16.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 0 : 0 )
Skład: Rosołowicz, Głuszek, Chmiel, Grobelny, Michalak, Śliz, Drzewiecki, Sokołowski, Gleń, Brzostowski
Skład: Kiklica, Winiarski, Maciałek, Żukowski, Popek, Gołębiewski, Potępa, Błaszyk, Krzeptowski, Holcman, Oleksy
1' Paweł Oleksy
24' Wojciech Błaszyk
29' Jakub Winiarski
Zawodnik meczu: Bartosz Gołębiewski (Pewny punkt w ekipie FC Perimeters. Nie dał się pokonać rywalom, kilka razy ratował swój zespół przed utratą bramki czym znacząco przyczynił sie do zwycięstwa niebiesko-białych)

Obydwa zespoły przystąpią do tego spotkania podbudowane zwycięstwami w poprzednich meczach. FC Perimeters w ostatniej kolejce rozgromiło osłabiony kadrowo Astech i zdobyło tym samym pierwsze punkty w obecnych rozgrywkach. Brak Sponsora natomiast radzi sobie jeszcze lepiej czego potwierdzeniem jest komplet punktów zdobyty w trzech ostatnich spotkaniach. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku a tym samym będzie kontynuował passę wygranych??? Faworytem wydaje się być ekipa Marka Chmiela jednak jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko.

1' Kilkanaście sekund po rozpoczęciu spotkania doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. Paweł Oleksy chcąc przejąć piłkę trafił kolanem w głowę interweniującego Marka Chmiela. Bramkarz Czerwono-białych długo nie podnosił się z murawy a gdy już to zrobił był bardzo oszołomiony i nie był w stanie kontynuować gry. Jego miejsce pomiędzy słupkami zajął Łukasz Drzewiecki. Paweł Oleksy natomiast za niebezpieczne zagranie został ukarany żółtą kartką.
4' Strzał Holcmana z dystansu po którym futbolówka w niewielkiej odległości mija bramkę.
9' Jakub Winiarski wpada w pole karne i zostaje nieprzepisowo powstrzymany przez jednego z rywali. Sędzia Andrzej Malec nie ma wątpliwości i wskazuje na "wapno"! Do ustawionej na 9 metrze piłki podchodzi Wojciech Błaszyk jednak jego strzał broni Łukasz Drzewiecki!
11' Grobelny decyduje się na strzał zza pola karnego jednak jest on mało precyzyjny i futbolówka w znacznej odległości mija bramkę strzeżoną przez Gołębiewskiego.
15' Żadna z drużyn nie potrafi skonstruować groźnej akcji i tym samym stworzyć zagrożenia pod bramką rywala. Gra toczy się głównie w środku pola a na boisku dominują niestety niedokładność i niecelne podania.
24' Wojciech Błaszyk ukarany żółtą kartką za celowe zagranie piłki ręką.
25' Śliz uderza zza pola karnego jednak zbyt lekko i piłka ląduje w w rękach Gołębiewskiego.
29' GOL! (1:0) - Błaszyk zagrywa z autu do Jakuba Winiarskiego, ten mija jednego z rywali i płaskim strzałem zza pola karnego umieszcza piłkę w bramce!
30' Śliz znakomicie dogrywa do Michała Sokołowskiego, ten jednak przegrywa pojedynek sam na sam z Gołębiewskim.
34' Żukowski zbyt lekko zagrywa do Gołębiewskiego, piłkę przejmuje Rosołowicz i jest faulowany przez bramkarza Perimeters! Do rzutu karnego podchodzi Michał Sokołowski jednak jego strzał jest niecelny! Znakomita szansa na wyrównanie zostaje zmarnowana!
36' Gołębiewski odbija piłkę po silnym strzale Grobelnego.
38' Błaszyk znalazł się w znakomitej sytuacji! Mając przed sobą tylko bramkarza rywali uderzył obok niego jednak piłka o centymetry minęła bramkę!
39' Gołębiewski ratuje swój zespół przed utratą bramki broniąc w krótkim odstępie czasu dwa strzały Sokołowskiego.

Po pierwszej bezbarwnej połowie w drugiej oglądaliśmy dużo ciekawsze widowisko. Ważnym momentem w tym spotkaniu był niewykorzystany rzut karny przez ekipę Braku Sponsora. Gdyby w tej sytuacji udało się zdobyć bramkę mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej. Końcowy rezultat należy rozpatrywać w kategorii niespodzianki. FC Perimeters pomimo tego, iż nie było faworytem przez całe spotkanie toczyło wyrównaną walkę z rywalem i ostatecznie odniosło drugie z rzędu zwycięstwo. Trzy punkty zdobyte w dzisiejszym meczu pozwalają ekipie Michała Popka opuścić ostatnie miejsce w tabeli 3 ligi. Kolejnym rywalem zarówno jednej jak i drugiej drużyny będzie zespół FC AmRest. Bramkarz Braku Sponsora doznał poważnej kontuzji złamania kości czaszki i raczej nie wróci do gry w tym sezonie. Życzymy Markowi szybkiego powrotu do zdrowia oraz na boisko.

autor: Marcin Milczanowski