Skład: Onufrowicz, Borysewicz, Halek, Dziura, Wyskiel, Romejko, Nowakowski, Górski
Skład: Dębowski, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Głodek, Szczurek, Nowak, Loba
36' Adrian Dziura
37' Jacek Romejko
36' Marcin Dębowski
37' Marcin Dębowski
Zawodnik meczu: Jacek Romejko (Najskuteczniejszy zawodnik Auto Trucku, który spotkanie zakończył zdobyciem dwóch bramek. Na wyróżnienie zasługuje również Grzegorz Wyskiel oraz Artur Halek.)

Z ligą w poprzednim tygodniu pożegnał się Geostandard Wrocław, który bez ani jednego zwycięstwa w sezonie - zamyka ligową tabelę. "Czarni" grając z dziewiątym w tabeli Auto Truckiem - będą chcięli złą passę przełamać i w końcu na Kuźnikach tej wiosny zwyciężyć. O to łatwo nie będzie, bowiem ekipa Zbigniewa Krowickiego mając jeszcze bardzo realne szanse na utrzymanie - będzie robiła wszystko w tym kierunku. AT w trzech ostatnich potyczkach - zanotowało aż dwie wygrane i ma chrapkę na kolejne. Paradoksalnie mimo lepszego miejsca w tabeli - bracia Szczurkowie i ich koledzy mają zdecydowanie lepsze statystyki - tracą mniej bramek i więcej goli strzelają od swojego najbliższego przeciwnika. Mimo, że tabela tego nie pokazuje - zapowiada się niezwykle wyrównany pojedynek, w którym nikt nie powinien odstawiać nogi, a każdy korzystając ze swojego ogromnego doświadczenia, będzie chciał zrobić wszystko, aby zwyciężyć!

2' Rozpoczynamy od bardzo niecelnego uderzenia z pierwszej piłki Grzegorza Wyskiela i futbolówka po tej próbie...wychodzi na aut.
4' Po uderzeniu głową Piotra Szczurka futbolówka o centymetry mija bramkę strzeżoną przez Filipa Borysewicza.
6' Mocno, lecz niecelnie z dalszej odległości na bramkę "Czarnych" uderza Damian Nowakowski.
8' Kolejna nieudana próba gracza Auto Trucka, tym razem obok bramki przelatuje strzał Jacka Romejko.
10' Kamil Mońko z rzut rożnego zagrywa do Piotra Szczurka, a ten uderza tylko w boczną siatkę.
12' Po minięciu rywala Grzegorz Wyskiel decyduje się na strzał, który zatrzymuje się na słupku, a następnie po obrońcy futbolówka wychodzi na rzut rożny.
14' Uderzenie "piętką" Andrzeja Górskiego po nodze obrońcy wychodzi na rzut rożny.
16' Tuż obok bramki przelatuje próba zza pola karnego Mariusza Szczurka i mamy "piątkę" dla "Żółto-czarnych".
18' Piotr Szczczurek zagrywa do Marcina Dębowskiego, ten decyduje się na strzał, który nogami odbija Filip Borysewicz. Po chwili kontrę Auto Trucka niecelnym strzałem wykańcza Andrzej Górski.
20' GOL! (0-1) - Po strzale Artura Halka futbolówka ociera nogę obrońcy i wpada pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez Daniela Lobę.
23' Bardzo nieudana próba z dystansu Konrada Nowaka i mamy aut bramkowy dla ekipy AT.
25' Z rzutu rożnego Damian Nowakowski zagrywa do Grzegorza Wyskiela, a ten fatalnie kiksuje.
28' Świetna interwencja Filipa Borysewicza po bardzo nieprzyjemnym strzale z dystansu Mariusza Szczurka.
31' Bardzo wysoko nad piłkołapem przechodzi uderzenie z dalszej odległości Krzysztofa Szczurka.
33' Kontra Geostandardu zakończona strzałem "z dużego" palca Wojciecha Gradowskiego, który na rzut rożny odbija Borysewicz.
35' GOL! (0-2) - Trójkowa akcja Wyskiel-Nowakowski-Romejko i ten ostatni pakuje futbolówkę do pustej bramki.
36' Niepotrzebne starcie Filipa Borysewicza z Marcinem Dębowskim i mamy dwuminutowe kary dla obu Panów.
37' GOL! (0-3) - Rywali dobija Jacek Romejko.
37' Będąc na ławce kar nadal rywalowi ubliża Marcin Dębowski i sędzia karze zawodnika drugim żółtym, a w konsekwencji czerwonym kartonikiem.

Zwycięstwo ekipy AT sprawiło, że "Żółci" pozostają nadal w walce o utrzymanie w pierwszej lidze. Kluczowym dla pozostania na zapleczu Superligi będzie pojedynek z KEA FC, a także strata punktów bezpośrednich rywali walczących o ligowy byt (KP Ogrodomania, 3M, FC Pivosze oraz White Panthers). Pozostający bez zwycięstwa oraz zdegradowany już Geostandard, na zakończenie sezonu zmierzy się ze Skleptechem.