23.06 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
2 : 5
( 1 : 2 )
Skład: Pilarczyk, Truchan, Curlej, Garcarek, Dębik, Müller, Olejnik, Krawczyk, Węckowski, Pawłowski, Łutczak, Frąszczak
Skład: Pieńkowski, Borysewicz, Halek, Dziura, Sadowski, Wyskiel, Romejko, Nowakowski, Hanc, De Rosset, Szymański
12' Łukasz Frąszczak
18' Marcin Truchan
24' Łukasz Frąszczak
26' Łukasz Frąszczak
37' Łukasz Frąszczak
14' Damian Nowakowski
27' Krzysztof Hanc
Zawodnik meczu: Łukasz Frąszczak (Prawdziwa zmora defensywy Auto Truck, niemal każde uderzenie Łukasza znajdowało drogę do bramki Adriana Dziury. Łukasz kapitalne zawody udokumentował zdobyciem czterech trafień!)

Zespół Zbyszka Krowickiego po dwóch wygranych z rzędu uciekł ze strefy spadkowej i zajął siódme miejsce. Wyżej w tabeli stoją "Drukarze", którzy zajmują piąte miejsce, ze stratą trzech punktów do trzeciego Żaru Tropików. Biorąc pod uwagę fakt, że KEA jest beniaminkiem lokata jaką zajmuje nie wygląda źle, aspiracje w drużynie były jednak dużo wyższe, bo celem był awans do Superligi. Cztery ostatnie kolejki z trzema remisami i jedną porażką zweryfikowały jednak plany i obecnie realna jest co najwyżej czwarta lokata. Jeśli KEA chciałaby na nią wskoczyć musi wygrać z Auto Truckiem i liczyć na porażkę Diabłów w meczu z White Panthers. Na jesień, jeszcze w drugiej lidze KEA wygrała 2:0, po dwóch trafieniach Michała Goguła. Czy KEA przełamie się i po czterech meczach bez zwycięstwa zgarnie w końcu komplet? Czy może Auto Truck weźmie odwet za jesień i wygra swój trzeci mecz z rzędu?

1' Między słupkami Auto Trucku oglądać dzisiaj będziemy Adriana Dziurę.
2' Po dograniu Garcarka obok bramki głową uderza Frąszczak.
4' Bardzo nieudana próba z dystansu Marcina Truchana...
6' Z problemami uderzenie Błażeja Sadowskiego odbija Dawid Dębik.
8' Po strzale Łukasza Frąszczaka piłka trafia w słupek!
10' Kolejna próba zaskoczenia bramkarza strzałem głową w wykonaniu Frąszczaka i kolejna minimalnie nieudana.
12' GOL! (0-1) - Uderzenie z dystansu Łukasza Frąszczaka po rykoszecie wpada do bramki strzeżonej przez Adriana Dziurę.
14' Bardzo mocna, lecz minimalnie chybiona próba z rzutu wolnego Piotra Garcarka.
14' GOL! (1-1) - Z wielkim spokojem goalkeepera pokonuje Damian Nowakowski i mamy remis!
16' Po nodze obrońcy na rzut rożny wychodzi strzał z pierwszej piłki Grzegorza Wyskiela.
18' GOL! (1-2) - Uderzenie z rzutu wolnego Marcina Truchana "odnajduje" lukę w murze stworzonym z graczy AT i mamy ponownie na prowadzeniu FC KEA.
19' Z problemami strzał sprzed pola karnego Marcina Truchana broni Adrian Dziura.
24' GOL! (1-3) - Po zagraniu Marcina Truchana bramkę głową zdobywa Łukasz Frąszczak.
26' Na rzut rożny uderzenie Pilarczyka odbija Adrian Dziura.
26' GOL! (1-4) - Ależ "klepka" ekipy Krzysztofa Olejnika i do tego bramka w stylu Barcelony! Norbert Curlej wymienia dwa szybkie podania z Grzegorzem Pawłowskim, ten wykład futbolówkę Frąszczakaowi i mamy podwyższenie prowadzenie "Drukarzy".
27' GOL! (2-4) - Za sprawą Krzysztofa Hanca AT zmniejsza stratę do rywala.
29' Na rzut rożny uderzenie Grzegorza Wyskiela odbija Dawid Dębik.
31' Obok bramki przelatuje mocne uderzenie z dystansu Rafała Pilarczyka.
33' Instynktowna interwencja Adriana Dziury po strzale Łukasza Frąszczaka.
35' Bardzo nieudany strzał z pierwszej piłki Andrzeja Górskiego i mamy aut bramkowy dla "Drukarzy".
37' Ależ zagotowało się w polu karnym KEA i futbolówka po strzale Romejko trafia w słupek!
37' GOL! (2-5) - Mamy po meczu! Po raz czwarty dzisiejszego wieczoru na listę strzelców wpisuje się Łukasz Frąszczak.
38' Po zagraniu Curleja obok bramki uderza Marcin Truchan.
40' Koniec spotkania.

"Drukarze" przełamali złą passę, kilku meczów bez wygranej i ograli team Zbigniewa Krowickiego - 5:2. Cztery bramki zdobył w tym starciu zdobył fenomenalny Łukasz Frątczak i wraz z kolegami wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli. Losy obu ekip oraz ich ostateczne lokaty poznamy w dniu jutrzejszym, kiedy to swoje mecze rozegrają White Panters z Diabłami oraz 3M z White Stars. Za wspólnie spędzone chwilę serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału w nastepnych edycjach ligi Wrocbal!