16.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 2
( 2 : 1 )
Skład: Wolan, Lenartowicz, Mazurkiewicz, Barczak, Strykowski, Roszkowski, Barczak, Bira, Wojtusik
Skład: Piechna, Kardasz, Antczak, Szandrocho, Szewczyk, Łaski, Pruchnik, Rozpędowski, Vevrinec
6' Michał Strykowski
16' Michał Strykowski
22' Damian Wolan
12' Piotr Antczak
16' Kamil Kardasz
Zawodnik meczu: Piotr Antczak (Bardzo aktywny przez całe spotkanie. Brał udział w wiekszości akcji a swój dobry występ udokumentował zdobyciem bramki)

FC AmRest po dzisiejszym spotkaniu może wskoczyć na fotel lidera. Warunek jest jeden - zwycięstwo w starciu z Czarnym Bykiem. Ekipa Rafała Wolana w tym sezonie nie chce zająć miejsca w dole tabeli i na pewno łatwo się nie podda. Czy ofensywa dowodzona przez Michała Strykowskiego znajdzie sposób na sforsowanie najlepiej radzącej sobie dotychczas defensywy w trzeciej lidze? Łatwo o to nie będzie, bo "czerwoni" posiadają w swoich szeregach wielu zawodników, którzy mogą przesądzić o losach każdego spotkania. Są to m.in Konrad Bigdowski, Piotr Antczak i Damian Leśniowski. Już niedługo przekonamy się kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.

2' Płaskie uderzenie Piechny zza pola karnego w minimalnej odległości mija bramkę strzeżoną przez Birę.
6' Michał Strykowski zostaje ukarany żółta kartką za utrudnianie przeciwnikowi rozpoczęcia gry.
7' Po silnym strzale Antczaka Bira wybija piłkę na rzut rożny.
10' Wojtusik przejmuje piłkę na 12 metrze i mocno uderza jednak czujny w bramce Rozpędowski nie daje się zaskoczyć.
12' GOL! (1:0) - Piotr Antczak otrzymuje podanie w pole karne, mija bramkarza i kieruje futbolówkę do pustej bramki.
14' Damian Wolan ukarany żółtą kartką za faul.
16' GOL! (1:1) - Michał Strykowski w sytuacji sam na sam z Rozpędowskim pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce doprowadzając tym samym do wyrównania.
16' GOL! (2:1) - Natychmiastowa odpowiedź ekipy FC AmRest! Kamil Kardasz uderza zza pola karnego, piłka po drodze odbija sie od jednego z rywali i wpada do bramki obok zaskoczonego Biry.
17' Zaiskrzyło pomiedzy Strykowskim a Szandrocho. Sędzia Andrzej Malec słownie upomina obydwu graczy.
18' Michał Strykowski znalazł się w znakomitej sytuacji jednak mając przed sobą tylko Rozpędowskiego uderzył obok bramki.
21' Minimalnie niecelne uderzenie z dystansu w wykonaniu Strykowskiego.
22' GOL! (2:2) - Damian Wolan mocnym strzałem doprowadza do wyrównania!
27' Antczak zagrywa prostopadle do Piechny, który przegrywa pojedynek sam na sam z Birą.
29' Barczak znakomicie wypatrzył w polu karnym Mazurkiewicza, ten jednak uderzył zbyt lekko i Rozpędowski nie miał problemów ze złapaniem piłki.
33' Po dośrodkowaniu Roszkowskiego z rzutu roznego minimalnie obok bramki główkował Lenartowicz.
35' Strykowski dośrodkowuje w pole karne z linii autowej. Piłka trafia do niepilnowanego Wojtusika ten jednak uderza obok bramki.
38' Szewczyk będąc nieatakowanym przez żadnego z rywali na 10 metrze oddaje niecelny strzał.

FC AmRest remisując w tym spotkaniu nie wykorzystała szansy na objęcie fotela lidera w 3 lidze. To juz drugi z rzędu remis w wykonaniu ekipy Bartosza Szandrocho. Może sie okazać iż własnie tych punktów straconych w starciach z teoretycznie słabszymi rywalami zabraknie do awansu do 2 ligi. Kolejnym przeciwnikiem czerwono-białych będzie Brak Sponsora natomiast Czarny Byk w następnej kolejce spotka się z liderem JaCierpieDole FC.

autor: Marcin Milczanowski