26.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 1 )
Skład: Jakubowski, Smoter, Puchała, Olejnik, Krzyżanowski, Słonecki, Zięcina, Toczek, Różański, Kos, Krajewski, Bodak, Wawrzyniak, Dancewicz, Fronczek
Skład: Wolan, Lenartowicz, Owczarek, Wolan, Mazurkiewicz, Strykowski, Roszkowski, Bira, Wojtusik
9' Robert Puchała
36' Grzegorz Dancewicz
6' Michał Strykowski
39' Rafał Wolan
Zawodnik meczu: Rafał Wolan (Po takim meczu ciężko wybrać MVP, dlatego tytuł trafia w ręce aktywnego Rafała Wolana. Aktywny z przodu, uderzał na bramkę z różnych pozycji. Zdobył gola w ostatnich sekundach meczu odbierając zwycięstwo Astechowi!)

Walka o punkty na razie niespecjalnie idzie piłkarzom Rafała Wolana, którzy dwa razy z boiska schodzili pokonani, najpierw uznając wyższość JaCierpieDole, a następnie Capgemini. Zespół Roberta Puchały po trzech meczach posiada komplet punktów, jednak każde z tych zwycięstw rodziło się w bólach i kosztowało wiele wysiłku zawodników (i zawodniczkę) w niebieskich strojach. W ostatniej kolejce Astech zafundował wszystkim zgromadzonym istny thriller, z dwoma rzutami karnymi w roli głównej. Kto tym razem zadecyduje o trzech punktach dla swojego zespołu? Robert Puchała, Arkadiusz Wawrzyniak, czy Grzegorz Dancewicz? A może to Czarny Byk zejdzie z boiska jako zwycięzca? Wszystko w nogach i płucach zawodników obu ekip.

2’  Pierwsza dobra interwencja Marcina Krzyżanowskiego w defensywie, Marcin wygrywa pojedynek w  powietrzu.
4’  Mocne uderzenie Rafała Wolna zablokowane przez obronę Astechu.
6’ GOL! 1:0 Strzałem po długim rogu popisuje się Michał Strykowski i wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
9’ GOL! 1:1 Po podanie z autu najlepiej w polu karnym odnalazł się Robert Puchała który skierował piłkę do siatki!
10’ Złe przyjęcie piłki przez Michała Strykowskiego i piłka w posiadaniu obrońców Astechu.
12’ Michał Strykowski odnalazł się dobrze w polu karnym przeciwników lecz jego uderzenie z pierwszej piłki nie było najlepszym rozwiązaniem i piłka przelatuje wysoko ponad bramką.
14’ Aktywny od początku meczu Michał Strykowski tym razem oddaje strzał z prawego skrzydła lecz to uderzenie znów jest niecelne i od bramki rozpocznie bramkarz Piotr Różański.
16’ Strzał z rzutu wolnego Krzysztora Olejnik prosto w mur.
18’ Dużo walki w środku pola tuż przed  końcem pierwszej części gry.
22’ Doskonała interwencja w defensywie Michała Lenartowicza który uprzedza napastnika Astechu i wybija piłkę poza pole gry!
25’ Mocny strzał Michała Kosa zablokowany przez obrońcę Czarnego Byka i piłka wylatuje poza pole gry.
27’ Doskonałe podanie Marka Słoneckiego w pole karne Czarnego Byka, a tam najlepiej odnajduje się Marta Toczek która strzałem głową starała się zaskoczyć golkipera Waldemara Birę lecz ten przenosi to uderzenie nad poprzeczką!
29’ Piotr Jakubowski będący w polu karnym Czarnego Byka zgrywa piłkę głową do swojego współpartnera lecz czujna obrona rywali przecina to podanie i wybija futbolówkę w pole.
30’ Strzał Arkadiusza Wawrzyniaka z prawego skrzydła zablokowany przez obronę Czarnego Byka.
31’ Mocne uderzenie autorstwa Michała Strykowskiego lecz piłka przelatuje minimalnie niecelnie obok prawego słupka bramki Piotra Różańskiego.
33’ Michał Lenartowicz zdecydował się na strzał zza pola karnego i niewiele brakowało aby zdobył bramkę, piłka po jego strzale minimalnie mija lewy słupek bramki Astechu.
33’ Po podaniu Krzysztofa Olejnika w sytuacji „sam na sam” znalazł się Wiktor Smoter który strzela w wychodzącego z bramki bramkarza!
36’ GOL! 1:2 Grzegorz Dancewicz po strzale w krótki róg bramki wyprowadza swój zespół na prowadzenie!
38’ Arkadiusz Wawrzyniak zamiast podawać do niepilnowanej Marty Toczek wdaje się w drybling z rywalem i przegrywa ten pojedynek.
39’ GOL! 2:2 Po podaniu z rzutu wolnego na strzał zdecydował się Rafał Wolan i piłka wpada pod poprzeczkę bramki Astechu!

Gdy wydawało się że Astech dowiezie prowadzenie do końca meczu w ostatnich sekundach spotkania bramkę na wagę remisu ładnym strzałem pod porzeczkę popisuje się kapitan Rafał Wolan który popsuł humory w obozie Astechu! Mecz dość wyrównany więc remis jest wynikiem sprawiedliwym lecz piłkarze Astechu na pewno czują niedosyt po tym pojedynku!
W następnym meczu Czarny Byk podejmować będzie FC Perimeters, natomiast Astech zagra z JaCierpieDole FC!

autor: Marcin Niciński