19.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 1
( 1 : 1 )
Skład: Piechna, Antczak, Bigdowski, Szandrocho, Szewczyk, Pruchnik, Szandrocho, Vevrinec
Skład: Jakubowski, Smoter, Puchała, Olejnik, Krzyżanowski, Słonecki, Zięcina, Toczek, Różański, Kos, Bodak, Wawrzyniak, Dancewicz, Żuk, Fronczek
10' Krzysztof Piechna
4' Jacek Żuk
37' Arkadiusz Wawrzyniak
Zawodnik meczu: Piotr Różański (Golkiper Piotr Różański w ostatnich minutach meczu obronił uderzenie z rzutu karnego i został bohaterem "niebieskich"! Dzięki tej obronie Astech zgarnia trzy punkty i awansuje na pierwsze miejsce w tabeli! )

Oba zespoły nie straciły jeszcze punktów w tym sezonie, można jednak odnieść wrażenie, że wygrywanie łatwiej przychodzi ekipie Bartosza Szandrocho, która oba swoje mecze (z Perimeters i Brakiem Sponsora) wygrała w stosunku 6:1. Astech dwa razy wygrywał minimalnie, jedną bramką - najpierw 3:2 z Capgemini, a następnie 1:0 po nie najciekawszym widowisku z Brakiem Sponsora. Czy Robert Puchała i jego koledzy (oraz koleżanka) po raz trzeci w tym sezonie zejdą z boiska zmęczeni, ale z trzema punktami w kieszeni, czy uczyni to będący w dobrej formie zespół AmRest?

4’ GOL! 1:0 - Piłkę do bramki tuż obok bezradnego bramkarza posyła Jan Żuk i mamy pierwsza bramkę w tym spotkaniu.
5’ Rzut karny dla Astechu po faulu bramkarza Tomasza Szandrocho. Do piłki ustawionej w punkcie karnym podchodzi Grzegorz Dancewicz i uderza futbolówkę w poprzeczkę!
7’ Strzał zza pola karnego autorstwa Bartosza Szandrocho wpada wprost w rękawice bramkarza Astechu.
9’ Mocny i niecelny strzał Marcina Krzyżanowskiego.
10’ GOL! 1:1 Dobrze rozegrany atak pod polem karnym "niebieskich"  i piłkę do pustej bramki pakuje Krzysztof Piechna.
11’ Dobra interwencja bramkarza FC Amrest Tomasza Szandrocho który zbija uderzenie do bocznej strefy.
13’ Dobra asekuracja obrońców przez bramkarza Piotra Różańskiego.
15’ Ofiarna interwencja w defensywie Krzysztofa Olejnika który wybija piłkę z własnego pola karnego poza linię boczną boiska.
17’ Jacek Żuk dośrodkowuje w pole karne przeciwników lecz żaden z jego współpartnerów nie przejmuje futbolówki.
19’ Dobra interwencja golkipera FC Amrestu po podaniu przeciwników w jego pole karne.
22’ Jacek Żuk oddaje mocny strzał zza pola karnego, golkiper Tomasz Szandrocho zbija piłkę do boku, a tam znajduje się Kamil Zięcina który strzela mocno lecz bardzo niecelnie!
24’ Krzysztof Piechna w dobrej okazji oddaje minimalnie niecelny strzał w kierunku bramki Astechu.
25’ Damian Szewczyk strzela z linii pola karnego w kierunku bramki Astechu lecz jego strzał niefortunnie trafia w jego współpartnera Piotra Antczaka.
27’ Rajd Michała Kłosa lewym skrzydłem zakończony niecelnym strzałem na bramkę Tomasza Szandrochy.
30’ Dawid Fronczek źle przyjmuje piłkę przed polem karnym FC Amrestu i futbolówka pod nogami przeciwników.
32’ Złe podanie Arkadiusza Wawrzyniaka który wykazuje się dużym zaangażowaniem i odbiera piłkę przeciwnikowi tym samym naprawiając swój błąd.
35’ Oba zespoły postanowiły grać górne piłki i co chwile oglądamy straty futbolówki przez Oba zespoły.
36’ Strzał z pola karnego w wykonaniu Konrada Bigdowskiego i piłka trafia w plecy obrońcę i mamy tylko rzut rożny.
37’ GOL! 2:1 - Strzał po długim rogu Arkadiusza Wawrzyniaka znajduje drogę do bramki!
38’ Rzut Karny! Damian Szewczyk strzela po ziemi w lewy róg i znakomicie jego intencje wyczuwa golkiper Piotr Różański!

Szalony mecz w wykonaniu obu zespołów. Do ostatniej minuty meczu wynik mógł ulec zmianie! Na dwie minuty przed końcem spotkania Piotr Różański zapewnił swojemu zespołowi trzy punkty poprzez swoją obronę rzutu karnego. Astech awansuje na pierwsze miejsce! FC AmRest ma czego żałować bo drużyna z którą przegrali nie była wyraźnie od niech lepsza lecz wykazała się większą determinacją i doświadczeniem. W kolejnym meczu piłkarze "niebieskich" zagrają z Czarnym Bykiem, natomiast piłkarze FC AmRest zmierzą się z drużyną popularnego Łukasza Czuchraja JaCierpieDole FC!!

Autor: Marcin Niciński