Skład: Żmudziński, Perucki, Natalli, Padiasek, Szymański, Gorczyński, Bojarski, Poleszczuk, Pirga, Targoni, Pietruszka
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Szozda, Zaborowski, Przechrzta, Suchecki, Stasiak
17' Kamil Pirga
24' Kamil Pirga
34' Łukasz Bojarski
39' Kamil Pirga
8' Przemysław Stasiak
9' Przemysław Stasiak
9' Krzysztof Suchecki
24' Przemysław Stasiak
32' Andrzej Szozda
Zawodnik meczu: Kamil Pirga (Fenomenalny występ napastnika Tifosek! Rywale mieli ogromy problem z powstrzymaniem jego poczynań ofensywnych czego odzwierciedleniem są pomeczowe statystyki! Kamil zakończył ten mecz z czterema bramkami i jedną asystą na koncie!)

Będący w ostatnim czasie "w gazie" Przyjaciele TIfosek, którzy w ostatnich pięciu meczach zgarnęli komplet punktów, awansowali na najniższy stopień podium i mają jeszcze ogromne szanse na tytuł mistrzowski. Popsuć humor Tifoskom będzie chciało RTV Euro AGD, które gra w kratkę i będzie chciało w myśl do trzech razy sztuka - przełamać zalążek złej serii - dwóch porażek z rzędu. Jeżeli "Ertefałowcy" zjawią się na tym spotkanu w najmocniejszym składzie to powinno być niezwykle ciekawie. Ekipa Pawła Pawłowskiego nadal nie jest pewna utrzymania, ale przy pomyślnych wiatrach może powalczyć nawet o brązowe medale. Do tego niezbędne jest zwycięstwo z "czarnymi". Czy będziemy takowego świadkami? Czy jednak defensywa dowodzona przez Jacka Żmudzińskiego znajdzie sposób na zatrzymanie najskuteczniejszego obecnie gracza w Superlidze - Przemysława Stasiaka? Ciężko wskazać faworyta tego starcia jednak jedno jest pewne - emocji w tym spotkaniu na pewno nie zabraknie!

2' Stasiak w sytuacji sam na sam uderza nad interweniującym Żmudzińskim i niestety równiez nad bramką.
4' Płaskie uderzenie Pirgi z 7 metrów po którym Przechrzta wybija piłke na rzut rożny.
5' Zagranie Kopysia w pole karne, do piłki dopada Zaborowski a jego potężne uderzenie zatrzymuje się na poprzeczce bramki strzeżonej przez Żmudzinskiego!
8' GOL! (1:0) - Szybka akcja RTV Euro AGD! Kopyś zagrywa do Przemysława Stasiaka ten mija Poleszczuka i w sytuacji sam na sam ze Żmudzińskim pewnym strzałem kieruje futbolówke do bramki.
9' GOL! (2:0) - Erefałowcy idą za ciosem! Suchecki po przejęciu piłki na środku boiska minął dwóch rywali i zagrał do Przemysława Stasiaka, któremu nie pozostało nic innego jak umieścić piłke w pustej bramce.
9' GOL! (3:0) - Zabójcze dwie minuty w wykonaniu RTV Euro AGD! Krzysztof Suchecki zdecydował sie na strzał z połowy boiska, mocno uderzona piłka wysokim lobem wpadła do bramki obok kompletnie zaskoczonego Żmudzińskiego! Przepiękne trafienie w wykonaniu zawodnika RTV!
12' GOL! (3:1) - Kamil Pirga pewnym strzałem zdobywa bramkę zmniejszając tym samym strate do rywala.
14' GOL! (3:2) - Indywidualna akcja Macieja Padiaska zakończona precyzyjnym strzałem tuż obok słupka! Tifoskli łapią kontakt z rywalem!
16' Kapitalne dogranie Pirgi w pole karne do niepilnowanego Gorczyńskiego, ten jednak będąc w znakomitej sytuacji uderza obok bramki.
17' GOL! (3:3) - Kamil Pirga na raty pokonuje bramkarza rywali i na tablicy wyników mamy remis!
19' Bardzo aktywny od początku spotkania Pirga uderza zza pola karnego i myli się nieznacznie
24' GOL! (4:3) - Przemysław Stasiak do spółki z Łukaszem Kopysiem rozklepali obronę rywali. Dwójkową akcje wykańcza Przemek i na prowadzeniu ponownie RTV Euro AGD!
24' GOL! (4:4) - Natychmiastowa odpowiedź Tifosek! Przechrzta broni uderzenie Bojarskiego jednak wobec dobitki Kamila Pirgi jest juz bezradny! CO ZA MECZ!!!
26' Kolejny raz przed szansą na zdobycie bramki staje Pirga jednak tym razem przegrywa pojedynek sam na sam z Przechrztą.
29' Suchecki wycofuje piłke na 10 metr do nadbiegającego Kopysia ten jednak uderza ponad bramką.
32' Andrzej Szozda w brzydki sposób fauluje Macieja Padiaska za co zostaje ukarany żółta kartką.
33' Przechrzta zbija piłke na rzut rożny po kąśliwym strzale Pirgi.
34' GOL! (4:5) - Indywidualna akcja Pirgi zakończona dograniem do Łukasza Bojarskiego, któremu nie pozostało nic innego jak umieścić piłke w bramce!
39' GOL! (4:6) - Kopyś traci piłkę na środku boiska na rzecz Kamila Pirgi a napastnik Przyjaciół Tifosek w sytuacji sam na sam mija bramkarza i kieruje futbolówkę do pustej bramki!
39' Prostopadłe zagranie Stasiaka do Pawłowskiego, który przegrywa pojedynek sam na sam ze Żmudzińskim.
40' Ponownie Żmudziński dobrze interweniuje tym razem broniąc mocny strzał Sucheckiego.

Obie ekipy zafundowały nam znakomite widowisko w którym oglądaliśmy mnóstwo bramek, strzałów i podbramkowych sytuacji! Przyjaciele Tifosek pomimo tego iż przegrywali po 10 minutach już 0:3 jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie ponownie na prowadzenie wyszła ekipa RTV Euro AGD jednak końcówka spotkania zdecydowanie należała do drużyny "Tifosek", którzy notują szóstą z rzędu wygraną i awansują tym samym na fotel lidera Superligi! W następnej kolejce ekipa Jacka Żmudzińskiego spotka się z WSOWL natomiast RTV Euro AGD o punkty powalczy z Kuchcikiem Kuźniki.

autor: Marcin Milczanowski