28.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
( 2 : 1 )
Skład: Winiarski, Maciałek, Żukowski, Popek, Gołębiewski, Potępa, Błaszyk, Krzeptowski, Holcman, Oleksy
Skład: Purtak, Samson, Stokłosa, Król, Syrek, Brożyński, Kuś
7' Wojciech Błaszyk
39' Wojciech Błaszyk
3' Michał Stokłosa
16' Michał Stokłosa
32' Krzysztof Samson
38' Krzysztof Samson
Zawodnik meczu: Michał Stokłosa (Zabójczo skuteczny pod bramką rywal, dwukrotnie znajdował sposób na pokonanie goalkeepera "Błękitnych". Na wyróżnienie zasługuje Wojciech Błaszyk.)

W kolejnym pojedynku w najniższej klasie rozgrywkowej Capgemini podejmie FC Perimeters. Drużyna Michała Popka początku wiosny do udanych zaliczyć nie może - w pierwszej kolejce przegrała bowiem 1:6 z AmRestem, w drugiej 1:7 z JaCierpieDole. W obu tych spotkaniach nie zagrał jednak najlepszy zawodnik Perimeters z sezonu jesiennego - Marcin Majak. Czy ujrzymy Marcina w czwartek na murawie i czy jego ekipa zdobędzie premierowe punkty w XVI edycji  trzeciej ligi Wrocbal? A może to Capgemini będzie dalej rehabilitować się za dwie pierwsze kolejki i piąć się w górę tabeli? Odpowiedź już w najbliższy czwartek.

3' GOL! (1-0) - Po doganiu Pawła Kusia gola zdobywa Michał Stokłosa, który bez problemu pokonuje Bartosza Gołębiewskiego.
5' Próba Kamila Żukowskiego okazuje się zbyt lekka i futbolówkę bez trudu chwyta Jakub Król.
6' Dwójkowa akcja Stokłosy z Samsonem, lecz ten drugi przegrywa starcie z Gołębiewskim.
7' GOL! (1-1) - Radość w obozie "Błękitnych", bowiem do wyrównania doprowadza Wojciech Błaszyk.
9' Jak narazie oglądamy bardzo wyrównane widowisko, zarówno jedni i drudzy starają się zdobyć bramkę, lecz bezskutecznie.
11' Z autu wprost w Jakuba Króla uderza Jakub Winiarski.
13' Bardzo niecelnie z dystansu uderza Tomasz Purtak.
15' W ostatnich minutach bardzo aktywny jest Purtak, lecz jego dograń nie bardzo spodziewają się koledzy z zespołu.
16' GOL! (2-1) - Kontrę Capgemini na gola zamienia Michał Stokłosa. To już drugie trafienie tego gracza w tym spotkaniu.
18' Z rzutu rożnego do Purtaka zagrwa Stokłosa, lecz uderzenie głową tego drugiego okazuje się niecelne.
19' Minimalnie obok bramki przelatuje strzał po ziemii Pawła Kusia.
22' Drugą odsłonę rozpoczynamy od chaotycznych ataków ekipy Perimeters, która nieustannie dąży do wyrównania.
24' W dogodnej sytuacji wprost w goalkeepera uderza Paweł Kuś.
26' Na rzut rożny próbę Krzysztofa Samsona odbija nogą Winiarski.
28' Bardzo nieudany strzał z rzutu wolnego Piotra Potępy.
30' Bliski samobójczego trafienia Żukowski, lecz futbówka mija bramkę.
32' GOL! (3-1) - Po strzale Krzysztofa Samsona futbolówka odbija się od słupka i wpada do bramki.
33' Kolejnych trafień szukają spadkowicze z drugiej ligi, ale na ich nieszczęście dobrze spisuje się defensywa Perimeters.
38' Za odepchnięcie rywala żółtą kartką ukarany Krzysztof Samson.
39' GOL! (3-2) - Mocnym strzałem zza po kola karnego i lekkim rykoszecie gola zdobywa Wojciech Błaszyk.

Pojedynek ten był niezwykle wyrównany, lecz skuteczniejsi pod bramką rywala byli gracze Tomasza Purtaka, którzy trzykrotnie wpisywali się na listę strzelców. "Błękitni" na trafienia rywali odpowiedzieli dwukrotnie i po końcowym gwizdku z kompletu punktów cieszyli się "Biało-niebiescy". O pierwsze punkty w tym sezonie Perimeters zagra z Czarnym Bykiem, zaś Capgemini o kolejny triumf zawalczy z AmRestem.