tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Prezesi 11 +21 26
2 . Kuchcik Kuźniki 11 +20 26
3 . Przyjaciele Tifosek 11 +3 22
4 . WSOWL 11 +6 19
5 . Blitz Wrocław 11 +4 18
6 . Hectas 11 +2 15
7 . RTV Euro AGD 11 -5 12
8 . WSOWL II 11 -11 12
9 . Cloud Raiders 11 +3 11
10 . Rycerze Ni 11 -7 10
11 . FC Zbieranina 11 -10 9
12 . Husaria Bagdad 11 -26 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
19.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
RTV Euro AGD
Prezesi
1 : 3
( 1 : 1 )
Skład: Polańczyk, Stopka, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Podsędek, Szozda, Zaborowski, Głuszczak, Suchecki, Stasiak
Skład: Paukszt, Brzoza, Smok, Worożański, Bordulak, Hajdamowicz, Szczotka, Czajkowski
4' Przemysław Stasiak
31' Przemysław Stasiak
33' Przemysław Stasiak
18' Karol Smok
Zawodnik meczu: Przemysław Stasiak (Nowy nabytek RTV Euro AGD dał im zwycięstwo! Przemysław był najwyraźniejszym zawodnikiem na boisku, strzelił trzy bramki które wystarczyły aby jego zespół wygrał pierwszy mecz w sezonie!)
    vs   

Prezesi podbudowani wysokim zwycięstwem w ostatniej kolejce nad Przyjaciółmi Tifosek będą chcieli kontynuować szczęśliwą passę i wygrać kolejny mecz nie oddając nikomu fotela lidera. Jesienią bezpośredni pojedynek obu ekip zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść "czarno-białych"  po golu Mateusza Jaskólskiego. Tytuł MVP przypadł wtedy Konradowi Hajdamowiczowi. Napastnik Prezesów ma w tym sezonie na swoim koncie już 4 trafienia i z pewnością będzie chciał we wtorek dołożyć kolejne bramki. RTV nie zaliczyło udanego początku wiosny przegrywając oba swoje spotkania. Można się więc spodziewać, że będzie chciało się zrehabilitować i zdobyć premierowe punkty w tej edycji. Czy im się to uda? Czy może to Prezesi dopiszą sobie kolejne trzy oczka? Czy defensywa "Ertefałowców" zatrzyma Konrada Hajdamowicza?

Relacja z meczu:

1' - Rozpoczęcie spotkania.
2’ Próba zaskoczenia bramkarza przez Krzysztofa Sucheckiego lobem z własnej połowy lecz zabrakło precyzji.
3’ GOL! 0:1 - Na strzał zza pola karnego zdecydował się nowy nabytek RTV Euro AGD Przemysław Stiasiak który nie daje szans na skuteczną interwencje bramkarzowi Piotrowi Worożańskiemu.
5’ Dobrze w defensywie strzał blokuje Zbigniew Zaborowski po strzale Mirosława Bordulaka.
6’ Strzał zza pola karnego autorstwa Konrada Hajdamowicza lecz spokojnie piłkę łapie golkiper Mateusz Głuszczak.
8’ Mocne uderzenie Sucheckiego w pole piąstkuje bramkarz Prezesów Piotr Worożański.
10’ Uderzenie Konrada Hajdamowicza dobrze blokuje Łukasz Kopyś.
11’ Mirosław Bordulak dobrze podaje w polu karnym RTV Euro AGD do Konrada Hajdamowicza który mocno strzela po krótkim rogi lecz dobra interwencją popisuje się Mateusz Głuszczak.
13’ Aktywny Hajdamowicz dogrywa w pole karne ‘’ertefałowców’’ i dobrze interweniuje w defensywie Andrzej Szozda wybijając piłkę poza pole gry.
14’ Stasiak podaje do Sucheckiego który decyduje się na strzał z prawego skrzydła i piłka mija o dobre 5 metrów prawy słupek bramki.
16’ Jakub Szczotka znalazł się ‘’oko w oko’’ z golkiperem Mateuszem Głuszczakiem i zwycięsko z tego pojedynku wychodzi bramkarz RTV Euro AGD!
18’ GOL! 1:1 - Strzałem po długim rogu popisuje się Karol Smok który doprowadza do wyrównania!
19’ Ależ byłaby odpowiedź drużyny Pawła Pawłowskiego! Piotr Kozaczewski oddaje bardzo mocny strzał w słupek bramki Prezesów!
20’ Strzał z prawego skrzydła zdecydował się Krzysztof Suchecki lecz dobrym wślizgiem blokującym interweniuje Karol Smok.
20' - Koniec pierwszej połowy.
22’ Strzał z lewego skrzydła Hajdamowicza mija prawy słupek bramki Głuszczaka.
24’ Dariusz Polańczyk podaje w pole karne przeciwników do Przemysława Stiasiaka który obraca się z obrońcą na plecach w kierunku bramki lecz bramkarz paruje uderzenie Stasiaka na rzut rożny!
25’ Łukasz Kopyś  po podaniu Piotra Kozaczewskiego strzela poza…  piło łap.
26’ Strzał Konrada Hajdamowicza tuż obok lewego słupka bramki RTV Euro AGD.
28’ Mirosław Bordulak fauluje przed polem karnym Marcina Podsędka, sędzia Malec odgwizduje faul. Do piłki podchodzi Przemysław Stasiak który oddaje mocny i precyzyjny strzał lecz dobrą interwencją popisuje się bramkarz Prezesów!
30’ Kolejny faul na Podsędku tym razem tuż przed linią pola karnego Prezesów! Do piłki znów podchodzi Stasiak który z rzutu wolnego podaje do Podsędka, a napastnik RTV Euro AGD oddaje za lekki strzał w kierunku bramki i obrońca wybija piłkę z linii bramkowej!
31’ GOL! 1:2 - Przemysław Stasiak wyprowadza RTV Euro AGD na prowadzenie!
33’ GOL! 1:3 - Kontratak w wykonaniu "Ertefałowców". Przemysław Stasiak jest faulowany tuż przed polem karnym Prezesów, a doświadczony arbiter Andrzej Malec stosuje korzyść z której skorzystał Stasiak umieszczając piłkę pomiędzy nogami bramkarza w bramce rywali!
35’ Strzał Błażeja Stopki w słupek!
38’ Na strzał zza pola karnego zdecydował się Piotr Kozaczewski lecz to uderzenie pozostawiało wiele do życzenia.
40'  - Koniec spotkania.

 

Ważne zwycięstwo drużyny Pawła Pawłowskiego. Nowy nabytek RTV Euro AGD Przemysław Stasiak trzy razy pokonał golkipera Prezesów i zapewnił swojemu nowemu zespołowi pierwsze punkty w tym sezonie. Prezesi stawili się na mecz tylko z jednym rezerwowym i widać było w II części meczu że brakuje im "świeżego oddechu" na placu gry. FC Zbieranina to kolejny przeciwnik Prezesów, a piłkarze RTV Euro AGD zagrają z Rycerzami Ni.

autor: Marcin Niciński
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: nitek@wrocbal.pl

Zawodnik meczu :

Przemysław Stasiak (RTV Euro AGD)