21.05 godz. 20:15, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
3 : 2
( 2 : 1 )
Skład: Kozioł, Tarasiewicz, Socki, Bezdzietny, Kruczek, Nowak, Siudak, Feuchio
Skład: Puć, Janicki, Trebenda, Masztalerz, Cieślik, Kuś, Skrzypacz, Kuś, Klimkiewicz, Szwalbe, Parossa
19' Daniel Tarasiewicz
24' Jan Bezdzietny
4' Szczepan Kuś
5' Beniamin Kuś
26' Szczepan Kuś
Zawodnik meczu: Szczepan Kuś (Jak na kapitana przystało zagrał bardzo dobre zawodny, strzelił dwie bramki które pozwoliło zgarnąć jego drużynie trzy oczka.)

Bardzo ważny mecz dla jednym i drugich. Zwycięzca tego spotkania zrobi milowy krok w kierunku utrzymania oraz włączenia się do walki o medale. Tabela Superligi jest bardzo spłaszczona, każdy punkt jest na wagę złota. Czeka nas emocjonujący pojedynek.

4'  (1:0) - Szczepan Kuś strzela zza pola karnego, piłka wpada do siatki.
5'  (2:0) - Inss-pol podwyższa prowadzenie, Trebenda strzela na bramkę, golkiper broni nogami dość niefortunnie, piłka spada pod nogi Beniamina Kusia, napastnik trafia do pustej bramki.
7' Pierwszy groźny strzał Cloud, Siudak posyła piłkę wysoko nad poprzeczką.
8' Indywidualna akcja Szczepana Kusia, minął dwóch rywali ale zabrakło kropki nad "i", całą akcje przerwał Tarasiewicz.
10' Michael Feuchio oddał strzał z dystansu, piłka poszybowała nad poprzeczką.
12' Kontra Inss-pol, Trebenda zagrywa do Kusia, akcję przerwał dobrą interwencją Tarasiewicz.
13' Janicki centruje w pole karne, golkiper Cloud z problemami odbija piłkę.
14' Parossa popędził prawym skrzydłem, dośrodkował w pole karne, ani Kuś ani Trebenda nie zamknął akcji. brakło centymetrów.
15' Dzisiejszego dnia Inss-pol jest dobrze zoorganizowany w obronie, rywale nie mają atutów aby zagrozić bramce Maszterza.
16' Udana interwencja Masztalerza, wyszedł obronną ręką z pojedynku sam na sam z Feuchio.
17' Co za interwencja bramkarza Inss-pol ręką wyciągnął piłkę spod nóg Bezdzietnego.
19' (2:1) -Tarasiewicz zdobywa bramkę po rzucie rożnym wykonywanym przez Sockiego.
24'  (2:2) - Jan Bezdzietny wykorzystuje podanie Pawła Kruczka i pakuje piłkę do siatki. Masztalerz pokonany po raz drugi.
26'  (3:2) - Niezbyt długo Cloud FC cieszyło się z remisu, Parossa obsłużył dobrym podaniem Kusia, Szczepan strzela swoją drugą bramkę w meczu.
29' Cloud nie wykorzystuje okazji do zdobycia bramki, Masztalerz broni strzał Bezdzietnego.
31' Sporo walki w środkowej strefie boiska, osłabiony kadrowo Cloud FC nie składa jeszcze broni.
33' Grożny strzał Kusia, Szczepan ma wielką ochotę na hat-trika, tym razem spudłował. Warto dodać, że kapitan Inss-polu został liderem klasyfikacji strzelców.
35' Tarasiewicz próbuje zaskoczyć Masztalerza strzałem z dystansu, Kuba jest na posterunku.
37' Inss-pol skutecznie powstrzymuje ataki rywala, Cloud wciąż walczy o punkt.

Trzy oczka powędrowały na konto Iss-pol, zdobyte punkty pozwolily ekipie Kusia umocnić się w środkowej strefie tabeli i właczyć kolejny bieg. Do miejsca na podium brakuje niewiele. W następnym meczu czeka na nich będący ostanio na fali WrSport.pl, Cloud powalczy w szlagierowym spotkaniu z Przyjaciółmi Tifosek.