17.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 2
( 0 : 2 )
Skład: Ratajczak, Waliłko, Lipiński, Ozga, Cios, Słowiński, Kornecki, Staszel
Skład: Jędryka, Płachecki, Bzowski, Bosek, Mikiciński, Kałmuk, Woźniak, Przedpełski, Nowak, Leszczyński
3' Grzegorz Lipiński
14' Grzegorz Lipiński
20' Jakub Cios
24' Mateusz Mikiciński
38' Łukasz Bosek
Zawodnik meczu: Damian Waliłko (W tym spotkaniu zabawiał się z obroną Husiarii jak chciał. Dobre rajdy oraz akcje indywidualne otwierały drogę do bramki dla kolegów. Kreator gry, który w słabszych momentach wziął ciężar gry na swoje barki.)

Znajdująca się w strefie spadkowej drużyna Husarii Bagdad zmierzy się z drugą drużyną wojskowych WSOWL II. Różnica w tabeli to tylko dwa punkty. Czy Husiaria zdobędzie potrzebne do utrzymania punkty, a może wojskowi przełamią złą passę i zdobędą komplet punktów? Odpowiedzi na pytania dowiemy się zaraz po ostatnim gwizdku sędziego.

2' Początek spotkania i groźna akcja w wykonaniu Mikicińskiego, który postraszył wojskowych mocnym strzałem nad poprzeczką
3' GOL! 1-0 LIPIŃSKI. Szybka odpowiedz wojskowych w odróżnieniu od akcji Mikicińskiego zakończona z powodzeniem. Najpierw mocny strzał Lipińskiego zza pola karnego odbija Bzowski, a następnie w zamieszaniu w polu karnym leżący Lipiński wbjia piłkę pod poprzeczkę
6' Akcje toczą się w środkowej strefie boiska i obie drużyny nie są w stanie zbliżyć się do pola karnego rywala
8' Szybka wymiana podań wojskowych, którą strzałem nad poprzeczką po podaniu Antczaka marnuje Waliłko
10' Jędryka strzałem z linii środkowej próbuje zaskoczyć Ozgę i o mały włos nie przelobował bramkarza wojskowych, który dzięki poprzeczce nie musiał wyjmować piłki z bramki
12' Najaktywniejszy jak do tej pory gracz wojskowych Waliłko mija swobodnie trójkę graczy Husarii, wpada w pole karne, ale piłka po jego strzale zwiedza okoliczne działki
14' GOL! 2-0 LIPIŃSKI. Waliłko popisuje się precyzyjną wrzutką z własnej połowy na głowę do Lipińskiego, a ten delikatnym strzałem lobuje źle ustawionego w tej sytuacji bramkarza Husarii
16' Wojskowi starają sie kontrolować przebieg spotkania, jednak kontry wyprowadzanie przez rywala nie pozwalają na chwilę odpoczynku
18' Błąd bramkarza wojskowych mógł wykorzystać Mikiciński, który to przejmuje przed polem karnym źle wybitą piłkę, ale strzał na pustaka nie znajduje drogi do bramki
19' Mikiciński po raz kolejny urywa się obronie i z prawego skrzydła wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie dobrze ustawiony Nowak kiksuje z metra i przenosi piłkę nad poprzeczką
20' ŻÓŁTA! CIOS. Niepotrzebny faul w kole środkowym i arbiter nie ma żadnych wątpliwości dyktując faul oraz karę indywidualną
21' Początek drugiej połowy zaczyna osłabiony zespół wojskowych, ktorzy mimo gry w piątkę dobrze bronią
23' Kontra Waliłko, który przejmuje piłkę po stracie Mikicińskiego i pędzi prawym skrzydłem po czym zgrywa w pole karne do idealnie ustawionego Lipińskiego, lecz ten odbija piłkę piszczelem i posyła ją na aut
24' GOL! 2-1 MIKICIŃSKI. Z piątego metra po wrzutce z rzutu rożnego przez Kałmuka piłkę do siatki kieruje Mikiciński
27' Moment lepszej gry Husiarii, która mocniej przycisnęła wojskowych po zdobyciu bramki
30' Przedpełski oddaje strzał z woleja po wrzutce Płacheckiego, ale mimo małej odległości piłka wpada wprost w bramkarza
32' Trwa oblężenie bramki wojskowych przez Husarię. Najpierw mocny strzał z główki oddaje Przedpełski, a następnie z dystansu po wybiciu przez bramkarza mocny strzał wykonuje Kałmuk
35' Husiara nadziewa się na kontrę wojskowych w wykonaniu Antczaka, który w sytuacji sam na sam z Bzowski musi uznać wyższość bramkarza, który wślizgiem w polu karnym wybija piłkę z pod nóg napastnika
38' GOL! BOSEK. Przedpełski podaje z prawego skrzydła w pole karne i akcje wślizgiem zamyka Bosek, który wyrównuje wynik spotkania
39' Ostatnia akcja i ostatni strzał tego meczu w wykonaniu Nowaka mija lewe spojenie bramki wojskowych

Wiele akcji i walki w tym spotkaniu odzwierciedla jak ważne były to zawody dla obu ekip. Remis sprawiedliwy patrząc na wiele niewykorzystanych akcji z obu stron jak i na dobrą postawę bramkarzy.
autor: Piotr Baran