14.06 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
1 : 6
( 0 : 2 )
Skład: Guźniczak, Janik, Serwatka, Gul, Sienkiewicz, Kasina, Pawlaczyk
Skład: Skiba, Truchan, Garcarek, Węckowski, Pawłowski, Piętak, Woźniak, Ślusarczyk, Milczarek
13' Sebastian Pawlaczyk
19' Sebastian Pawlaczyk
26' Mateusz Sienkiewicz
29' Damian Serwatka
29' Mateusz Sienkiewicz
40' Marcin Janik
37' Marcin Truchan
Zawodnik meczu: Mateusz Sienkiewicz (Robił sporo zamieszania w szykach obronnych rywala, zwłaszcza w drugiej połowie. Autor dwóch bramek. Na wyróżnienie zasługuje również Sebastian Pawlaczyk, który mecz kończy również z dwoma golami, a także jedną asystą.)
Mający jeszcze szanse na awans - beniaminek - KEA FC zmierzy się ze znajdującym się w środku tabeli - Moico. "Drukarze" ostatnio zanotowali trzy bolesne wpadki remisując pechowo z Pivoszami, Geostandardem Wrocław i Żarem Tropików. Tym samym zespół Krzysztofa Olejnika spadł na piąte miejsce w tabeli i żeby jesienią zagrać w Superlidze - musi wygrać wszystkie mecze do końca licząc na wpadki Diabłów i White Stars. O taki układ będzie niezwykle ciężko, bowiem mecze, które zostały "żółto-czarnym" do rozegrania, do łatwych nie należą. Ich najbliższy przeciwnik - Moico w piłkę grać potrafi i nie mając jeszcze pewnego utrzymania - na pewno zrobi wszystko, aby zapunktować. Team Pawła Dobosza na pewno łatwo się nie podda i nie ulęknie się dobrze grającego beniaminka.

1' - KEA atakuje od pierwszego gwizdka Marcina Nicińskiego. Marcin Truchan uderza z wojela, a Zbigniew Guźniczak wybija futbolówkę przed siebie.
5' - Marcin Woźniak zagrywa do Arkadiusza Węckowskiego, ten natomiast podaje do Marcina Truchana. Truchan odgrywa do Woźniaka, ten oddaje strzał z głowy, jednak znowu górą Guźniczak i mamy jedynie rzut rożny.
8' - Strata w obrębie pola karnego Grzegorza Pawłowskiego, piłkę przejął Marcin Janik i oddał strzał, jednak z linii futbolówkę wybił Piotr Garcarek.
10' - Strzał Garcarka, broni Guźniczak.
13' - GOL! 0:1 Strata Marcina Woźniaka, piłkę przejmuje Sebastian Pawlaczyk i umieszcza ją w siatce rozwiązując tym samym worek z bramkami!
17' - Pawlaczyk z dystansu, obok bramki.
18' - Marcin Woźniak przebiegł z piłką pół boiska, niespecjalnie niepokojony przez kogokolwiek, po czym oddał piłkę do swojego imiennika. Truchan uderzył mocno, ale niecelnie, wynik więc zmianie nie uległ.
19' - GOL! 0:2 Bramkarz zespołu KEA FC nieprzepisowo wprowadza piłkę do gry, przez co Marcin Niciński dyktuje rzut wolny pośredni dla Moico. Milczarek ofiarnie wybija piłkę przy pierwszym strzale prawie robiąc przy tym szpagat, wobec dobitki Sebastiana Pawlaczyka jest już jednak bezradny, dzięki czemu Moico schodzi "do szatni" (czyli na ławki zlokalizowane przy boisku) z dwubramkową zaliczką przed ostatnimi 20 minutami.
22' - Marcin Truchan strzela, piłka wędruje obok bramki.
24' - Pawlaczyk z rożnego do Sienkiewicza, uderzenie zawodnika Moico i znów futbolówka leci obok bramki.
25' - Dogodną okazję na nawiązanie kontaktu zaprzepaszcza Grzegorz Skiba.
26' - GOL! 0:3 KEI nie udaje się strzelić bramki kontaktowej, Moico natomiast w bardzo sprytny sposób podwyższa prowadzenie. Marek Janik odwraca uwagę defensywy KEI przewracając się i robiąc zamieszanie wokół siebie denerwując się, że Marcin Niciński nie zamierza odgwizdać faulu. Wszyscy skupiają się na tej sytuacji, a tymczasem nikt nie zwraca uwagi na nadbiegającego do piłki Mateusza Sienkiewicza, co ten wykorzystuje umieszczając futbolówkę w siatce!
27' - Woźniak uderza z pola karnego, Guźniczak broni i mamy rzut rożny dla KEI.
29' - GOL! 0:4 Moico coraz bardziej sie rozkręca wraz z upływem czasu. Prowadzenie do czterech bramek zwiększa Damian Serwatka!
29' - GOL! 0:5 Czterobramkowe prowadzenie najwyraźniej nie satysfakcjonuje Mateusza Sienkiewicza. Pomocnik Moico najpierw z dziecinną łatwością radzi sobie z dwoma obrońcami KEI, a następnie upokarza Milczarka, posyłając futbolówkę między nogami bezradnego golkipera wprost do siatki!
33' - Uderzenie Marcina Janika, Milczarek skutecznie interweniuje nogami.
37' - GOL! 1:5 Woźniak wykłada piłkę jak na tacy Marcinowi Truchanowi, a ten nie zawodzi i precyzyjnym strzałem pokonuje Guźniczaka i ratuje honor swojej drużyny.
39' - Aktywny przez całe spotkanie Sienkiewicz postanawia jeszcze raz spróbować swoich sił, tych jest chyba jednak aż za dużo bo futbolówka po uderzeniu zawodnika Moico ląduje w kosmosie (a przynajmniej za piłkołapem, w okolicznych krzakach).
40' - Sebastian Pawlaczyk podaje do Marcina Janika, a ten zmusza Milczarka do kapitulacji i umieszcza futbolówkę w siatce!

KEA FC, walcząca od początku sezonu o awans do Superligi musi zweryfikować swoje plany. W pierwszej połowie ekipa "Drukarzy" była stroną przeważającą, nie przełożyła tego jednak na zdobycz bramkową. Moico zagrało mądrze, wykorzystując dwa błędy przeciwnika w pierwszej odsłonie spotkania, drugą część meczu ustawiając pod swoje dyktando. Zwycięstwo daje drużynie Pawła Dobosza pewne utrzymanie. Następnym rywalem Moico będzie ekipa Pivoszy, KEA w ostatnim meczu tej wiosny zmierzy się z Auto Truckiem.