tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL 11 +19 25
2 . Przyjaciele Tifosek 11 +6 24
3 . FC Moose 11 +9 20
4 . Cloud FC I 11 +1 18
5 . Inss-Pol 11 -4 17
6 . Wielka Niewiadoma 11 +8 16
7 . Prezesi 11 +5 16
8 . Kuchcik Kuźniki 11 +2 12
9 . RTV Euro AGD 11 -12 12
10 . WrSport.pl 11 +0 11
11 . Blitz Wrocław 11 -9 11
12 . Rycerze Ni 11 -25 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
29.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
RTV Euro AGD
WrSport.pl
1 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Polańczyk, Stopka, Kopyś, Pawłowski, Podsędek, Niciński, Szozda, Zieliński, Zaborowski, Oborzyński
Skład: Hnatkiewicz, Fiedler, Pondel, Semotyuk, Pondel, Słowiński, Karczewski, Stasiak, Studnicki
16' Łukasz Kopyś
39' Błażej Stopka
6' Tomasz Pondel
25' Tomasz Pondel
Zawodnik meczu: Błażej Stopka (Bohater RTV Euro AGD! Zawodnik, który podczas tego meczu zostawił na boisku wiele zdrowia, szarpiąc wiele akcji prawym skrzydłem. Zdobywca zwycięskiej bramki w końcówce spotkania. Na wyróżnienie zasługuje również bramkarz WrSport, Michał Pondel.)
    vs   

RTV Euro AGD, które przez wielu skazywane było już na degradację do 1 ligi odrodziło się w końcówce sezonu i z meczu na mecz spisuje się coraz lepiej, być może za sprawą nowego kapitana, którym od niedawna jest bramkarz, Marcin Niciński. WrSport.pl kra w kratkę a forma tego zespołu jest mocno uzależniona od dyspozycji takich zawodników jak Fabisz, Kopeć czy Stasiak. Na piątkowy mecz z tej trójki stawił się tylko ten ostatni co zwikszało szanse RTV na końcowy sukces w tym starciu.

Już w 2 minucie bliski otwarcia wyniku był Błażej Stopka ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu Bartek Fiedler, dwie minuty później groźnie uderzył Łukasz Kopeć lecz tym razem na posterunku był bramkarz WrSport.pl, Michał Ponedel.

Jak się powinno wykorzystywać okazje, w 6 minucie pokazał rywalom Tomasz Pondel, który zakręcił obroną RTV przed ich polem karnym i mierzonym strzałem pokonał Marcina Nicińskiego. WrSport.pl chciał iść za ciosem, po rzucie rożnym bitym przez Hnatkiewicza, strzał z głowy oddał Marcin Stasiak ale piłka przeleciała nad poprzeczką. W 12 minucie świetny rajd po lewym skrzydle przeprowadził Karczewski, podał do Stasiaka jednak ten mając dwie okazje na strzelenie gola, dwukrotnie trafił w Nicińskiego.

W szeregach WrSport zaczęło roić się bardzo nerwowo, jedno z nieporozumień w defensywie mogło kosztować ich utratę gola ale w ostatniej chwili, futbolówkę na rzut rożny wybił Michał Pondel. Gol dla RTV Euro AGD wisiał w powietrzu i tak też się stało w 16 minucie. Łukasz Kopyś odbił z piłką na prawą stronę, wzdłuż linii pola karnego i precyzyjnym strzałem, po którym piłka otarła słupek, pokonał Pondla.

W 20 minucie za bezmyślny faul na środku boiska, na Tomaszu Pondlu żółtą kartką ukarany został Andrzej Szozda co oznaczało, że na drugą połowę, RTV Euro AGD wyjdzie jednego zawodnika mniej i zagra tak przynajmniej do 22 minuty. WrSport.pl nie wykorzystał jednak tej przewagi i wynik nie ulegał zmianie a od 25 minuty sami musieli zmagać się z osłabieniem jednego gracza po tym jak żółty kartonik zobaczył Tomasz Pondel po faulu na Łukaszu Kopysiu. RTV również nie skorzystało z gry w przewadze.

28 minuta mogła przynieść prowadzenie "Połączonych piłką" ale świetnego podania w tempo od Słowińskiego nie wykorzystał Andryi Semotyuk. Minutę później, po drugiej stronie boiska groźnie uderzył Polańczyk ale M.Pondel po raz kolejny popisał się świetną paradą. W kolejnej akcji bliski strzelenia gola był Zieliński lecz w ostatniej chwili, zmierzającą do bramki piłkę wybił Bartek Fiedler.

RTV Euro AGD zepchnęli rywala do defensywy, w 31 minucie po strzale Błażeja Stopki, po raz kolejny umiejętnościami bramkarskimi musiał wykazać się młodszy z braci Pondel. Napór AGD zaowocował w 39 minucie kiedy to po wrzutce Bartka Zielińskiego z rzutu rożnego, zwycięskiego gola dla RTV strzelił Błażej Stopka. Trzy punkty powędrowały na konto drużyny Piotra Jakubowskiego, która pozostaje w grze o utrzymanie w Superlidze!


Zawodnik meczu :

Błażej Stopka (RTV Euro AGD)

autor: Marcin Wiktorowski
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: organizator@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.