10.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
2 : 2
( 2 : 0 )
Skład: Piech, Bartosik, Mulik, Gawlik, Sielski, Wróblewski, Kondratowicz, Wróblewski, Wrzesień, Konkel
Skład: Trojan, Bienas, Koch, Gubański, Kuśmierek, Jastrzębski, Malik, Dyczkowski, Sikora, Kalajew, Mielcarek
25' Adrian Kondratowicz
31' Piotr Wróblewski
33' Adam Sielski
8' Łukasz Dyczkowski
10' Bartosz Sikora
Zawodnik meczu: Łukasz Dyczkowski (Jego dryblingi siały postrach pod bramką rywala,a przegląd pola pomagał w konstruowaniu ataków. Pomimo iż nominalny napastnik nie zapominał również o obronie.)

WHistoryczne bo pierwsze spotkanie obu ekpi. Czy 12 dni przerwy od rozgrywek Wrocbalowych wyjdzie na dobre piłkarzom w zielono-białych strojach i wypoczęci pewnie zgarną kolejne punkty? A może będziemy świadkami kolejnych popisów strzeleckich Bartosza Sikory i to jego zespół zrobi większy krok w stronę pierwszej ligi? Odpowiedź już wkrótce!
3' Pierwsze minuty należą do graczy Wratislavi, którzy to częściej są przy piłce i już w początkowej fazie stwarzają sobie kilka dogodnych sytuacji
5' Strzał Kondratowicza lecz bramkarz GSM bez większych problemów
7' W odpowiedzi na poczynania graczy GSM, Dyczkowski oddaje kolejny strzał tym razem z dystansu obok prawego słupka
8' GOL! 1-0 Szybkie wznowienie przez Gawlika nie przynosi porządanego skutku, gdyż piłkę przejmują rywale i po składnej drużynowej akcji idealnie piłkę w pole do Dyczkowskiego zgrywa Sikora, a ten z metra nie daje szans bramkarzowi strzałem w krótszy róg bramki
9' Po zdobyciu bramki zawodnicy GSM podejmują kolejne ataki, które zmuszają obrońców Wratislavi do większej koncentracji na swoich pozycjach
10' GOL! 2-0 Zmasowane ataki przynoszą sukces w postaci drugiego trafienia. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Sikora, który to mocnym strzałem z za pola karnego umieszcza piłkę pod prawą ręką bezradnego bramkarza
13' Strata dwóch bramek podziałała motywująco na graczy w zielono-białych strojach, którzy coraz odważniej poczynają sobie w obrębie pola karnego rywala
16' Sielski oddaje mocny strzał z prawego narożnika pola karnego i bramkarz z trudem na rzut rożny
17' Od paru dobrych minut gracze GSM zamknięci na własnej połowie
19' Jedna z ostatnich akcji w pierwszej połowie przeprowadzona przez graczy GSM i tym razem Malik potężnym strzałem zza pola karnego obija poprzeczkę bramki strzeżonej przez Gawlika
23' Wratislavia po przerwie nie zwalnia tempa i stara się jak najszybciej zdobyć bramkę kontaktową
24' Drużynowa kontra GSM okazuje się nieskuteczna, a strzelcem posyłającym piłkę nad poprzeczką jest Jastrzębski
25' GOL! 1-2 Do wznowienia z autu podchodzi Konkel, który wrzuca piłkę na głowę do Kondratowicza, a ten z pola karnego umieszcza futbolówkę przy dłuższym słupku bramki GSM
27' Sytuacja pod bramką GSM wciąż napięta, ale obrona jak na razie nie daję się zaskoczyć po raz kolejny
29' Zmasowane ataki Wratislavi raz po raz wykorzystuje Dyczkowski, który stara się przyspieszyć grę i dać znak reszcie drużyny do ataku
31' GOL! 2-2 Bramkarz GSM łapie piłkę zgraną od własnego zawodnika i sędzia dyktuje pośredni. Do piłki podchodzi Piech, który zgrywa do Macieja Wróblewskiego, a ten szybko z lini pola karnego strzela w sam środek bramki
32' Zaostrzenie gry i coraz więcej sytuacji na styku kar indwidualnych lecz na razie bez kartek
33' Żółta Kartka! Sielski całym impetem wbija się barkiem w plecy Kocha po czym sędzia od razu dyktuje rzut wolny plus karę indywidualną za bezmyślne zagranie w obrębie koło środkowego
32' Mimo przewagi na polu gry gracze GSM nie potrafią znaleźć sposobu na dobrze ustawionych obrońców Wratislavi
35' Po powrocie z kary Sielski wykonuje rajd w, którym mija trzech zawodników GSM, wpada w pole karne, ale kąt jest zbyt ostry by wykonać celny strzał i piłka mija bramkę
38' Końcowe minuty do dominacja GSM jednak sam Dyczkowski niewiele zdziała

Mecz w którym remis jest jak najbardziej sprawiedliwy. Po szybkiej stracie dwóch bramek już na początku gracze Wratislavi rzucili się do ataku, ale obrona GSM długo nie dawała szans na zmianę wyniku. Wyrównanie wyniku w drugiej części spotkania i zaostrzenie gry, które zakończyło się jedną karą indywidualną.

autor: Piotr Baran