tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Ybah Tigers 9 +38 22
2 . Old Blue Angels 9 +11 22
3 . FC Spec 9 +17 21
4 . Visionica 9 +19 16
5 . Warriors 9 +6 15
6 . Cloud FC II 9 +21 13
7 . Armia Zbawienia 9 +3 10
8 . Bulik Trans 9 -20 6
9 . Victoria Czerwoni 9 -31 5
10 . ACN FC 9 -64 -3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
12.05 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
Cloud FC II
Victoria Czerwoni
2 : 2
( 2 : 2 )
Skład: Hersard, Brzeski, Brumaud, Palma, Wącior, Wącior, Napierała, Mrowiec
Skład: Skibiński, Gisman, Buratowski, Krzywania, Skieresz, Toczek, Murak, Filipczyk, Wróblewski, Gackiewicz, Nowotarski, Sośnica, Kowalewicz, Siminicki
8' Marek Napierała
17' Dominik Wącior
3' Hubert Nowotarski
15' Hubert Nowotarski (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Krystian Siminicki (Świetna postawa w bramce i kilka znakomitych interwencji pozwoliły jego drużynie zdobyć punkt i przerwać tym samym serię czterech kolejnych porażek.)
    vs    

W pierwszym wtorkowym meczu na boisku przy Skwierzyńskiej spotkają się Victoria Czerwoni oraz Cloud FC II. Obie drużyny to dwa różne przypadki. Dawny IBM Blue rozkręca się z meczu na mecz i ostatnio solidnie punktuje. Victoria z kolei zupełnie na odwrót - w dwóćh pierwszych meczach zainkasowała 4 punkty i od tej pory przegrywa wszystkie spotkania. Dla "Czerwonych" to ostatni dzwonek, jeżeli pragną się utrzymać w lidze. A że Cloud również o tym marzy - sprawia, że należy spodziewać się ciekawego i wyrównanego spotkania.

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
1' Cloud wystąpi dziś bez nominalnego bramkarza. Miejsce pomiędzy słupkami zajmie obrońca Yoann Hersard.
3' (1:0) - Szybka akcja Victorii. Skieresz podaje do Huberta Nowotarskiego a ten w sytuacji sam na sam mocnym strzałem umieszcza piłkę w bramce otwierając tym samym wynik spotkania.
4' Mrowiec uderza z 7 metrów jednak świetnie interweniuje Siminicki i wybija piłkę na rzut rożny.
6' Po strzale Wąciora piłka trafia w spojenie słupka z poprzeczką!
8' (1:1) - Marek Napierała przejmuje piłkę na 15 metrze, wpada w pole karne i płaskim strzałem z ostrego kąta doprowadza do wyrównania.
10' Ponownie Napierała w indywidualnej akcji. Tym razem jednak podanie Marka do niepilnowanego w polu karnym Wąciora świetnie przecina Siminicki.
12' Po strzale Szymona Wąciora z 10 metrów piłka trafia w słupek a następnie ląduje w rękach Siminickiego.
14' Mrowiec świetnie zagrywa nad dwoma rywalami do wbiegającego w pole karne Brumauda. Ten uderza z pierwszej piłki z powietrza jednak bardzo niecelnie.
15' (2:1) -  Marta Toczek wpada w pole karne z lewej strony i zostaje nieprzepisowo powstrzymana przez Brzeskiego. Sędzia nie ma wątpliowości i dyktuje rzut karny a jego pewnym wykonawcą jest Hubert Nowotarski.
17' (2:2) - Dominik Wącior zbiegł z piłką z prawej strony do środka, nieatakowany przez żadnego z rywali uderzył z linii pola karnego umieszczając futbolówkę w bramce.
20' - Koniec pierwszej połowy.
22' Brzeski świetnie wypatrzył niepilnowanego Napierałę. Ten urwał się lewą stroną, wpadł w pole karne jednak uderzył wysoko nad poprzeczką.
26' Hersard znakomicie interweniuje po mocnym strzale Nowotarskiego.
28' Ponownie na bramkę uderza Nowotarski i ponownie jego strzał odbija Hersard.
32' Dalekie zagranie Brumauda do wychodzącego na czystą pozycję Dominika Wąciora ten jednak w sytuacji sam na sam uderza zbyt lekko i Siminicki pewnie łapie piłkę.
35' Siminicki w sytuacji sam na sam broni mocny strzał Napierały. Po chwili do odbitej piłki najwyżej wyskakuje Dominik Wącior i mocno uderza głową jednak po raz kolejny fantastycznie interweniuje bramkarz Victorii i kapitalną interwencją wybija piłkę na rzut rozny.
38' Zagranie w pole karne do Toczek. Marta zamiast odegrać do lepiej ustawionych a przede wszystkim niepilnowanych partnerów decyduje sie na strzał z ostrego kąta i trafia w boczną siatkę.
40'  - Koniec spotkania.

Jak można było się spodziewać byliśmy świadkami bardzo wyrównanego spotkania. Z remisu bardziej zadowoleni powinni być zawodnicy Cloud FC którzy po tym meczu z dziesięcioma punktami zajmują miejsce w środku tabeli. Victoria natomiast ma juz tylko matematyczne szanse na utrzymanie. W nastepnej kolejce ekipa Tomasza Skibińskiego spotka się z Visionicą natomiast Cloud FC II o punkty powalczy z Warriorsami.

Zawodnik meczu :

Krystian Siminicki (Victoria Czerwoni)

autor: Marcin
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: milka@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.