06.04 godz. 21:00, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
0 : 3
( 0 : 3 )
Skład: Trojan, Bienas, Koch, Wisiecki, Gubański, Jastrzębski, Dyczkowski, Sikora, Kalajew
Skład: Dybeł, Łukowiak, Kalman, Szajda, Burzmiński, Rainczuk, Cieślik, Aniołek, Pachucki, Badora, Pajares Nunez
4' Łukasz Dyczkowski
9' Bartosz Sikora
15' Bartosz Sikora
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Utrapienie obrońców F.C. Nakacu, bardzo aktywny w ataku, autor dwóch trafień i jednej asysty. Na wyróżnienie zasługuje również Łukasz Dyczkowski. )

Jak zaprezentuje się Bartosz Sikora wraz z kolegami na Kuźnikach? Niewielu graczy tej drużyny zna specyfikę gry na tym boisku i to na pewno będzie spory mankament w pierwszych kolejkach. ForceGSM zmierzy się w premierowym spotkaniu z solidnym F.C Nakacu. "The Blues" w poprzednim sezonie dość szybko zapewnili sobie utrzymanie i walczyli o miejsce w środku tabeli. W rezultacie zajęli dziewiąte miejsce, które nie było dla nich szczytem marzeń. Teraz ma być inaczej i "Niebiescy" chcą powalczyć o górne lokaty w ligowej tabeli. Michał Aniołek znowu ma ciągnąć grę tej drużyny, ale czy będzie robił to skutecznie? Ciężko będzie defensywie "Niebieskich" powstrzymać bramkostrzelnych Sikorę i Dyczkowskiego, ale trzeba pamiętać, że to jest piłka nożna, a w tej wszystko jest możliwe.

3’ Mecz rozpoczyna się od ostrzału bramki F.C. Nakacu. Prostopadła piłka Sikory do Dyczkowskiego i po strzale tego drugiego interweniuje bramkarz „The Blues”, w wyniku czego mamy rzut rożny. Po zagraniu z narożnika boiska Force oddaje jeszcze jeden strzał i ponownie górą bramkarz Nakacu.
4’ GOL! – Dyczkowski otwiera wynik spotkania, strzałem z bliskiej odległości pokonując bramkarza rywali. F.C. Nakacu – ForceGSM 0:1!
5’ Kolejne otwierające podanie Sikory, tym razem do Karola Jastrzębskiego, akcja kończy się niecelnym strzałem pomocnika GSM.
8’ Zawodnicy F.C. Nakacu zauważyli, że tego dnia łatwego życia z Dyczkowskim mieć nie będą. Jeden z zawodników „The Blues” postanowił więc w ramach rewanżu też mu trochę napsuć krwi i trafił piłką w twarz Łukasza. Operacja „eliminacja problemu” jednak się nie udała, Dyczkowski szybko otrząsnął się po nokaucie i kontynuował grę dalej mieszając w szykach obronnych przeciwnika.
9’ GOL! – Po strzale Bartka Sikory piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do siatki! F.C. Nakacu – ForceGSM 0:2!
14’ Kolejny raz na bramkę uderza Dyczkowski, słychać głosy „ręka panie sędzio”, jednak pan Malec jest odmiennego zdania i nadal mamy dwubramkowe prowadzenie GSM.
15’ GOL! Swoją drugą bramkę w tym spotkaniu strzela Sikora strzałem w długi róg z lewego sektora pola karnego. ForceGSM prowadzi już 3:0!
19’ Groźny strzał zawodnika F.C. Nakacu, bramkarz Tomasz Trojan nie traci jednak koncentracji i udaje mu się zapobiec stracie gola.
21’ Strzał Kamila Łukowiaka, ponownie górą Trojan.
22’ Odpowiedź Force, uderza Roman Wisiecki a piłka po jego strzale trafia w poprzeczkę.
26’ –Znów przypomina o sobie Sikora, futbolówka po jego strzale z pola karnego mija lewy słupek.
29’ Dalszy napór zawodników GSM. Płaskie krzyżowe zagranie Kalajewa do Wisieckiego, strzał obrońcy Force zostaje zablokowany i mamy rzut rożny.
36’ Kontra F.C. Nakacu, zakończona strzałem obok bramki Michała Aniołka.
40’ W ostatniej minucie ponownie uderza Michał Aniołek, futbolówka wędruje obok słupka a nadzieje na strzelenie choćby honorowej bramki przez ekipę „The Blues” umierają wraz z ostatnim tego dnia gwizdkiem sędziego Malca.

Zespół ForceGSM zdecydowanie zdominował spotkanie i wygrał zasłużenie. Duet Dyczkowski-Sikora skutecznie rozpracowywał defensywę rywali, co przełożyło się w konsekwencji na 3 oczka dla GSM. Ekipa Nakacu okazję do zrehabilitowania się będzie miała już w najbliższy wtorek, kiedy to zagra z Azzurrobianco, ForceGSM natomiast o kolejne ligowe punkty powalczy dwa dni później z drużyną Velicante.