19.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
3 : 3
( 2 : 2 )
Skład: Girulski, Przybysławski, Chrzan, Kozaczuk, Sitek, Rojek, Rzepczyński, Kot, Dembowski
Skład: Goguł, Truchan, Curlej, Garcarek, Dębik, Olejnik, Krawczyk, Węckowski, Pawłowski, Terlecki, Ślusarczyk
18' Krzysztof Rzepczyński
20' Wojciech Sitek
26' Krzysztof Rzepczyński
2' Arkadiusz Węckowski
5' Michał Goguł
38' Michał Goguł
Zawodnik meczu: Michał Goguł (Walczak przez całe spotkanie, Nie odstawiał nogi, a tam gdzie trzeba dobrze przyłożył co dało mu dwa trafienia w tym spotkaniu z czego to drugie na miarę jednego punktu.)

Rewelacyjny beniaminek Kea aspirujący do awansu podejmie w tym meczu Piwoszy, którzy mimo doświadczenia znajdują się w strefie spadkowej. Obie drużyny interesuje tylko zwycięstwo gdyż chęć awansu jak i ucieczka ze strefy spadkowej napewno podziała motywująco i możemy spodziewać się dobrego spotkania. Czy Marek Kot zatrzyma dobrą ofensywę KEA, a jego zawodnicy strzelą więcej bramek od rywala? Czy też rozpędzeni "drukarze" zgarną pełną pulę? Odpowiedzi na te pytania już za ponad 40 minut.

1' Pierwsza akcja KEA i od razu groźnie. Garcarek tecznicznie z dystansu obija prawe spojenie bramki Kota
2' GOL! 1-0 WĘCKOWSKI. Druga akcja tym razem zakończona golem. Znajdujący się na środku boiska Garcarek zgrywa piłkę do Węckowskiego, który z pola karnego oddaje mocny strzał i Kot bez szans
4' Piwosze ruszają do ataków, które przerywają obrońcy KEA szczególnie dobrze ustawiony Garcarek
5' GOL! 2-0 GOGUŁ. Curlej po rajdzie prawym skrzydłem wrzuca w pole karne do Goguła, a ten pewnym strzałem z środka pola karnego pokonuje zaskoczonego Kota
8' Zagrożenie pod bramką Dębika w wykonaniu Chrzana i Rojka. Chrzan z autu wrzuca na głowę do Rojka, ale piłka po strzale pewnie ląduje w rękach bramkarza
10' KEA dyktuje warkunki spotkania przez co obrońcy Piwoszy muszą wykazać się pełną mobilizacją
13' Curlej w indywidualnej akcji lewym skrzydłem mija obrońcę Piwoszy po czym oddaje niecelny strzał
15' Groźny strzał zza pola karnego w wykonaniu Rojka i Dębik nogami wybija na róg
18' GOL! 2-1 RZEPCZYŃSKI. Błąd w przyjęciu piłki przez Curleja wykorzystuje Rzepczyński, który dzięki asyście rywala oddaje celny płaski strzał w krótki róg bramki
20' GOL! 2-2 SITEK. Po rozegraniu rzutu wolnego przez Rojka otrzymuje podanie z prawego skrzydła i z trzeciego metra umieszcza piłkę po dłuższym słupku
22' Przybysławski lewym skrzydłem mija Curleja i wykonuje niecelne podanie
24' Goguł mocno z dystansu i Kot na posterunku
26' GOL! 3-2 RZEPCZYŃSKI. Po raz drugi w tym spotkaniu tym razem strzał zza pola karnego mocno po ziemi i piłka wpada do bramki pod prawą ręką Dębika
27' Piwosze po objęciu prowadzenia coraz pewniej poczynają sobie na boisku mimo naporu KEA przeprowadzają kolejne kontry
30' "Drukarze" nie odpuszczają spotkanie nabiera rumieńców. Goguł, Curlej, Garcarek z kolejnymi próbami, które tylko mijają bramkę bądź są przerywane przez obrońców Piwoszy
32' Dembowski zgrywa na głowę do Rojka, ale ten będąc oko w oko z Dębikiem mija się z piłką
35' KEA coraz częściej przy piłce i zamyka Piwoszy na ich połowie
36' Kontra w wykokaniu Piwoszy nie przynosi kolejnej bramki, gdyż w indywidualnej akcji Sitek mocno przestrzelił
38' GOL! 3-3 GOGUŁ. Mocny strzał zza pola karnego zaskakuje bramkarza przed, którym piłka wpadła w kozioł, a następnie znalazła miejsce pod prawą pachą interweniującego Kota i wpada do siatki

Nastroje zawodników KEA po tym spotkaniu nie mogą być najlepsze. Szybkie objęcie prowadzenia już w pierwszych minutach spotkania zapowiadało pogrom na rywalu, jednak wiele niewykorzystanych sytuacji oraz dobra postawa obrony Piwoszy sprawiły iż pod koniec spotkania wkradło się rozluźnienie w szeregi "drukarzy", którzy w dwie minuty stracili dwa gole. Mecz zakończony remisem i tak obietywnie jest to wynik sprawiedliwy jednak wątpliwe by któraś z drużyn była nim usatysfakcjonowana.
autor: Piotr Baran