o trzy punkty w tym spotkaniu. Czy WSO zbliży się do lidera, czy może Prezesi odniosą kolejne zwycięstwo i przeskoczą w tabeli wojskowych? Tego dowiemy się koło godziny 21.

2' Mocne rozpoczęcie spotkania przez Prezesów i Skowroński w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela wprost w niego
5' Mecz się po woli rozkręca co zaobserwować można w wielu sytuacjach z obu stron
6' GOL! 1-0 KACZOR. Boniecki wrzuca z lewego skrzydła do dobrze ustawionego w polu karnym Kaczora, a ten z woleja umieszcza piłkę w siatce
6' GOL! 1-1 SKOWROŃSKI. Szybka odpowiedź Prezesów zaskoczyła wojskowych. Strzał z lewej strony pola karnego w długi róg zaskoczył Rumaka, który odprowadza piłkę wzrokiem
8' Po zdobyciu bramek obie drużyny nabrały wiatru w żagle i raz po raz rozgrzewają bramkarzy
10' GOL! 2-1 CZAJKOWSKI. Skowroński zgrywa z boku do Czajkowskiego, a ten dobrze ustawiony w polu karnym strzela w środek bramki strzeżonej przez Rumaka
12' Zarysowuje się lekka przewaga ze strony Prezesów, którzy przeprowadzają więcej akcji i zdecydwoanie lepiej radzą sobie w obronie
14' Napór Prezesów przynosi efekt w postaci rzutu wolnego w obebie pola karnego, jednak oddany strzał przez Skowrońskiego zatrzymuje się na murze
16' Nieporadność WSO trwa nadal co przekłada się w źle wykonanym rozpoczęciu z autu
19' Prezesi prowadzą grę mimo to obrona WSO nie kapitulluje po raz kolejny
20' Niedokładnie przeprowadzony atak i stratę piłki przez Prezesów dobrze wykorzystuje Boniecki, który niestety dla niego oddaje niecelny strzał
22' Już na początku drugiej połowy Prezesi zagrażają bramce wojskowych, a dobre podanie od Paukszta marnuje Rudziński, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem oddaje strzał nad poprzeczką
23' GOL 2-2 BONIECKI. Indywidulanie z dystansu z lewego skrzydła w długi róg bramki nie do obrony przez Worożańskiego
24' Adham zza pola karnego po ziemi w krótki róg, ale wprost w ręce bramkarza
26' Niekryty w polu karnym Boniecki był bliski zdobycia swojej drugiej bramki , kiedy to po wrzutce Adhama oddaje niecelny strzał z woleja z drugiego metra
26' Szybko przejęta piłka przez Adhama w środku pola i szybka decyzja o strzale z czuba mogła zakończyć się powodzeniem, lecz piłka o centymetry mija prawy słupek bramki Prezesów
27' Ataki WSO coraz odważniejsze przez co Prezesi cofnięci do obrony
28 GOL! 3-2 ADHAM. Mocny strzał z lewego narożnika pola karnego i zasłonięty Worożański kapituluje po raz kolejny.
30' Strata trzeciej bramki i obijęcie prowadzenia przez WSO podziałała motywująco na drużynę Prezesów, którzy ruszają do ataku
32' GOL! 3-3 BRZOZA. Szybka odpowiedź ze strony Prezesów. Rudziński podaje z głebi pola do Brzozy, a ten ustawiony praktycznie w bramce wbija piłkę do siatki
34' Rudziński sam mija dwóch wojskowych po czym oddaje celny lecz zbyt słąby strzał wyłapany przez bramkarza
36' Ostatnie minuty spotkania to szybkie wymiany z obu stron i niecelne strzały
38' Prezesi jak i wojskowi nie są zadowoleni z wyniku, który mało co zmienia w ligowej tabeli
40' Ostatnia akcja Prezesów jednak strzał Paukszta daleki od celu

Szybkie i mocne tempo meczu jak na Superligę przystało. Obie drużyny walczyły do końca i mimo wielu okazji mecz kończy się remisem, który po przebiegu spotkania jest jak najbardziej sprawiedliwy.

autor: Piotr Baran