21.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
4 : 3
( 1 : 1 )
Skład: Zadorożny, Korsak, Gołaczyński, Gołaczyński, Żyniewicz, Topornicki, Skorupa, Kołodziej
Skład: Jędryka, Bzowski, Kloczkowski, Bosek, Mikiciński, Kałmuk, Woźniak, Przedpełski, Sukta, Leszczyński, Tyszkiewicz
17' Przemysław Topornicki
33' Przemysław Topornicki
34' Przemysław Topornicki
13' Kamil Leszczyński
27' Łukasz Bosek
28' Mateusz Mikiciński
39' Mateusz Mikiciński
Zawodnik meczu: Mateusz Mikiciński (Stwarzał zagrożenie pod bramką rywala co przyniosło skutek w postaci dwóch zdobytych bramek, a druga okazała się być trafieniem za 3 punkty. Pewnie w ataku i nie najgorzej w obronie.)

Obie drużyny nie zaznały w tym sezonie jeszcze smaku zwycięstwa, przy obu teamach przy dorobku punktowym widnieje okrągłe zero. Czwartkowe spotkanie będzie okazją na przełamanie dla obu ekip, zwycięzca może być jednak tylko jeden (no albo żaden jeśli będziemy mieć remis J). Czy dawnej drużynie Domino uda się wydostać ze strefy spadkowej, czy może to piłkarze Jacka Gołaczyńskiego będą mieli co fetować w czwartek wieczorem? Nawet Wróżbita Maciej z Ezo TV nie ma pojęcia jaki padnie wynik w meczu Husarii z Rycerzami, a to oznacza tylko jedno - aby się przekonać kto będzie lepszy w tym starciu najlepiej przyjść osobiście na Sarbinowską i zobaczyć na własne oczy poczynania obu zespołów, aby ocenić ich szanse w dalszej części sezonu i w przyszłości dobrze zainwestować swoje pieniądze u bukmachera

3'- Przedpełski w pierwszej groźnej akcji Husiarii, ale po jego strzale piłka mija słupek
6'- Rycerze ni oddają niecelne strzały, a zawodnicy rodem z Bagdadu zatrzymywani przez obronę rywala
9'- Trwa napór rycerzy na bramkę rywala i Husaria zamknięta na własnej połowie
12'- Mocny strzał Topornickiego, a piłkę na rzut rożny wybija bramkarz
13'- Po corssowym zagraniu z okolic właśnego pola bramkowego piłka trafia pod nogi Leszczyńskiego i ten delikatnym lobem pokonuje bramkarza Rycerzy
15' Mimo naporu na bramkę rywala to Rycerze muszą odrabiać straty
17'- Rzut wolny wywalczony przez rycerzy pewnym strzałem na gola zamienia Topornicki
19'- Mocny strzał z dystansu Mikicińskiego obija nogi obrońcy i piłka wychodzi na rzut rożny, który nie przynosi powodzenia
22'- Rycerze wyszli na drugą części spotkania z większą wolą walki i chęcia doprowadzenia do podwyższenia wyniku
25'- Kontry, akcje, niecelne podania, przerywanie ataków przez obronców to charakteryzuje poczynania obu drużyn w początkowej fazie drugiej połowy
27'- Bramkarz Ryczerzy wyszedł zbyt daleko w pole co skrzętnie wykorzystał Bosek i lobem spod linii środkowej pakuje piłkę do bramki
28'- Po wrzutce z autu strzałem z woleja z odległości nie większej niż metr bramkę zdobywa Mikiciński
30'- Rycerze ruszają do wzmożonych ataków i napór na bramkę Husarii nie ustaje
33'- Kontry i pressing przynoszą uprognioną bramke dla Rycerzy, która z pola karnego zdobywa nie kto inny jak Topornicki
34'- Topornicki po raz trzeci wykorzystuje nieporadność rywali i w sytuacji sam na samo szybko doprowadza do wyrównania
36'- Podniesiona na duchu drużyna rycerzy zmierza po kolejne bramki lecz Bzowski radzi sobie ze strzałami z dystansu
39'- Ostatnia akcja Husarii Bagdad okazuje się być decydująca i po indywidulalnej akcji z środka pola decydującą bramkę zdobywa gracz meczu Mikiciński
 40' - Koniec spotkania.

PMecz pełen walki, niecelnych podań, zrywów z obu stron. Wyrównany pojedynek, który mógł zakończyć się w rózny sposób lecz tego dnia więcej szczęścia mieli gracze z Husarii Bagdad i to oni zgarniają komplet punktów

autor: Piotr Baran