11.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Dymowski, Antczak, Wojtasik, Brauer, Ozga, Węgrzynowski, Muzyka, Krawczyk, Ciechański, Waśkowski, Bukowiecki, Klich, Kornecki
Skład: Kmieć, Sobański, Rokita, Jędrzejewski, Kropidłowski, Jaworski, Piędel, Sapeta, Wandzel
2' Marcin Brauer
9' Fabian Wojtasik
6' Arkadiusz Kropidłowski
12' Radosław Wandzel
Zawodnik meczu: Waldemar Rokita (Choć bramki nie strzelił został graczem meczu gdyż wykazał się zdecydowana walecznością i dobrym przeglądem pola. Jego podania często stwarzały podania wojskowym. )

Zbieranina powróciła po latach do Superligi. W swoim pierwszym meczu dopiero w końcówce straciła punkty z doświadczonym Kuchcikiem Kuźniki. Tym razem ich rywalem będzie młoda ekipa wojskowych, która pokonała ich jesienią jeszcze w pierwszej lidze. Czy rewanż się uda? Przekonamy się po 40 minutach.

2' GOL (0:1) Już na samym początku Bauer wyprowadza wojskowych na prowadzenie po szybkiej kontrze lewym skrzydłem.
6' GOL (1:1) Rzut rożny dla wojskowych po którym bramkarz Zbieraniny piąstkuje piłkę na środek boiska. Bezpańską piłkę przejmuje Kropidłowski i po rajdzie zdobywa bramkę strzelona po ziemi
7' Napastnik wojskowych strzela w poprzeczkę.
9' GOL (1:2) Dwójkowa akcja zawodników WSO zakończona celnym strzałem przez Wojtasika.
12' GOL (2:2 )Indywidualna akcja w polu karnym, minięcie dwójki obrońców wojskowych oraz strzał z zerowego kąta miedzy nogami bramkarza to recepta na doprowadzenie do remisu przez Radosława Wandzela
14' Zbieranina przejmuje inicjatywę i szanse na bramkę wzrastają.
16' Rzut wolny z lewego narożnika pola karnego lecz wojskowym nie udaje się zdobyć trzeciej bramki.
19' Zbieranina przeprowadza kolejne ataki, które zatrzymuje bramkarz wojskowych.
26' Bramkarz WSO nieprzepisowo wznawia grę z nogi i sędzia dyktuje pośredni, który po krótkim rozegraniu zatrzymuje się na murze.
28' Zbieranina z lekką przewagą w posiadaniu piłki.
34' Zaostrzona gra przynosi kolejne faule lecz nie ma konsekwencji w postaci kar indywidualnych .
36' Widać że obie drużyny walczą o 3 punkty i nikt nie będzie zadowolony z remisu.
38' Zacięte pojedynki dużo strzałów lecz wynik nie ulega zmianie.
40' Koniec spotkania.