25.04 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
Skład: Paukszt, Brzoza, Karpiński, Smok, Worożański, Bordulak, Rudziński, Szczotka, Zembaty, Skowroński
Skład: Kmieć, Kaban, Nowak, Rokita, Jędrzejewski, Kropidłowski, Jaworski, Piędel, Markowski
5' Karol Smok
8' Wojciech Zembaty
10' Karol Smok
17' Grzegorz Paukszt
30' Karol Smok
35' Wojciech Zembaty
18' Łukasz Nowak
19' Radosław Jaworski
27' Łukasz Nowak
Zawodnik meczu: Karol Smok (Znakomite spotkanie w wykonaniu Karola! Najaktywniejszy gracz na polu gry, nękał swoimi strzałami i podaniami obronę rywali. Mecz zakończył z trzema trafieniami na koncie!)

Pierwsze trzy tygodnie w wykonaniu piłkarzy Łukasza Kmiecia nie były zbyt udane. Dwa remisy na początku, a następnie dwie porażki ulokowały "Czerwone Pasy", w strefie spadkowej, na pozycji numer jedenaście. Prezesi po trzech spotkaniach mogą być bardziej zadowoleni - zajmują czwartą lokatę, dwa razy schodzili z boiska jako zwycięzcy, a raz nawet zostali drużyną tygodnia. Ostatnie spotkanie "Czarno-białych" i "Przemysław Stasiak show" mogło jednak nieco popsuć humory w drużynie. Prezesi z pewnością będą chcieli zrehabilitować się za ubiegły wtorek i powrócić na ścieżkę zwycięstw. Zbieranina też ma o co walczyć - w końcu nikt nie ma ochoty widnieć na stronie Wrocbal.pl na czerwono, a pierwszy komplet punktów w tym sezonie może ten stan rzeczy zmienić. A kiedy naprzeciw siebie stają dwie drużyny z ambicjami, możemy spodziewać się tylko jednego - dobrego widowiska!

2’ Radosław Jaworski w szybkim ataku zatrzymany przez Grzegorza Paukszta.
4’ Marcin Piędel strzela w bramkarza po świetnym podaniu od Radosława Jaworskiego.
5’ GOL! 0:1 Mocny strzał oddaje Wojciech Zębaty, golkiper odbija to uderzenie lecz piłka powraca pod nogi Karola Smoka który umieszcza piłkę w siatce!
8’ GOL! 0:2 Niepewna interwencja golkipera Macieja Jędrzejewskiego, do piłki na linii bramkowej dopada niepilnowany Wojciech Zębaty który zdobywa swojego pierwszego gola w tym spotkaniu.
10’ GOL! 0:3 W sytuacji „oko w oko” z bramkarzem FC Zbieraniny znalazł się Karol Smok który spokojnie posyła piłkę obok interweniującego bramkarza!
12’ Złe przyjęcie Waldemara Rokity w polu karnym i bramkarz swoją paradą wygarnia piłkę spod nóg napastnika.
13’ Arkadiusz Kropidłowski źle podaje do Radosława Jaworskiego i piłka wychodzi poza pole gry.
15’ Dobra interwencja golkipera Macieja Jędrzejewskiego który zbija piłkę na rzut rożny.
17’ GOL! 0:4 Grzegorz Paukszt zdobywa gola lobem po dalekim wyjściu golkipera FC Zbieraniny!
18’ GOL! 1:4 Bramkę z lewego skrzydła po długim rogu zdobywa Łukasz Nowak.
19' GOL! 2:4 W sytuacji sam na sam z bramkarzem Radosław Jaworski mija golkipera i posyła piłkę do pustej bramki!
22’ Niecelne podanie Grzegorza Paukszta w pole karne FC Zbieraniny i od bramki rozpocznie Maciej Jędrzejewski.
23’ Dobrze interweniuje w defensywie Bartłomiej Karpiński który wybija piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
25’ Niecelny strzał z prawego skrzydła Bartłomieja Karpińskiego.
27' GOL! 3:4 Arkadiusz Kropidłowski oddaje strzał na bramkę z rzutu wolnego, a w polu karnym dobrze odnajduje się Łukasz Nowak który dokłada nogę, piłka zmienia kierunek i wpada do bramki! Łukasz Nowak zdobywa bramkę kontaktową!
28’ Dobra interwencja Macieja Jędrzejewskiego po strzale z boku pola karnego. Maciej zbija uderzenie na rzut rożny.
30’ GOL! 3:5 Błąd w rozegraniu FC Zbieraniny, Karol Smog przejmuje piłkę i w sytuacji „jeden na jednego” z bramkarzem spokojnie pokonuje golkipera i zdobywa swojego trzeciego gola!
32’ Dobrze w defensywie interweniuje Mirosław Bordulak który wybija piłkę poza pole gry po centrze z rzutu wolnego.
33’ Łukasz Skowroński podaje w pole karne przeciwników lecz defensywa czujna, wybija daleko futbolówkę.
35’ GOL! 3:6 Na listę strzelców wpisuje się Wojciech Zembaty dla którego jest to drugie trafienie w tym spotkaniu!
37’ Sebastian Rudziński przed polem karnym zamiast oddać strzał na bramkę niecelnie podaje do współpartnera i piłkę do gry wprowadzi bramkarz FC Zbieraniny.
39’ Krzysztof Kaban trafia w słupek bramki Prezesów!

Kiedy wydawałoby się że FC Zbieranina zdoła strzelić bramkę wyrównującą to gracze Prezesów wykorzystali bezlitośnie każdy błąd graczy przeciwników i odskoczyli im na trzy bramki! Prezesi pokazali się z dobrej strony w tym spokaniu, wykorzystali swoje doświadczenie i po lekkiej zadyszcze na początku drugiej połowy zgarniają trzy punkty! W kolejnym meczu FC Zbieranina zagra z Blitz Wrocław, a Prezesi zmierzą się z WSOWL II.

autor: Marcin Niciński