05.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
3 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Trojan, Koch, Wisiecki, Jastrzębski, Malik, Dyczkowski, Kalajew, Trojan
Skład: Bożek, Maj, Jędrysiak, Pastuła, Biegański, Starzec, Ciupiński, Koziński
40' Łukasz Dyczkowski
7' Robert Starzec
31' Robert Starzec
40' Andrzej Ciupiński
Zawodnik meczu: Robert Starzec (Dwukrotnie wpisał się na listę strzelców dzięki czemu jego zespół zgarnął kompet oczek. Był zawsze tam gdzie powienien być napastnik. Na wyróżnienie zasługuje również golkiper M.W. Trade Jędrysiak. )

W ramach piątego tygodnia rozgrywek drugiej ligi Wrocbal rozegrane zostanie zaledwie jedno spotkanie, a mianowicie mecz M.W. Trade i Force GSM. Nie będzie to jednak spotkanie byle jakie, a raczej "mecz na szczycie". "Trejderzy" są wiceliderem i posiadają 10 punktów na koncie, GSM ma tylko punkt mniej i zajmuje trzecią lokatę. Z jednej strony Bartek Biela z 3 golami w 3 trzech meczach i Kamil Biegański z 2 trafieniami w 2 spotkaniach. Z drugiej gwiazda Force - Bartek Sikora, dwukrotnie trafiający do siódemki tygodnia w tym sezonie, trzy razy MVP spotkania, z imponującym dorobkiem 10 goli w 4 meczach oraz Łukasz Dyczkowski z czterema bramkami na koncie. Pojedynek formacji ofensywnych obu drużyn zapowiada się niezwykle ciekawie. Kto częściej będzie trafiał do siatki? Jak zaprezentuje się defensywa? I przede wszystkim kto opuści murawę boiska przy ul. Sarbinowskiej z trzema punktami w kieszeni? Dowiemy się już w najbliższy czwartek!

2' Dośrodkowanie Bożka z rzutu rożnego, niestety nikt nie zamknął tej akcji i od bramki rozpocznie Trojan.
4' Walka w środkowej strefie boiska, obie ekipy grają bardzo zachowawczo.
7' (1:0) - M.W Trade wychodzi na prowadzenie, Starzec strzela zza pola karnego w długi róg, Trojan wyciąga się jak struna lecz nie sięga futbolówki.
9' Strzał Jastrzębsiego z dystansu, stojący między słupkami Jędrysiak końcami palców wybija piłke na rzut rożny.
11' Dośrodkowanie Kocha w bole karne M.W Trade, do piłki najwyżej wyskajuje Dyczkowski i strzela nad poprzeczką.
12' Jędrysiak nieprzepisowo wprowadza piłkę do gry, rzut wolny pośredni dla ForceGMS, Trojan z Jastrzębskim fatalnie to rozegrali. Piłka trafiła prosto w obrońców.
14' Strzał Dyczkowskiego zza pola karnego, Ciupiński w ostaniej chwili blokuje to uderzenie, mamy tylko rzut rożny.
16' Rozklepana defensywa ForceGMS, Starzec z Trojanem zachowali się fantastycznie w polu karny, temu drugiemu zabrakło centymetrów aby umieścić piłkę w siatce.
18' Jędrysiak bez problemów chwyta piłkę po strzale Jastrzębskiego.
22' Bożek uderza zza pola karnego, tylko boczna siatka.
23' Chwila przerwy na boisku leży kontuzjowany zawodnik ForceGSM.
25' Ciupiński dośrodkowuje w pole karne, Koziński uderza bez namysłu i posyła futbolówkę nad poprzeczką.
27' Rzut wolny dla ForceGSM tuż za linią pola karnego, na bramkę uderza Jastrzębski, przymierzył idealnie lecz jego intencjje wyczuł Jędrysiak, wybił piłkę na rzut rożny.
29' Trwa oblężenie bramki M.W. Trade, rywalom brakuje szczęścia a przedewszystkim precyzji.
31' (2:0) - M.W. Trade podwyższa prowadzenie, Starzec wpadł w pole karne i posyła piłkę obok rzucającego się Trojana. Dość szczęśliwe uderzenie.
33' Pewna interwencja Jędrysiaka po strzale Jastrzębskiego.
35' Kontra M.W. Trade, Maj zagrywa byt mocno w pole karne, Starzec nie sięgnął futbolówki i nadal na swoim koncie ma dwa trafienia.
37' Trojan wygrywa pojedynek sam na sam z Majem.
39' Kontra 4 na 2, M.W. Trade maruje
40' (2:1) - Bramka kontaktowa, Dyczkowski daje jeszcze odrobinę nadzieji swoich kolegom.
40' (3:1) - Ciupiński trafia w krótki róg.

ForceGSM nie miało dziś atutów aby pokonać dobrze grających zawodników M.W Trade. Widoczy był brak Sikory. Przegrywając ten mecz piłkarze Force zrobili duży krok w tył i o awans będzie bardzo trudno. Łukasz Bożek i spółka zdobyli trzy oczka i wciąż pozostają w walce o awans. W następnym meczu M.W. Trade podejmie Azzurrobianco, Force zagra z Wratislavią-Bio.