tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Prezesi 11 +21 26
2 . Kuchcik Kuźniki 11 +20 26
3 . Przyjaciele Tifosek 11 +3 22
4 . WSOWL 11 +6 19
5 . Blitz Wrocław 11 +4 18
6 . Hectas 11 +2 15
7 . RTV Euro AGD 11 -5 12
8 . WSOWL II 11 -11 12
9 . Cloud Raiders 11 +3 11
10 . Rycerze Ni 11 -7 10
11 . FC Zbieranina 11 -10 9
12 . Husaria Bagdad 11 -26 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
18.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
FC Zbieranina
Cloud Raiders
3 : 2
( 2 : 1 )
Skład: Kmieć, Sobański, Nowak, Rokita, Jędrzejewski, Kropidłowski, Jaworski, Sapeta, Markowski
Skład: Lungu, Kozioł, Tarasiewicz, Martyński, Fernandez, Musiatowicz, Napierała, Mikołajec, Mircea
13' Arkadiusz Kropidłowski
38' Mateusz Sapeta
7' Tomasz Musiatowicz
12' Marek Napierała
24' Marek Napierała
37' Tomasz Musiatowicz
Zawodnik meczu: Tomasz Musiatowicz (Autor dwóch trafień dla Cloud Raiders. Na wyróżnienie zasługuje również Arkadiusz Kropidłowski z FC Zbieraniny za bramkę z cyklu „stadiony świata”.)
    vs    

FC Zbieranina, czwartkowy rywal pierwszej ekipy WSOWL, również rozegra w trzecim tygodniu dwa spotkania. Zanim dojdzie do pojedynku z piłkarzami Jarka Patałucha, zespół Łukasza Kmiecia skrzyżuje rękawice z Cloud Raiders. „Żółci” posiadają w swym dorobku o jeden punkt więcej od swojego rywala. W tym spotkaniu również ciężko wskazać faworyta. Cloud jeśli na poważnie myśli o medalach na koniec sezonu powinien zrobić wszystko aby ograć beniaminka i podgonić stratę do czołówki stawki. Zbieranina skóry łatwo nie sprzeda i też pewnie powalczy o trzy oczka. Kto opuści murawę boiska przy ul. Sarbinowskiej w lepszych humorach przekonamy się już w poniedziałek!

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
4’ – Tomasz Musiatowicz zagrywa do Adriana Lungu, ten z kolei strzela, mamy rykoszet i rzut rożny dla Cloud Raiders.
7’ – GOL! Tomasz Musiatowicz uderza z pola karnego i mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu! Cloud Raiders – FC Zbieranina 1:0!
11’ – Dogodną sytuację na podwyższenie prowadzenia ma Bartłomiej Kozioł, Maciej Jędrzejewski zachowuje jednak czujność i wszystko kończy się zaledwie na rzucie rożnym.
12’ – GOL! Chwilę później „Żółci” cieszą się już z drugiej bramki! Jej autorem jest Marek Napierała, który wykorzystuje podanie Mircei!
13’ – GOL! Błyskawiczna odpowiedź Zbieraniny! Komentarz z ławki rezerwowych („Wow! Zaje… jak Ronaldo!”) jest jak najbardziej adekwatny do tego co się właśnie stało. Kropidłowski uderza praktycznie z połowy, atomowy strzał pod samą „ladę” i piłka w sieci! Bramka z cyklu „stadiony świata”, aż żal, że nie zarejestrowała tego kamera Łukasza Czuchraja. Cloud – Zbieranina 2:1!
15’ – Ławka rezerwowych FC Zbieraniny zdaje sobie sprawę z przewagi „Żółtych”, o czym świadczyć mogą stwierdzenia „rządzą na boisku”, „wybiegani”, „dobrze grają”.
18’ – Cloud w natarciu i ostrzał bramki Zbieraniny, kilkukrotnie interweniować musi Maciej Jędrzejewski. Wszystko kończy się na strzale w boczną siatkę autorstwa Piotra Mikołajca.
19’ – Zbieranina jest bardzo bliska wyrównania, jednak wszystko psuje… słupek. To właśnie w tę część bramki trafia piłka po uderzeniu Radosława Jaworskiego. A że z boku widać wszystko najlepiej nie obeszło się bez komentarza („czemu nie po długim?!”).
20' - Koniec pierwszej połowy.
21’ – Strzał Lungu z dalszej odległości, bramkarz dobrze interweniuje.
22’ – I znów troszeczkę farby odpadło ze słupka bramki strzeżonej  przez Macieja Jędrzejewskiego. Kolejne obicie słupka, tym razem w wykonaniu Marka Napierały. Dobitka Mircei okazuje się nieskuteczna.
24’ – Napierała brzydko fauluje Waldemara Rokitę, przez co ten drugi musi opuścić boisko, a sam autor przewinienia ogląda żółty kartonik.
26’ – Mocny strzał Mateusza Sapety, piłka wędruje obok bramki.
26’ – Zrobił nam się ostry mecz, mamy faul za faul, tym razem Łukasz Kmieć wycina Adriana Lungu. Wszystko to przyczynia się do nadwyrężenia strun głosowych arbitra Andrzeja Malca, który wdaje się w dyskusje z zawodnikami.
30’ – Rzut wolny dla Cloudu, a przy okazji tego kolejne przeciążenia narządu mowy sędziego, za sprawą Marka Napierały, który dalej nie może przeboleć żółtego kartonika sprzed kilku minut.
32’ – Uderzenie „po długim” w wykonaniu Margarita Mircei, piłka jednak wędruje obok bramki.
37’ – GOL! Tarasiewicz zagrywa do Musiatowicza, a ten posyła futbolówkę pod samą poprzeczkę! Cloud vs Zbieranina 3:1!
38’ – GOL! Mistrzowie „błyskawicznych odpowiedzi” znów nie zawodzą! Minutę po bramce dla Cloudu, gola zdobywa FC Zbieranina! Na listę strzelców wpisuje się Mateusz Sapeta!
40’ – „Żółci” w samej końcówce spotkania mają jeszcze szansę na podwyższenie prowadzenia. Mamy uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Daniela Tarasiewicza i bardzo dobrą interwencję Macieja Jędrzejewskiego.
40' - Koniec spotkania.

Nie można powiedzieć, że w meczu Cloud Raiders nic się nie działo. Byliśmy świadkami pięciu goli (w tym bramki z serii „stadiony świata”), momentami ostrej gry (przez co ucierpiały struny głosowe Andrzeja Malca) i kilku innych ciekawych sytuacji. Ostatecznie jednak z trzema punktami w kieszeni boisko przy ul. Sarbinowskiej opuszcza Cloud Raiders. Kolejnym rywalem „Żółtych” będą Przyjaciele Tifosek, FC Zbieranina powalczy natomiast z WSOWL.
autor: Marta Toczek
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: marta@wrocbal.pl

Zawodnik meczu :

Tomasz Musiatowicz (Cloud Raiders)