13.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
2 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Zadorożny, Korsak, Gołaczyński, Gołaczyński, Żyniewicz, Topornicki, Skorupa
Skład: Polańczyk, Stopka, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Jakubowski, Niciński, Zieliński, Zaborowski, Sara, Oborzyński
35' Piotr Gołaczyński
37' Bartosz Zieliński
38' Robert Sara
Zawodnik meczu: Marcin Niciński (Gdyby nie świetne interwencje Marcina, wtedy to ze zwycięstwa cieszyłaby się ekipa Rycerzy Ni. To on był głównym ojcem sukcesu, jakie jest premierowe zwycięstwo w tym sezonie. )

Kluczowym spotkaniem, ostatniej szansy będzie pojedynek dwóch najgorszych drużyn w Superlidze, czyli Rycerzy Ni i RTV Euro AGD. Każda z tych ekip musi liczyć w tym starciu na zwycięstwo, bowiem żadna w tym sezonie jeszcze nie wygrała. W razie zwycięstwa "Rycerzy", wtedy Ci przegonią w stawce zespół Piotra Jakubowskiego i włączą się do walki o utrzymanie. "Ertefałowcy" jednak nie mają zamiaru łatwo się poddać, bowiem jest to ostatni dzwonek na to aby w Superlidze pozostać. Gospodarze będą mieli przewagę nad rywalami, bowiem posiadają szeroką ławkę rezerwowych - Rycerze grać będą bez zmian.

2' Od samego początku do ataku ruszyło RTV, które kreuje grę, długo utrzymuje się przy piłce, ale nie może sforsować zasieków, które Rycerze postawili wokół własnej bramki.
4' Łukasz Kopyś dostaje dobrą piłkę z głębi pola i oddaje strzał z woleja. Piłka po tym uderzeniu, po nodze obrońcy wychodzi na rzut rożny. Piotr Kozaczewski wrzuca piłkę z rogu, a w polu karnym najlepiej zachowuje się Zbigniew Zaborowski, który uderza piłkę w koszyczek Tadeuszowi Zadrożnemu.
7' 10 do Bartosza Zielińskiego, który oddaje strzał po ziemi. Mimo, że Zadrożny był zasłonięty przez rywala, to jednak pewnie łapie piłkę.
10' Michał Żyniewicz ostro centruje w pole karne, ale w nim króluje Marcin Niciński - pewnie łapiąc piłkę.
15' Robert Sara podaje do Zielińskiego, a ten oddaje kąśliwe uderzenie, które Zadrożny świetnie broni.
17' Kozaczewski sprzed pola karnego przymierzył, ale zbyt niecelenie, tak więc futbolówka przelatuje tuż koło słupka.
18' Kozaczewski z woleja, ale nad poprzeczką.
18' Marek Oborzyński oddaje mocny strzał z dystansu i świetnie do boku piłkę zbija Zadrożny.
20' Zieliński do Kozaczewskiego i ten z bliska przenosi piłkę nad poprzeczką.
21' Żyniewicz zagrywa prostopadłą piłkę do Przemysława Topornickiego, ten mija obrońcę i oddaje mocny strzał, który świetnie do boku odbija Niciński.
23' Kopyś sprzed pola karnego i piłka przelatuje nad poprzeczką.
25' Świetna akcja RTV. Kozaczewski w trójkącie z Zieliński i strzał oddaje zawodnik z numerem "5". Ten jednak jest zbyt mało precyzyjny i instynktownie nogami broni go Zadrożny.
28' Kontra Rycerzy Ni. Żyniewicz do Topornickiego, który odgrywa do nabiegającego partnera, ale ten z bliska przegrywa pojedynek z fantastycznie interweniującym Nicińskim.
30' Kopyś uderza z powietrza i przed siebie piłkę zbija Zadrożny.
32' Topronicki kopiuje uderzenie Kopysia, które przelatuje jednak koło bramki.
33' Topornicki mija dwóch obrońców i z bliska stara się zaskoczyć Nicińskiego. Ten jest dzisiaj w świetnej formie i po raz kolejny ratuje swoją drużynę, przed utratą bramki. Po chwili mamy rzut rożny. Piłkę wrzuca Żyniewicz, a akcję głową kończy Jacek Gołaczyński, który jednak przenosi piłkę nad poprzeczką.
34' Paweł Pawłowski z dystansu, w koszyczek Zadrożnemu.
35'   - Piotr Gołaczyński łapie piłkę ręką wstrzymując dobrze zapowiadają się kontrę RTV. Sędzia Michał Baraniecki jest zmuszony ukarać zawodnika RN - żółtą kartką.
36' Topornicki ma dwa metry do bramki i mocno strzela. Nie ma jednak bramki, bo fenomenalnie po raz kolejny interweniuje Niciński. W odpowiedzi Kozaczewski i piłkę po jego uderzeniu łapie Zadrożny.
37'  (1:0) - "Ertefałowcy" wykorzystują grę w przewadze, bowiem otwierają wynik tego meczu. Technicznym strzałem czyni to Bartosz Zieliński, który nie daje tym samym żadnych szans Zadrożnemu.
38'  (2:0) - Posypała się cała gra Rycerzy, czego efektem jest kolejna stracona bramka autorstwa Roberta Sary
39' Jacek Gołaczyński z dystansu i dobrze piłkę do boku zbija Niciński po raz kolejny.
39' Kopyś z woleja i łapie Zadrożny.

W meczu na dnie tabeli lepsi okazują się gracze RTV Euro AGD, którzy przez cały mecz kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń, ale gdyby nie wspaniałe interwencje Marcina Nicińskiego, to mogliby przegrać to spotkanie. "Niebiescy" odnotowują pierwszą wygraną w tym sezonie i mają jeszcze realne szanse utrzymanie, takowe praktycznie stracili Rycerze. "Ertefałowcy" za tydzień zagrają z Prezesami, zaś Rycerze Ni podejmą beniaminka - Cloud FC.