Skład: Całka, Bąkowski, Stryczek, Filip, Bąk, Pieśniewski, Kordas, Jaworski, Tomczak, Żołdak
Skład: Waleszczyński, Zając, Mosiej, Rumin, Śliżewski, Mackiewicz, Stasiak, Dudek, Gawłowski, Polski
36' Marek Tomczak
4' Marcin Stasiak
27' Marcin Stasiak
35' Piotr Zając
Zawodnik meczu: Marcin Stasiak (Marcin strzelił dwie ważne bramki i mocno pracował nie tylko w ofensywie, ale także w defensywie. Na wyróżniene zasługuje również Marek Tomczak i Rafał Gawłowski. )

Na koniec zostanie nam spotkanie dwóch spadkowiczów - Fulanito i Zawsze Ostatnich. W pierwszej lidze górą był team Pawła Pieśniewskiego, który wygrał z "Szachownicą" 5:2. W obecnej kampanii lepiej spisuje się drużyna Pawła Rumina, która z 9 punktami na koncie zajmuje pozycję wicelidera. "Outsiderzy" są gorsi o trzy punkty i trzy pozycje od swojego piątkowego przeciwnika. Kto zejdzie z boiska jako zwycięzca i który Paweł będzie bardziej zadowolony ze swoich piłkarzy - tego nie wiemy. Możemy za to przypuszczać, że na mecz włączony zostanie tryb "bardzo ofensywny". Michał Stopa, Marek Tomczak i Dawid Kot zdobyli w tym sezonie łącznie 12 goli, Marcin Stasiak, Wojciech Dudek i Piotr Zając aż 17. Kto dopisze sobie przy swoim nazwisku kolejne trafienia i przede wszystkim która ekipa doliczy sobie do dorobku kolejne trzy oczka dowiemy się już za ponad 40 minut!

3' Przemysław Jaworski oddaje strzał z woleja z prawej strony, który pewnie chwyta Rafał Gawłowski.
4' Piotr Zając sprzed pola karnego uderza - Tomasz Bąkowski z trudem odbija piłkę na rzut rożny.
4' (1:0) - Marcin Stasiak mija rywala i strzałem ze "szpica" przy krótszym słupku zaskakuje Bąkowskiego.
6' Marek Tomczak dostaje piłkę w pole karne, ale jego strzał przelatuje nad poprzeczką.
7' Zając centruje w pole karne i dobrze nogami interweniuje Bąkowski zbijając futbolówkę do boku.
8' Jaworski płasko strzela z prawej strony i nogami ten strzał broni Gawłowski.
10' Wojciech Dudek z bliskiej odległości uderza wprost w boczną siatkę.
12' Dawid Kot oddaje strzał z dystansu, który na raty broni Gawłowski.
13' Rajd Stasiaka zakończony strzałem, który pewnie łapie Bąkowski.
14' (1:1) - Sprzed pola karnego strzela Tomczak i piłka wpada do siatki tuż przy słupku, obok starającego się interweniować Gawłowskiego.
15' Wrzutka Tomasza Żołdaka w pole karne. Tam jest Paweł Pieśniewski, który oddaje strzał z główki, a ten przelatuje obok bramki.
16' Żołdak mija obrońcę i mocno strzela na bramkę, ale niestety minimalnie niecelnie.
18' Zając w kontrze zagrywa do Dudka, a ten oddaje strzał z woleja, który nieznacznie mija bramkę Zawsze Ostatnich.
19' Zając decyduje się na strzał z powietrza, ale Bąkowski takowy odbija do boku.
20' Szybka kontra ZO. Na bramkę uderza Tomczak i w ostatniej chwili futbolówkę z pustej bramki wybija Michał Śliżewski.
22' Po niepewnej interwencji Gawłowskiego piłka spada pod nogi Tomczaka, a ten przenosi ją nieznacznie nad poprzeczką.
24' Adam Mosiej oddaje strzał z "dużego palca", który przed siebie odbija Bąkowski.
27' (2:1) - Zając zagrywa w pole karne do Stasiaka, a ten strzałem tuż przy słupku pokonuje Bąkowskiego.
30' Kot dostaje piłkę w pole karne, ale mając przed sobą tylko bramkarza przegrywa z nim pojedynek!
35' (3:1) - Zając wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem przy słupku go pokonuje!
35' Arkadiusz Całka dokonuje faulu taktycznego i zostaje ukarany żółtym kartonikiem przez sędziego Marcina Nicińskiego.
36' (3:2) - Kąśliwy strzał Tomczaka zamienia się w gola dla Zawsze Ostatnich, którzy potrzebują już tylko jednego trafienia do doprowadzenia do remisu.
37' Stasiak w pole karne zagrywa do Zająca, a ten decyduje się na uderzenie, które przelatuje tuż obok bramki.
38' Michał Kordas w zamieszaniu w polu karnym oddaje strzał z bliska, po którym instynktownie interweniuje Gawłowski ratując swoją drużynę od straty gola.
39' Tomczak mija obrońcę i oddaje strzał, który nogami szczęśliwie broni Gawłowski.
40' Zając z woleja strzela i piłka ląduje wprost w koszyczku bramkarzowi.

Na koniec 6 tygodnia zobaczyliśmy wspaniałe widowisko, w którym nie brakowało emocji, sytuacji podbramkowych i parady bramkarzy. Więcej szczęścia mieli jednak gracze Fulanito, którzy wygrali ostatecznie 3:2, ale do końca musieli drżeć o korzystny rezultat. Wygrywając, "Szachownice" umacniają się na pozycji wicelidera i robią kolejny krok w kierunku powrotu na zaplecze Superligi. "Outsiderzy" znowu bez punktów, ale znowu pozostawiają po sobie dobre wrażenie. Te niestety nie daje im pewnej sytuacji, bo znajdują się w samym środku stawki i mogą jeszcze i awansować do pierwszej ligi, a nawet przy czarnym scenariuszu, z jej zaplecza spaść. Kolejny mecz Fulanito to pojedynek z beniaminkiem - Hoist Finance. Następnym razem Zawsze Ostatni podejmą debiutanta - Elektrotim.