03.06 godz. 20:15, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Łapeta, Kubiszyn, Banaś, Zajączkowski, Byczkowski, Grześków, Janiak, Sobczyk
Skład: Nosewicz, Jakieła, Winiarski, Białecki, Tutak, Wejman, Drabicki, Dzwonek, Dącer, Bałaga, Ziobrowski, Kulka, Symanowicz
8' Dariusz Kubiszyn
30' Filip Janiak
34' Adrian Sobczyk
39' Dariusz Kubiszyn
Zawodnik meczu: Filip Janiak (Przez całe spotkanie harował w obronie oraz kreował ataki swojej ekipy. Ponadto był autorem bardzo ważnej bramki, która sprawiła, że drużyna w końcówce odskoczyła rywalowi.)

Lider w ostatniej kolejce stracił dwa punkty remisując z White Stars 1:1, mimo to posiada punktową przewagę nad drugimi Diabłami (jedno spotkanie rozegrane więcej od Skleptechu) i nawet w przypadku porażki nie straci pierwszego miejsca w tabeli. Bartosz Gosk porażki z pewnością nie zakłada i celem jego oraz jego kolegów będą kolejne trzy punkty. Czy Skleptech zdoła uciec goniącym go w tabeli ekipom? Czy Dariusz Kubiszyn ponownie trafi do siatki i umocni się na czele klasyfikacji najlepszych strzelców pierwszej ligi? Czy Mariusz Banaś piąty raz w tym sezonie skończy mecz z czystym kontem? A może zespół Jacka Nosewicza utrze nosa i ostudzi zapał lidera wygrywając tak jak uczynił to jesienią? Znowu więcej pytań, niż odpowiedzi, a na nie trzeba nam czekać aż do wieczora.

2' Z dystansu nad bramką uderza Adrian Sobczyk.
4' Uderzenie głową Dariusza Kubiszyna i futbolówkę chwyta Marek Białecki.
6' Coraz ostrzej zaczynają grać zawodnicy 3M, kartki w tym spotkaniu są tylko i wyłącznie kwestią czasu.
8' GOL! (0-1) - Po zejściu z futbolówką do środkowej części boiska, na strzał decyduje się Dariusz Kubiszyn i mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu!
10' Po początkowej dominacji Skleptechu spotkanie nieco nam się wyrównało, a gola remisowego "szukają" zawodnicy 3M.
12' Tylko na bocznej siatce zatrzymuje się strzał Kubiszyna.
14' Bezpośrednia próba z rzutu rożnego Dariusz Kubiszyn trafia w górną siatkę bramki.
16' Z dystansu wprost w dobrze ustawionego bramkarza uderza Jacek Dzwonek.
18' Na rzut rożny uderzenie z dystansu Kubiszyna paruje Marek Białecki.
22' Z rzutu wolnego wprost w Sobczyka uderza Paweł Wejman i mamy rzut z autu dla 3M.
24' Centrostrzał Adama Łapety na poprzeczkę zbija Marek Białecki, po czym futbolówka wychodzi na rzut rożny.
26' Świetna interwencja we własnym polu karnym Karola Symanowicza, który na rzut rożny wybija groźną wrzutkę Skleptechu.
28' Uderzenie głową Filipa Janiaka przelatuje wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Marka Białeckiego.
29' Kolejna świetna parada goalkeepera 3M, który na rzut rożny odbija mocny strzał Adriana Sobczyka.
30' Niecelne uderzenie z pola karnego Dariusza Kubiszyna i mamy "piątkę" dla "Czarnych".
30' GOL! (0-2) - Po przebiegnięciu z piłką paru metrów na strzał z dystansu decyduje się Filip Janiak i futbolówka wpada w długi róg bramki 3M.
32' Wprost w dobrze ustawionego Marka Białeckiego z daleka uderza Adrian Sobczyk.
34' GOL! (0-3) - Po ziemi z dystansu strzela Adrian Sobczyk i piłka między nogami goalkeepera wpada do siatki.
36' Wysoko nad bramką przelatuje mocna próba zza pola karnego Macieja Winiarskiego.
38' GOL! (0-4) - W pole karne zagrywa Adam Łapeta, tam nogę dokłada Dariusz Kubiszyn i mamy czwarte trafienie dla Skleptechu.
39' Kapitalna interwencja Marka Białeckiego po strzale z drugiego metra Adama Łapety.

Kolejny krok w kierunku Superligi wykonali dzisiaj gracze Skleptechu, którzy "odprawili z kwitkiem" team Jacka Nosewicza. Po raz szósty w tym sezonie Mariusz Banaś zakończył spotkanie z czystym kontem, a Dariusz Kubiszyn umocnił się klasyfikacji lidera strzelców. Jeśli Skleptech w następnej kolejce ogra Diabły uzyska promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej i najprawdopodobniej sięgnie po złote medale! Niepewne utrzymanie 3M czeka bardzo ważna potyczka z KP Ogrodomania, która także zagra z "nożem na gardle".