11.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Maj, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Mońko, Szczurek, Urban, Dębowski, Mielcarski, Gogół
Skład: Mor, Turek, Szymański, Sołtysiak, Golonka, Wika, Kolański
28' Wojciech Urban
2' Piotr Szymański
18' Piotr Szymański
36' Krzysztof Mor
Zawodnik meczu: Piotr Szymański (Szymański udanie rozpoczął sezon. Rozkręca się z meczu na mecz i tym razem zdobył dwie bramki. Siał postrach w szeregach przeciwnika prowadząc Pantery do zwycięstwa.)

Mecz starych ligowych wyjadaczy. Pantery w nieco zmienionym składzie, a Geostandard z ograną ekipą. Biali zmagają się z kłopotami kadrowymi co może dać szanse rywalą. Pewne jest że ekipa Pawła Turka tanio jednak skóry nie sprzeda.

2' (1:0) Mocne rozpoczęcie przez Pantery i Szymański umieszcza piłkę w bramce.
6' Pantery grają bez zmian, ale prezentują się lepiej
8' Od pierwszej minuty trwa napór na bramkę Geostandardu
12' Dębowski oddaje strzał z dystansu, ale bramkarz paruje piłke na spojenie
18' (2:0) Szymański po raz kolejny i mamy 2-0
25' Próba wrzucenia piłki z rzutu wolnego w okolicie pola karnego, lecz zbyt mocny strzał wyrzuca piłkę na aut z przeciwnej strony boiska.
28'  (2:1Dobrze ustawiony Urban zdobywa gola kontaktowego dla Geostandardu.
32' Pantery dobrze radzą sobie z pressingiem przeciwnika co stwarza im kolejne sytuacje bramkowe
36'  (3:1Krzysztof Mor wywalczył górną piłkę, która spada mu pod nogę i podwyższa na 3:1 dla Panter.

Pantery przyszły na mecz bez zmian mimo to od pierwszych minut przejęły inicjatywę, której nie oddały do końca spotkania. Geostandard mocnej zaczął drugą połowę, ale sił i szczęścia starczyło tylko na jedno trafienie. Obie ekipy w najbliższych meczach zagrają z beniaminkami Pantery podejmą KEA FC natomiast Geostandard zmierzy się z White Stars.