07.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 3 : 1 )
Skład: Kwiatkowski, Kiklica, Winiarski, Maciałek, Żukowski, Popek, Gołębiewski, Potępa, Flek, Błaszyk, Krzeptowski, Oleksy
Skład: Koczan, Piechna, Magnucki, Bigdowski, Szandrocho, Szewczyk, Pruchnik, Rozpędowski, Latosik, Leśniowski
7' Wojciech Błaszyk
15' Damian Leśniowski
17' Konrad Bigdowski
20' Damian Leśniowski
23' Marcin Koczan
30' Damian Leśniowski (Rzut karny)
38' Konrad Bigdowski
Zawodnik meczu: Damian Leśniowski (Najbarwniejsza postać w dzisiejszym spotkaniu, zdobył trzy bramki dzięki którym znacznie przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny.)

AmRest "skrzyżuje rękawice" z zespołem, który w poprzedniej edycji tylko raz cieszył się z wygranej i zajął ostatecznie ostatnie miejsce w 3 lidze - FC Perimeters.  Z tym przeciwnikiem teamowi Bartosza Szandrocho powinno być zdecydowanie łatwiej, ale być nie musi, bo "Błękitni" jesienią nie raz pokazywali dobry futbol, który jednak nie był do końca efektywny i mało punktów przynosił. Jeżeli Michał Popek i spółka zjawią się przy Sarbinowskiej w najmocniejszym składzie to mogą powalczyć z debiutantem jak równy z równym. Zwłaszcza posiadając w swoich szeregach bramkostrzelnego Marcina Majaka. Jakby jednak nie było zwycięstwo Perimeters będzie niespodzianką. Czy AmRest im na to pozwoli? Czy jednak ujrzymy ich udane wejście na boiska otwarte? Czas pokaże!

3' Swoją pierwszą udaną interwencje notuje Popek,
5' Kontra Amrest, podanie na skrzydło do Pruchnika, ten próbował zacentrować piłkę w pole karne, wykonał to nieprecyzyjnie i piłka wychodzi na aut.
7'  (0:1) - Udana akcja ofensywna Perimeters, Wojciech Błaszyk oddaje strzał zza pola karnego, piłka wpada tuż przy słupku.
9 Trawa oblężenie bramki Permeters, jak na razie obronną ręką wychodzi z pojedynków z napastnikami rywali golkiper Michał Popek.
11' Na strzał z dystansu zdecydował się Piotr Potępa, stojący między słupkami Rozpędowski pewnie chwyta futbolówkę.
13' Popek na ratych chwyta piłkę po strzale Magnuckiego.
15' (1:1) -Strzał z dystansu oddaj Damian Leśniowski, Popek zmuszony do wyciągnięcia piłki z siatki.
17' (2:1) - Rozklepana defensywa Perimeters, Szandrocho zagrywa do Pruchnika a ten z pierwszej piłki podaje do Bigdowskiego, Konrad pewnie kończy zespołową akcję.
20' (3:1) - Amerest idzie za ciosem, błyskawiczną kontrę wykończył Leśniowski. Damian uderzył technicznie w długi róg
21' Nogami broni Popek, odbił piłkę po strzale Koczana.
23' (4:1) -Zamieszanie w polu karnym Perimeters, Koczan strzela w krótki róg i zdobywa kolejną bramkę dla swojego zespołu.
25' Udane wyjście z obrony Klickiego, minął dwóch rywali i zagrał na wolne pole do Potępy, Piotr oddał wprawdzie strzał na bramkę ale było to na tyle nieprecyzyjnie że futbolówka przelaciała nad poprzeczką.
26' Jeszcze raz Potępa, bezsensowy strzał prawie z połowy boiska, piłka ledwo co dotoczyła się do linii końcowej.
28' Idealna okazja przed Pruchnikiem, stanął oko oko z bramkarzem i fatalnie chybił.
29' - Zamieszanie w polu karnym Perimeters, Magnucki oddaje strzał na bramkę i piłkę zmierzającą do bramki wybija ręką obrońca Andrzej Krzeptowski, sędzia Malec słusznie dyktuje rzut karny i pokazuje zawodnikowi czerwoną kartkę.
30' (5:1) - Leśniowski pewnie wykorzystuje rzut karny i tym samym kompletuje hat-trika.
31' Kontra Perimeters, Klicki trafia prosto w ręce bramkarza.
33' Zamieszanie w polu karnym FC Amrest, poprzeczka uchroniła ekipę Szandroch przed utratą bramki, jeszcze próbował strzelać i trafił prosto w bramkarza.
35' FC Perimeters już w komplecie.
38' (6:1) - Strzał z głowy Bigdowskiego został zamieniony na bramkę ! Fantastycznie wykonany rzut rożny.

FC Amrest zasłużenie ograł swojego rywala, podopieczni Pawła Popka nie mieli dziś argumentów aby przeciwstawić się dobrze grającym przeciwnikom. Trzy oczka zainkasował Szandrocho i spółka. To ich drugie zwycięstwo w rozgrywkach. W następnym meczu FC Amrest zagra z Astech, FC Perimeters podejmie JaCierpieDole FC.