11.05 godz. 21:00, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
3 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Wolan, Owczarek, Wolan, Mazurkiewicz, Strykowski, Roszkowski, Barczak, Bira, Wojtusik
Skład: Szczepański, Rosołowicz, Gorazdowski, Kaziura, Chmiel, Grobelny, Kliszcz, Drzewiecki, Sokołowski, Gleń
32' Przemysław Wojtusik
6' Michał Sokołowski
28' Michał Sokołowski
35' Michał Sokołowski
Zawodnik meczu: Michał Sokołowski (Najaktywniejszy zawodnik na polu gry! Aktywny w ofensywie, kreował sytuacjie dla swojego zespołu. Był zmorą defensywy Czarnego Byka strzelając im 3 bramki! )

Jesienią w pierwszym spotkaniu byliśmy świadkami pogromu i wyniku 8:1 na korzyść drużyny Marka Chmiela, w rewanżu górą byli piłkarze Rafała Wolana, którzy wygrali 2:1. W obecnym sezonie po czterech meczach lepiej prezentuje się Brak Sponsora, który ma na swoim koncie sześć punktów i jest czwarty. Czarny Byk ma dwa oczka mniej nad swoim koncie, a za sobą w tabeli tylko drużynę Perimeters. Wygrana pozwoliłaby Bykom przeskoczyć Brak Sponsora w tabeli i o to na pewno powalczą Michał Strykowski i spółka. Czy im to się uda, czy może będziemy świadkami podobnego scenariusza jak w listopadzie ubiegłego roku dowiemy się już zaraz!

3' Gra toczy się głównie w środku pola, oba zespoły jak narazie notują dużo niecelnych zagrań.
6’ GOL! 0:1 Wynik meczu otwiera Michał Sokołowski płaskim strzałem po długim rogu!
8’ Hubert Brzostowski oddaje strzał z prawego skrzydła i piłka po tym uderzeniu przelatuje tuż obok słupka!
10’ Piłkę po strzale Huberta Brzostowskiego spokojnie w rękawice łapie bramkarz Waldemar Bira.
12’ Z prawego skrzydła w pole karne wpada Paweł Gorazdowski który zdecydował się oddać strzał lecz piłka wpada w boczną siatkę bramki Czarnego Byka.
14’ Paweł Gorazdowski trafia w poprzeczkę po strzale zza pola karnego!
16’ Aktywny w ostatnich minutach Gorazdowski uderza piłkę z powietrza w kierunku bramki rywali lecz piłkę spokojnie łapie Waldemar Bira.
18’ Leszek Szczepański źle podaje do współpartnera będącego przed bramką przeciwników i obrona spokojnie dopada do bezpańskiej piłki posłanej przez Leszka.
22’ Indywidualna akcja Michała Strykowskiego na lewym skrzydle zatrzymana przez stoperów przeciwnej drużyny.
24’ Piłkę po rzucie rożnym piąstkuje golkiper Waldemar Bira, a piłka trafia pod nogi niepilnowanego przed polem karnym Pawła Gorazdowskiego który decyduje się na strzał z pierwszej piłki lecz futbolówka po tym uderzeniu przelatuje daleko ponad bramką Czarnego Byka.
25’ Michał Grobelny oddaje strzał głową w kierunku bramki lecz piłka po tym uderzeniu przelatuje tuż obok lewego słupka bramki Czarnego Byka.
27’ Piłkę lecącą do pustej braki z linii bramkowej końcówkami buta wybija Paweł Gleń!
28’ GOL! 2:0 Futbolówkę lewą nogą w długim rogu bramki Czarnego Byka umieszcza Michał Sokołowski!
30’ W pole karne wpada Łukasz Barczak, strzela mocno po krótkim rogi i wyśmienicie broni bramkarz Marek Chmiel!
32’ GOL!  2:1 Bramkę kontaktową zdobywa Przemysław Wojtusik!
35’ GOL! 3:1 Strzał ze szpica oddaje Michał Sokołowski, a piłka wpada tuż obok interweniującego bramkarza.
37’ Strzał z linii pola karnego w wykonaniu Łukasza Barczaka dobrze instynktownie rękoma broni golkiper Marek Chmiel!
38’ Dwie dobre interwencje notuje bramkarz Waldemar Bira po uderzeniach napastników Braku Sponsora.
39’ Strzał z pola karnego autorstwa Łukasza Barczaka zablokowany przez obrońcę.

Obrona Czarnego Byka nie potrafiła zatrzymać rozpędzonego Michała Sokołowskiego który w ciągu 40 minut zdobył 3 gole! Brak Sponsora pojawił się dzisiaj na meczu w dość dużym składzie, zawodnicy robili szybki zmiany przez co ich zespół  był co chwile napędzany "świeżym oddechem" na polu gry! W następnym meczu Brak Sponsora zmierzy się z FC Perimeters, a gracze Czarnego Byka zagrają z FC AmRest.

autor: Marcin Niciński