tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL 11 +19 25
2 . Przyjaciele Tifosek 11 +6 24
3 . FC Moose 11 +9 20
4 . Cloud FC I 11 +1 18
5 . Inss-Pol 11 -4 17
6 . Wielka Niewiadoma 11 +8 16
7 . Prezesi 11 +5 16
8 . Kuchcik Kuźniki 11 +2 12
9 . RTV Euro AGD 11 -12 12
10 . WrSport.pl 11 +0 11
11 . Blitz Wrocław 11 -9 11
12 . Rycerze Ni 11 -25 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
27.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
WrSport.pl
Inss-Pol
4 : 4
( 1 : 1 )
Skład: Hnatkiewicz, Fiedler, Pondel, Semotyuk, Kopeć, Przybylski, Słowiński, Karczewski, Stasiak, Gruszka, Szczypior
Skład: Puć, Janicki, Trebenda, Masztalerz, Kuś, Caldeira Ribeiro, Spychalski, Kuś, Klimkiewicz, Parossa
4' Szymon Kopeć
18' Szymon Kopeć
25' Bartosz Fiedler
29' Sebastian Szczypior
36' Damian Karczewski
37' Dawid Przybylski
8' Ze Maria Caldeira Ribeiro
26' Mateusz Spychalski
28' Beniamin Kuś
32' Tomasz Trebenda
39' Dawid Przybylski (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Damian Karczewski (Damian był bardzo aktywny. Starał się kreować akcje, ale również mocno pracował w defensywie. Strzelił też fantastyczną bramkę! )
    vs   

Możliwy jest nawet spadek WrSportu, który musi pokonać RTV Euro AGD, żeby być o krok od pozostania w lidze. "Ertefałowcy" jednak staną do walki i zrobią wszystko, aby powstrzymać dobrze spisującego się beniaminka, bo sami są w nienajlepszej sytuacji. Spotkanie to jest dla obu ekip, meczem o 6 punktów, a to powoduje, że będzie się działo.

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania
2' Płaskie uderzenie Beniamina Kusia ląduje na bocznej siatce.
3' Marcin Stasiak zagrywa półgórną piłkę do Dawida Przybylskiego, ten obraca się z rywalem na plecach i strzela na bramkę. Niestety zbyt mocno i jego próba przelatuje wysoko nad bramką.
4' (0:1) - Przybylski będąc tyłem do bramki zgrywa do nadbiegającego Szymona Kopcia, a zawodnik z numerem "29" nie długo się zastanawiając huknął z pierwszej piłki i strzałem pod poprzeczkę nie dał żadnych szans Jakubowi Masztalerzowi! Piękny gol!
8' (1:1) - Płaski strzał Ze Marii Caldeira Ribeiro sprzed pola karnego i fatalny błąd popełnia Tomasz Słowiński, który puszcza piłkę przy słupku, pod brzuchem!
10' Sebastian Szczypior wbiega w pole karne, prostym zwodem mija obrońcę i mocno strzela, ale na posterunku jest Masztalerz, który świetnie zbija piłkę na rzut rożny.
12' Radosław Parossa z pierwszej piłki zagrywa do Szczepana Kusia, a strzał z powietrza tego drugiego przelatuje tuż koło słupka.
13' Świetna kontra WrSportu. Szczypior prostopadle do Kopcia, ten odgrywa jeszcze do Przybylskiego, który nieczysto trafił w piłkę i przenosi ją wysoko nad poprzeczką.
14' Stasiak do Kopcia, który z pierwszej piłki uderza pod poprzeczkę. Na jego nieszczęście świetnie interweniuje Masztalerz i przenosi "balon" nad bramką.
15' Andrzej Semotyuk sprzed pola karnego - wprost w koszyczek bramkarzowi.
19' - Kopeć przerywa faulem dobrą kontrę Inss-Polu i sędzie zmuszony jest ukarać go żółtym kartonikiem.
20' - Koniec pierwszej połowy.
21' Daleka piłka od Bartosza Fiedlera do Michała Hnatkiewicza, ale uderzenie z powietrza popularnego "Hnatka" - pewnie łapie Masztalerz.
24' Damian Karczewski wykorzystuje niezdecydowanie Masztalerza, uprzedza ostatniego obrońcę i czubkiem buta trafia wprost w bramkarza.
25' Prostopadła piłka Szczypiora do Karczewskiego, ale ten drugi trafia tylko w słupek!
25' - Fiedler fauluje Szczepana Kusia przed polem karnym i zostaje za to ukarany żółtą kartką.
26' (2:1) - Inss-Pol doszczętnie wykorzystuje grę w przewadze. Szybkie rozegranie rzutu wolnego pomiędzy Szczepanem Kusiem, a Mateuszem Spychalskim i ten drugi strzałem przy słupku wyprowadza swoich kolegów na prowadzenie, wykorzystując brak zorganizowania w szeregach defensywnych "Dziennikarzy".
28' - Beniamin Kuś fauluje przy linii Tomasza Pondla i sędzia Malec konsekwentnie pokazuje mu żółty kartonik.
29' (2:2) - Tak samo jak Inss-Pol, tak i WrSport.pl wykorzystuje grę w przewadze. Stasiak zagrywa z prawej strony piłkę na przedpole. Tam do niej dopada Szczypior i mocnym strzałem przy słupku doprowadza do remisu!
30' Kopeć z dystansu - minimalnie obok słupka.
31' Tomasz Trebenda wychodzi sam na sam ze Słowińskim i przegrywa ten pojedynek.
32' (3:2) - Kontra gospodarzy. Szczepan Kuś prostym zwodem mija Karczewskiego i zagrywa do niepilnowanego pod bramką Trebendy, który pewnie pakuje piłkę w pustej bramce!
36' (3:3) - Karczewski mając trochę miejsca przed polem karnym, decyduje się na potężne uderzenie z dystansu, które od spojenia słupka z poprzeczką wpada do siatki i zaskakuje Masztalerza! Gol sezonu!
37' Parossa w tempo do Trebendy, który trafia tylko w boczną siatkę.
38' (3:4) - Przybylski oddaje niesygnalizowany strzał z dystansu i piłka po ziemi wpada tuż przy słupku bramki Masztalerza!
39' (4:4) - Inss-Pol w natarciu. Szczepan Kuś mija dwójkę obrońców i ścina w pole karne. Całą sytuację stara się ratować Przybylski, który chcąc wybić piłkę na rzut rożny, tak ją "zakręcił", że strzałem od słupka pokonał własnego bramkarza. Samobój, Słowiński bez szans i mamy remis!
40' Szybka kontra WrS-u. Piłka meczowa na nodze Pondla. Ten mając przed sobą tylko Masztalerza, decyduje się na techniczne uderzenie, które bramkarz gospodarzy - na raty łapie.
40'  - Koniec spotkania.

Inss-Pol i WrSport.pl stowrzyły nam wspaniałe widowisko, z pięknymi akcjami, bramkami, walką, a wszystko to zwieńczył fantastyczny samobój dający remis. WrS może czuć z tego tytułu niedosyt, ale z przebiegu gry, podział punktów wydaje się sprawiedliwy. Obie drużyny ciągle nie są pewne utrzymania, choć to bardziej powinna uważać ekipa beniaminka. Ta już w ten piątek zagra bardzo ważny i ciężki mecz z walczącym o życie - RTV Euro AGD. Zespół Szczepana Kusia również w ten sam dzień, podejmie ostatnich w stawce Rycerzy Ni.

Zawodnik meczu :

Damian Karczewski (WrSport.pl)

autor: Michał Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.