Skład: Waleszczyński, Zając, Czarnecki, Mosiej, Rumin, Śliżewski, Zając, Stasiak, Dudek, Gawłowski, Polski
Skład: Borowski, Pastuła, Różewicz, Biela, Starzec, Ciupiński, Fornal, Woźniak
37' Marcin Stasiak
38' Marcin Stasiak
2' Robert Starzec
29' Robert Starzec
Zawodnik meczu: Marcin Stasiak (Napastnik Fulanito zaliczył świetny występ będąc najgroźniejszym zawodnikiem na murawie. Zdobył cztery bramki, które pozwoliły jego ekipie zainkasować trzy cenne punkty.)

Mecz na szczycie drugiej ligi w którym spotkają sie lider z wiceliderem! Obie ekipy już dawno wywalczyły awans na zaplecze Superligi, walka idzie więc o to na czyich szyjach na koniec sezonu zawisną złote medale. M.W. Trade jak dotychczas nie zaznało goryczy porażki i ma dwa punkty przewagi nad swoim dzisiejszym rywalem. Łatwo więc wyliczyć iż do utrzymania pozycji lidera wystarczy im remis w tym spotkaniu. O ten nie będzie łatwo gdyż Fulanito z pewnością bedzie chciało zgarnąć trzy punkty i zakończyc tym samym sezon na pierwszym miejscu! Zapowiada sie więc bardzo ciekawe spotkanie w którym miejmy nadzieję nie zabraknie bramek i wielu podbramkowych sytuacji!

1' W bramce M.W. Trade oglądać dziś będziemy nominalnego obrońcę Tobiasza Borowskiego.
2' GOL! (1:0) - Biela zagrywa przed pole karne do niepilnowanego Roberta Starca, który nieaatakowany przez żadnego z rywali spokojnie przyjmuje piłkę i precyzyjnym strzałem umieszcza ją w bramce.
4' Zając w sytuacji sam na sam mocno uderza jednak piłka po ręce bramkarza i odbiciu sie od słupka wychodzi poza boisko.
7' Dośrodkowanie Ciupińskiego po którym niecelnie główkował Biela.
8' Rzut wolny dla M.W Trade tuż przed polem karnym. Uderza Biela jednak piłka trafia w mur i wychodzi na rzut rożny.
10' Płaskie uderzenie Stasiaka po którym Borowski odbija piłkę nogą.
13' Borowski świetnie interweniuje po mocnym strzale Stasiaka.
15' Dośrodkowanie Rumina z linii autowej wprost na głowę Polskiego jednak jego strzał jest niecelny.
22' Gawłowski świetnie interweniuje po strzale Ciupińskiego zza pola karnego.
23' GOL! (1:1) - Marcin Stasiak wpadł w pole karne i oddał strzał po którym piłka odbiła sie od interweniującego Borowskiego i wpadła do bramki.
24' GOL! (1:2) - Fulanito idzie za ciosem! Mosiej zagrywa do Marcina Stasiaka, który płaskim strzałem z 10 metrów umieszcza piłkę w bramce.
26' Gawłowski dobrze interweniuje po strzale Ciupińskiego.
27' GOL! (1:3) - Marek Zając strzałem z 7 metrów powiększa prowadzenie Fulanito!
28' Strzał Piotra Zająca zza pola karnego po którym piłka trafia w słupek i wychodzi poza boisko.
29' GOL! (2:3) - Ciupiński zagrywa do Roberta Starca, który pewnym strzałem zmniejsza straty do rywala.
32' GOL! (2:4) - Po płaskim strzale Marka Zająca z około 15 metrów piłka odbija się od słupka i wpada do bramki!
33' Kolejna szansa dla Fulanito jednak tym razem strzał Mosieja trafia w słupek!
34' Gawłowski wybija piłkę na rzut rożny po strzale Ciupińskiego.
37' GOL! (2:5) - Prostopadłe zagranie Mosieja do Marcina Stasiaka, który w sytuacji sam na sam pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce.
38' Strzał Mosieja po którym piłka po raz kolejny trafia w słupek!
38' GOL! (2:6) - Mosiej zagrywa do Marcina Stasiaka który nie ma problemów z umieszczeniem futbolówki w pustej bramce.

Po pierwszej wyrównanej połowie wydawało się, że i druga będzie miała podobny przebieg. Tak się jednak nie stało. Po przerwie do głosu doszli zawodnicy Fulanito i zdemolowali rywala strzelając sześć bramek i tracąc przy tym tylko jedną. Taki rezultat oznacza iż złote medale w obecnym sezonie wędrują do ekipy Pawła Rumina! Obu zespołom gratulujemy awansu do 1 ligi, dziękujemy za grę w obecnym sezonie i zapraszamy do kolejnej edycji!

autor: Marcin Milczanowski