tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Ybah Tigers 9 +38 22
2 . Old Blue Angels 9 +11 22
3 . FC Spec 9 +17 21
4 . Visionica 9 +19 16
5 . Warriors 9 +6 15
6 . Cloud FC II 9 +21 13
7 . Armia Zbawienia 9 +3 10
8 . Bulik Trans 9 -20 6
9 . Victoria Czerwoni 9 -31 5
10 . ACN FC 9 -64 -3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
28.05 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Cloud FC II
Ybah Tigers
4 : 5
( 0 : 3 )
Skład: Hersard, Rejczak, Palma, Wącior, Wącior, Mrowiec, Kuciapiński, Szumielewicz
Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Nowak, Więcek, Rot
6' Dominik Wącior
9' Dominik Wącior
18' Dominik Wącior
21' Dawid Mrowiec
22' Dawid Mrowiec
25' Łukasz Nowak
31' Paweł Pustelnik
33' Paweł Pustelnik
37' Łukasz Nowak
Zawodnik meczu: Waldemar Stec (Bronił bardzo dobrze, gdyby nie jego dobra dyspozycja między słupkami wynik mógłby być dużo dużo wyższy.)
    vs   

Mecz o przysłowiową pietruszkę, Tygrysy musieliby przegrać różnicą 29 bramek aby zająć drugie miejsce. Taki wynik był nieosiągalny. Ybah w obecnych rozgrywkach stracił punkty tylko raz. Gdy oba zespoły stawiły się na placu gry Cloud przeżyło lekkie zdziwienie, lider zjawił się zaledwie piątką graczy.Wiadomo było, że to spotkanie będzie jednostronnym widowiskiem. Od początku meczu Cloud FC wyszło wysokim presingiem, Ybah dzielnie stawiał opór przeciwnikowi do 5 minuty, wówczas Steca pokonał Dominik Wącior. Ten sam zawodnik w 9 minucie podwyższył prowadzenie, celnie uderzył zza pola karnego. Kolejne minuty to bicie głową w mur, stojący między słupkami Stec bronił jak w transie i dzielnie przerywał ataki rywala. Cloud tuż przed zakończeniem pierwszej części gry zdobył trzecią bramkę, hat-trika skompletował Wącior. Po przerwie ekipa Pawła Mikułko dość szybko zdobyła następne bramki, na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Dawid Mrowiec. Tygrysy nie składały broni, grając dwóch zawodników mniej udało się zmniejszyć dystans do rywala, podanie Rota na bramkę zamienił Nowak. 26 minuta była kluczowa dla losów spotkania, ekipa Ybaha zredukowła braki kadrowe o jedną osobę, na placu gry pojawił się Paweł Pustelnik, śmiało można powiedzieć, że przybycie tego zawodnika dodało animuszu oraz wlała w serca zawodników nadzieje na korzystny wyniki. Między 31 a 33 minutą Pustelnik strzelił dwie bramki, zrobił się bardzo gorąco. W 35 minucie Pustelnik miał idealną okazję na zdobycie bramki kontaktowej, fatalnie przestrzelił z kilku metrów. Gdy na sto osiemdziesiąt sekund przed końcem spotkania Łukasz Nowak zdobył bramkę kontaktową zrobiło się jak w piekle. Przeciwnik drżał o wynik. Ybah zaatakował z całych sił jednak zabrakło czasu aby doprowadzić do remisu. Cloud FC był bardzo blisko straty punktów, wydawało się, że prowadzenie 5:0 jest bezpieczne, jednak wiara we własne możliwości może czasem zdziałać cuda. Ybah poniósł pierwszą porażkę w sezonie. Mimo przegranej Kamil Rot i spółka zajeli pierwsze miejsce w swojej grupie i zagrają o mistrzostwo z drużyną Szpilmacherów. Cloud podejmie w swoim ostatnim meczu rywal z grupy B Brzmieniemiasta.pl.

Zawodnik meczu :

Waldemar Stec (Ybah Tigers)

autor: Adrian Miedziński
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.