04.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Ratajczak, Dymowski, Brauer, Ozga, Krawczyk, Ciechański, Waśkowski, Cios, Bukowiecki, Klich
Skład: Żmudziński, Perucki, Szymański, Gorczyński, Bojarski, Poleszczuk, Pirga, Targoni
31' Jakub Cios
38' Marcin Dymowski
36' Kamil Pirga
Zawodnik meczu: Adam Ozga (Znakomita postawa bramkarza WSOWL znacząco przyczyniła się do zdobycia przez jego ekipę trzech punktów. Na wyróżnienie zasługuje również Jakub Krawczyk, który w pierwszej połowie strzegł dostępu do bramki "Wojskowych")

Poprzedniej kampanii ligowej do udanych nie mogą zaliczyć gracze Przyjaciół Tifosek, którzy zajęli miejsce dopiero w środku ligowej tabeli i dość szybko odpali z walki o mistrzostwo. Tym razem ekipa Żmudzińskich znowu ma zachwycać i bić się o najwyższe cele. Szkielet drużyny pozostał niezmienny, a doszło do tego kilku dobrych zawodników - Kamil Pirga, Tomasz Piasecki czy bracia Rodriguez Lovera - Marlon oraz Bruno. Tifoski na pewno są murowanym kandydatem do wygranej nad drugą drużyną Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Ta jednak posiada w swoich szeregach nie tylko młodzieńczą fantazję, ale przede wszystkim dyscyplinę i tym będzie chciała zaskoczyć swojego adwersarza. Czy im się ta sztuka uda? Czy jednak Łukasz Bojarski i spółka udanie zainaugurują piłkarską wiosnę i zrehabilitują się nieco za nieudaną edycję zimową? Czas pokaże!

2' Od mocnego uderzenie mogli zacząć zawodnicy Tifosek jednak Kamil Pirga w sytuacji sam na sam uderzył obok bramki.
4' Krawczyk świetnie interweniuje po strzale Bojarskiego z 5 metrów!
5' Ponownie dobra interwencja bramkarza WSOWL, który wybił piłke na rzut rozny po uderzeniu Pirgi.
9' Tym razem po drugiej stronie boiska oglądalismy znakomitą interwencję bramkarza! Żmudziński uchronił swój zespół przed utratą bramki kapitalnie broniąc strzał Dymowskiego!
12' Waśkowski niepilnowany na 7 metrze uderza wysoko nad bramką marnując tym sam wyśmienitą okazję na zdobycie bramki.
15' Szybka kontra WSOWL. Waśkowski zagrywa do Klicha ten jednak będąc w pełnym biegu oddaje niecelny strzał.
17' Strzał z dystansu w wykonaniu Bojarskiego i pewna interwencja Krawczyka.
21' Pirga oddaje mocny strzał jednak znakomicie interweniuje Ozga, który w drugiej połowie zastąpił pomiędzy słupkami Krawczyka.
23' Płaskie uderzenie Bojarskiego i kolejna dobra interwencja bramkarza "Wojskowych".
25' Dwójkowa akcja duetu Pirga-Bojarski. Strzał tego pierwszego w ostatniej chwili zostaje zablokowany.
30' Dwie znakomite interwencje Ozgi! Pierwsza po strzale Pirgi, druga po dobitce Gorczyńskiego.
31' Jakub Cios zostaje ukarany żółtą kartką za faul.
33' Przyjaciele Tifosek nie potrafią wykorzystać gry w przewadze liczebnej. Siły na boisku ponownie sie wyrównują.
36' Tym razem zawodnik Tifosek zostaje ukarany żółtą kartką. Za niesportowe zachowanie boisko na dwie minuty musi opuścić Kamil Pirga.
36' Czy WSOWL wykorzysta grę z przewagą jednego zawodnika?
38' GOL! (0:1) - TAK JEST! Marcin Dymowski płaskim strzałem z narożnika pola karnego umieszcza futbolówkę w bramce!
40' Koniec spotkania.

Bardzo zacięte i wyrównane spotkanie w którym losy wyniku ważyły się do ostatniej minuty. Każda z drużyn chciała zainkasować trzy punkty toteż często dochodziło do ostrych spięć. W końcówce meczu po jednym z nich ekipa WSOWL grała w przewadze co udało jej sie wykorzystać i zdobyć jak sie później okazało zwycięską bramkę. W następnej kolejce druga druzyna WSOWL spotka się z FC Zbieraniną natomiast Przyjaciele Tifosek o pierwsze punkty powalczą z Prezesami.