05.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
Skład: Koczan, Rybacki, Charzewski, Antczak, Bigdowski, Szandrocho, Szewczyk, Łaski, Pruchnik
Skład: Szczepański, Martynowicz, Rosołowicz, Kaziura, Chmiel, Grobelny, Michalak, Kliszcz
7' Damian Szewczyk
9' Damian Szewczyk
18' Piotr Antczak
23' Krystian Pruchnik
33' Łukasz Łaski
40' Konrad Bigdowski
38' Robert Michalak
Zawodnik meczu: Damian Szewczyk (Damian był jednym z najaktywniejszych zawodników na polu gry. Strzelił dwie ważne bramki dla swojej drużyny które zapewniły spokojną i wysoką wygraną. )

AmRest po udanym sezonie zimowym, z nadziejami patrzą na debiut na boiskach otwartych. Na początek zmierzą się z bardzo doświadczonym oraz solidnym zespołem, który jesienią niestety awansu nie uzyskał, ale zajął miejsce na najniższym stopniu podium. Mowa o Braku Sponsora, który jest jednym z głównych faworytów do mistrzostwa trzeciej ligi. Zespół Marka Chmiela nie może jednak zlekceważyć przeciwnika, bo ten już nie raz pokazał, że w piłkę grać potrafi. Za BS-em przemawia fakt, że bardzo dobrze znają boisko na Kuźnikach, ale czy okaże się to ich atutem?

2’ Podanie Damiana Szewczyka piętą do współpartnera, obrona dobrze czyta grę i wybija piłkę.
4’ Strzał z powietrza Szewczyka przelatuje wysoko ponad bramką.
5’ Bartosz Szandrocho dośrodkowuje w pole karne lecz spokojnie piłkę wyłapuje Marek Chmiel.
7’ GOL! (0:1) - Wynik spotkania otwiera aktywny od początku meczu Damian Szewczyk który strzałem po długim rogu zdobywa gola.
9’ GOL! (0:2) - Dobrze w polu karnym odnajduje się Damian Szewczyk który po podaniu od współpartnera umieszcza piłkę w pustej bramce.
11’ Łukasz Łaski strzała zza pola karnego, bramkarz spokojnie łapie to słabe uderzenie.
14’ Bartosz Szandrocho strzela na bramkę lecz to uderzenie przypadkowo trafia w jego współpartnera Damiana Szewczyka.
16’ Marcin Koczan strzela bardzo mocno i bardzo niecelnie! Piłka po jego uderzeniu przelatuje piłko łap.
18’ GOL! (0:3) Pięknym strzałem głową popisuje się Piotr Antczak który zdobywa gola!
21’ Złe podanie Piotra Antczaka do współpartnera i od bramki rozpocznie Marek Chmiel.
23’ GOL! (0:4) - Piłkę obok bramkarza podbija Krystian Prchnik i strzałem głową do pustej bramki wpisuje się na listę strzelców.
25’ Mocny strzał Leszka Szczepańskiego dobrze blokują obrońcy FC AmRest-u.
27’ Dobra interwencję w defensywie zalicza Krystian Prchnik który wybija piłkę napastnikowi.
29’ Strzał Krzysztofa Kaziury zablokowany przez obrońcę i mamy tylko rzut rożny.
30’  Dwie świetne interwencje golkipera Marka Chmiela po strzałach z bliskiej odległości.
33’ GOL! (0:5) - Strzałem z pierwszej piłki popisuje się Łukasz Łaski i umieszcza futbolówkę w siatce.
35’ Dobra interwencja w defensywie Bartosza Rosołowicza i mamy rzut rożny.
36’ Krzysztof Kaziura strzela bardzo niecelnie i piłka przelatuje poza siatkołap.
38’ GOL! (1:5) - Bramkę honorową zdobywa po strzale z lewego skrzydła Robert Michalak.
39’ Po dośrodkowaniu Michała Grobelnego piłka trafia w poprzeczkę bramki  FC AmRest.
40’ GOL! (1:5) Damian Szewczyk podaje w polu karnym do niepilnowanego Konrada Bigdowskiego który nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w bramce przeciwników!

Pewna wygrana FC AmRest nad słabo grającym przeciwnikiem, który choć starał się jak tylko mógł, to jednak nie miał żadnych argumentów, aby zaskoczyć bardziej zmotywowanego przeciwnika. Po pierwszej połowie piłkarze FC AmRest byli pewni zwycięstwa w tym meczu i w II części spotkania ''bawili" się piłką i zdobywali spokojnie kolejne bramki. Brak Sponsora w kolejnym meczu ligowym zmierzy się z Astechem, natomiast piłkarze FC AmRest zagrają z FC Perimeters.