tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Prezesi 11 +21 26
2 . Kuchcik Kuźniki 11 +20 26
3 . Przyjaciele Tifosek 11 +3 22
4 . WSOWL 11 +6 19
5 . Blitz Wrocław 11 +4 18
6 . Hectas 11 +2 15
7 . RTV Euro AGD 11 -5 12
8 . WSOWL II 11 -11 12
9 . Cloud Raiders 11 +3 11
10 . Rycerze Ni 11 -7 10
11 . FC Zbieranina 11 -10 9
12 . Husaria Bagdad 11 -26 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
09.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
WSOWL
RTV Euro AGD
1 : 4
( 0 : 2 )
Skład: Patałuch, Adham, Słowiński, Kaczor, Rumak, Boniecki, Radzimowski
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Podsędek, Szozda, Zaborowski, Oborzyński, Sobierański, Suchecki, Stasiak
6' Łukasz Radzimowski
19' Łukasz Radzimowski
23' Łukasz Radzimowski
30' Łukasz Radzimowski
36' Łukasz Radzimowski
25' Przemysław Stasiak
Zawodnik meczu: Łukasz Radzimowski (Najaktywniejszy gracz w tym spotkaniu. Zdobywca 4 bramek dla swojego zespołu, kreował sytuacje dla swojej drużyny w ofensywie, a swoimi zagraniami i strzałami nękał defensywę RTV Euro AGD.)
    vs   

Zagrają ze sobą mistrz ostatniej (i nie tylko) edycji - WSOWL i RTV Euro AGD. Jesienią górą była ekipa Jarka Patałucha, która wygrała 2:0. W obecnym sezonie Wojskowi po sześciu rozegranych meczach zajmują czwartą lokatę z 12 punktami na koncie. "Ertefałowcy" na wiosnę trzy razy przegrywali, trzykrotnie schodzili z murawy jako zwycięzcy. Co ciekawe w każdym z wygranych spotkań widzieliśmy na murawie Przemysława Stasiaka, który do tego popisywał się hat-trickiem. Co przyniesie dzisiajszy mecz? Kolejnego hat-tricka Przemka, a może następne trafienia Łukasza Radzimowskiego? A może zupełnie kto inny zostanie bohaterem spotkania i poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa?

Relacja z meczu:
1' Rozpoczęcie spotkania.
2’ Podanie z koła środkowego Boiska Krzysztofa Sucheckiego w pole karne ‘’wojskowych’’ do Przemysława Stasiaka lecz to podanie jest minimalni za mocne i od bramki rozpocznie Piotr Rumak.
4’ Mocne uderzenie Łukasza Radzimowskiego z lewego skrzydła, piłka tylko uderza w boczną siatkę bramki RTV Euro AGD.
5’ Złe podanie Rafała Bonieckiego do współpartnera będącego na lewym skrzydle i od wrzutu z autu rozpoczną grę ‘’ertefałowcy’’
6’ GOL! 0:1 W sytuacji 2 na 1 obrońcę Rafał Boniecki podaje do Łukasza Radzimowskiego który nie miał problemów z umieszczenie piłki w bramce Wojecha Sobierańskiego!
7’ Łukasz Kopyś podaje z rzutu rożnego do Krzysztofa Sucheckiego który przyjmuje piłkę i oddaje minimalnie niecelny strzał na bramkę WSOWL.
9’ Jarosław Patałuch źle oblicza lot górnej piłki i nie trafia w futbolówkę będąc w polu karnym przeciwników po podaniu od Rafała Bonieckiego, a futbolówkę spokojnie łapie piłkę golkiper Wojciech Sobierański.
10’ Dobrze „czyta grę” Andrzej Szozda który przewiduje podanie przeciwnika i przecina to podanie tuż przed swoim polem karnym.
12’ Strzał zza pola karnego Krzysztofa Sucheckiego trafia w poprzeczkę bramki WSOWL!
14’ Dobra interwencja bramkarza RTV Euro AGD po strzale Łukasza Radzimowskiego.
15’ Kolejna akcja WSOWL! Tym razem Jarosław Patałuch oddaje atomowe uderzenie z lewego skrzydła lecz to uderzenie ląduje daleko od bramki RTV Euro AGD!
17’ Piłka po dograniu w pole karne WSOWL znajduje się pod nogami niepilnowanego Piotra Kozaczewskiego który źle układa stopę i kieruje piłkę tuż obok bramki Piotra Rumaka!
19’ GOL! 0:2 Daleki wykop bramkarza Piotra Rumaka pod pole karne przeciwników, obrońcy urywa się Łukasz Radzimowski który wykorzystuje niezdecydowanie bramkarza i lobem umieszcza piłkę w bramce!
20' Koniec pierwszej połowy.
22’ Mocne uderzenie Alana Adhama na bramkę RTV Euro AGD zablokowane przez Krzysztofa Sucheckiego.
23’ GOL! 0:3 Łukasz Radzimowski umieszcza piłkę w pustej bramce po podaniu z prawego skrzydła.
24’ Bardzo niecelne uderzenie Łukasza Radzimowskiego z lewego skrzydła po podaniu ze środka pola.
25’ GOL! 1:3 Przemysław Stasiak ominął 2 obrońców „wojskowych” na prawym skrzydle i pokonał bramkarza Piotra Rumaka po strzale w krótki róg!
26’ Dobrze piłkę na rzut rożny zbija golkiper Piotr Rumak po uderzeniu z pola karnego.
28’ Podanie Przemysława Kozaczewskiego dobrze przerywa Jarosław Patałuch i zawodnicy WSOWL w posiadaniu piłki na własnej połowie boiska.
30’ Żółtą kartką ukarany zostaje przez sędziego Malca Łukasz Radzimowski za nierozważny atak w nogi przeciwnika i przerwanie korzystnej akcji przeciwników.
32’ Szymon Kaczor wybija piłkę na rzut rożny po wstrzeleniu piłki w pole karne”wojskowych”.
34’ Faulowny Łukasz Radzimowski przez Andrzeja Szozdę i mamy rzut wolny tuż obok linii bocznej boiska, piłka posłana w pole karne i spokojnie piłkę wybija obrona RTV Euro AGD.
36’ GOL! 1:4 W sytuacji 3 na 1 obrońcę Alan Adham podaje do Łukasza Radzimowskiego na lewe skrzydło, a Łukasz posyła piłkę po długim rogu bramki RTV Euro AGD nie dając najmniejszych szans na skuteczną interwencję bramkarzowi!
38’ Zablokowane uderzenie Dariusza Polańczyka przez Alana Adhama i „ertefałowcy” rozpoczną od rzutu rożnego.
39’ Łukasz Radzimowski mógł strzelić swoją 5 bramkę lecz dobrze tym razem interweniuje golkiper Wojciech Sobierański który łapie piłkę po mocnym uderzeniu w krótki róg
40' Koniec spotkania.

Łukasz Radzimowski sam rozmontował defensywę rywali zdobywając 4 bramki! Wojskowi zagrali na swoim dobrym poziomie i nie dali szans drużynie Pawła Pawłowskiego na korzystny dla nich wynik, a w kluczowych momentach górę wzięło doświadczenie wojskowych i trzy oczka trafiają na konto WSOWL! W następnym meczu ligowym piłkarze RTV Euro AGD zagrają z Przyjaciółmi Tifosek, natomiast piłkarze WSOWL zmierzą się z Prezesami.
autor: Marcin Niciński
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: nitek@wrocbal.pl


Zawodnik meczu:

Łukasz Radzimowski (WSOWL)