13.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
0 : 2
( 0 : 0 )
Skład: Paukszt, Brzoza, Karpiński, Początek, Smok, Worożański, Bordulak, Rudziński
Skład: Hnatkiewicz, Fiedler, Myroniec, Pondel, Semotyuk, Fabisz, Przybylski, Słowiński, Karczewski, Stasiak, Gruszka
28' Sebastian Rudziński
39' Sebastian Rudziński
Zawodnik meczu: Grzegorz Paukszt (Grzesiek był dzisiaj zmorą graczy ofensywnych WrSportu. Bardzo dobry w defensywie i konkretny w ofensywie - autor dwóch asyst. Na wyróżnienie zasługuje również Sebastian Rudziński. )

Beniaminek WrSport.pl pragnie jak najszybciej się utrzymać i żeby to zrobić musi pokonać Prezesów. Ci jednak są bardzo niebezpieczni i grajac w kratkę, mogą zaskoczyć, czyli albo zagrać mecz świetny, albo beznadziejny. Drużyna Karola Smoka mimo, że ma punkt mniej od "Dziennikarzy" to wydaje się faworytem tego starcia. Nie tylko posiada większe doświadczenie, ale przede wszystkim bardziej klasowych zawodników, takich jak Grzegorz Paukszt, Konrad Hajdamowicz czy Mateusz Jaskólski. WrS będzie chciał na te trio odpowiedzieć fenomenalnym, wiceliderem strzelców - Dawidem Fabiszem. Czy "Połączeni Piłką" będąc na fali - uporają się z Prezesami? Czy może to "Czarni" wkroczą na ścieżkę zwyciestw i przegonią swoich oponentów w tabeli?

2’ Lepiej od samego początku wyglądają gracze WrSportu, ale nic ich gry konkretnego nie wynika.
4’ Rzut rożny wykonany przez Michała Hnatkiewicza. W polu karnym najprzytomniej zachowuje się Damian Karczewski, ale nie pakuje piłki do siatki, bowiem faulował wcześniej Piotra Worożańskiego.
6’ Na boisku mamy atmosferę piknikową, a grę obu ekip można opisać w trzech słowach – nudy, nudy, nudy!
8’ Grzegorz Paukszt strzela z rzutu rożnego i czujny w bramce Tomasz Słowiński przenosi piłkę nad poprzeczką.
10’ Paweł Brzoza uderza i piłkę po jego strzale łapie Słowiński.
12’ Podanie/strzał Andrzeja Semotyuka trafia do będącego w polu karnym Dawida Fabisza, który z bliska uderza w bramkarza.
15’ Radosław Początek mija Ireneusza Gruszkę i staje oko w oko ze Słowińskim. Niestety dla zawodnika Prezesów- golkiper WrS wychodzi zwycięsko z tej sytuacji.
16’ W końcu ładna akcja „Dziennikarzy”. Marcin Stasiak w tempo zagrywa do Fabisza, który z bliska trafia w słupek!
17’ Stasiak huknął z rzutu wolnego i świetnie piłkę do boku piąstkuje Worożański.

21’ Sebastian Rudziński próbuje sprzed pola karnego, ale trafia Słowińskiemu wprost do koszyczka.
22’ Paukszt wykorzystuje to, że Słowiński wysoko stoi na przedpolu i stara się go przelobować. Piłka jednak ląduje na górnej siatce.
23’ Stasiak zagrywa półgórną piłkę do Fabisza, a ten z woleja uderza w bramkarza.
25’ Fabisz dostaje idealną piłkę z głębi pola i mając dużo, miejsca i czasu i samego Worożańskiego przed sobą, przenosi piłkę tuż koło słupka.
28’  (0:1) - Niewykorzystane sytuacje się zemściły. Kontra Prezesów. Paukszt zagrywa do Rudzińskiego, ten jak dzieci mija po drodze biernych Dawida Przybylskiego i Tomasza Pondla i strzałem przy słupku, umieszcza piłkę w siatce, nie dając żadnych szans bramkarzowi.
29’ Fabisz do Stasiaka i ten przenosi piłkę nad poprzeczką. Cały WrS nie jest dzisiaj w formie, ale Stasiak wyjątkowo.
30’ Stasiak do Fabisza i Dawid z półobrotu, mając przed sobą tylko bramkarza, przenosi piłkę tuż koło słupka. To powinien być gol dający remis!
31’ Stasiak rozciąga akcję do będącego na lewej stronie Gruszki, który mocno uderzył, ale Worożański był na posterunku i zbił futbolówkę do boku.
33’ Przybylski stara się technicznym strzałem zaskoczyć Worożańskiego, ale jego strzał pozostawia wiele do życzenia.
34’ Bogdan Myroniec z prawej strony huknął i golkiper Prezesów zbija piłkę nad poprzeczkę.
35’ Rzut wolny przed polem karnym gości, do którego podchodzi Pondel, ale kapitan WrS-u również nie jest dzisiaj w formie i uderza w mur.
37’ Liczne próby z dystansu „Połączonych Piłką” nie przynoszą skutku, bo albo wylatują za bramkę, albo trafiają w gąszcz obrońców w polu karnym.
39’  (0:2) - Zabójcza kontra Prezesów. Paukszt wygrywa przebitkę z Bartoszem Fiedlerem i odgrywa idealnie
do będącego w polu karnym Rudzińskiego, który z bliska, uderzeniem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans Słowińskiemu.

"Dziennikarze" w ogóle nie przypominali dzisiaj drużyny, która potrafiła rozgromić ówczesnego lidera rozgrywek, pokonać obrońcę trofeum czy też zabrać punkty głównemu pretendentowi do tytułu - byli bardzo chaotyczni i nie wykorzystali swoich dobrych okazji. Nie to co team Karola Smoka, który zagrał bardzo mądrze i przeprowadzajac dwie kontry - strzelił dwie bramki, dające cenne 3 punkty i miejsce wicelidera. Kolejny mecz WrSportu to pojedynek z Inss-Polem. Prezesi natomiast następnym razem podejmą RTV Euro AGD.