05.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
3 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Ratajczak, Waliłko, Antczak, Wojtasik, Brauer, Ozga
Skład: Paukszt, Brzoza, Karpiński, Smok, Worożański, Bordulak, Rudziński, Szczotka, Zembaty, Skowroński, Czajkowski
12' Grzegorz Paukszt
34' Sebastian Rudziński
38' Grzegorz Paukszt
Zawodnik meczu: Grzegorz Paukszt (Główny kreator gry Prezesów, prawdziwa ostoja defensywy. Dziś pokazał również sporo walorów ofensywnych, zdobył dwie ważne bramki. )

Zespół Macieja Smoka tej wiosny tylko raz opuszczał plac gry pokonany, za sprawą Przemysława Stasiaka i jego hat-tricka dla RTV Euro AGD. Młodsza ekipa Wojskowych ma na swoim koncie dwie wygrane, dwa remisy i jedną porażkę. Bukmacherzy jako faworyta typują drużynę Prezesów, jednak piłka nożna lubi być nieprzewidywalna, a WSOWL II lubi sprawiać niespodzianki, co pokazało chociażby w meczu z "jedynką", więc tak naprawdę w meczu może wydarzyć się wszystko. Karol Smok i Konrad Hajdamowicz, czy Fabian Wojtasik?

1' Rozpoczęcie spotkania. Wojskowi rozpoczynają w piątkę.
2' Napór Prezesów, Ozga popisuje się udaną interwencją.
4' Skowroński zagrywa do Rudzińskiego, ten posyła piłkę nad poprzeczką.
6' Rudziński przegrywa pojedynek z Ozgą.
8' Kontra WSOWL o mały włos nie zakończyła się bramką. Prezesi muszą wzmocnić czujność mimo iż grają dwóch zawodników więcej.
9' Karpiński strzela zza pola karnego, Ozga pewnie chwyta futbolówkę.
11' Karpiński trafia w poprzeczkę !!!
12' (1:0) - Paukszt strzela po ziemi z dystansu, bramkarz przepuszcza piłkę między nogami, sporo pracy wykonał przy tej bramce Karpiński kompletnie myląc bramkarza.
13' - Wojtasik wzmacnia wojskowych.
15' Ozga pewnie broni piłkę po strzale Karpińskiego.
16' Akcja po stronie wojskowych, Wojtasik nie znajduje sposobu na pokonanie bramkarza rywali.
18' Rudziński fatalnie przestrzela w dogodnej sytuacji.
22' Fantastyczna interwencja Ozgi, broni strzał Rudzińskiego.
24' Mimo sporej przewagi w posiadaniu piłki Prezesi nie mogą znaleść recepty na podwyższenie wyniku.
26' Kontra WSOWL spaliła na panewce.
28' Szczotka stojąc samotnie w polu karnym zdąrzył sobie przyjąć futbolówkę odwrócić się z piłką i oddać strzał, posłał piłkę obok bramki.
30' Waliłko strzela z dystansu, piłka przeleciała kilkametrów obok bramki.
32' Karpiński oddaje mocny strzał zza pola karnego, kapitalną interwencją popisał się Ozga, wybił piłkę na rzut rożny.
34' (2:0) - Rudziński wychodzi sam na sam i pewnym strzałem w długi róg zdobywa swoją drugą bramkę w meczu.
36' Ratajczak staje oko w oko z bramkarzem, trafił prosto w niego.
38' (3:0) - Paukszt strzela z dystansu, piłka wpada do siatki.
39' Wojtasik przegrywa pojedynek z Worożańskim.
40' Podanie na wolne pole do Zembatego, ten fatalnie pudłuje z najbliższej odległości.

Wojskowi mimo iż grali przez całe spotkanie w osłabieniu pokazali charakter. Walczyli z rywalem jak równy z równym, szkoda tylko że zawodników było tylko sześciu, grając tak ciężko bedzie utrzymać się w Superlidze.  Prezesi musieli się mocno napocić aby zgarnąć ważny kompet punktów. W następnym meczu drużyna Smoka zagra z Cloud Raiders, WSOWL II podejmie Blitz Wrocław