12.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Kotas, Rumak, Boniecki, Radzimowski, Adham, Błędzki, Lesiuk, Sałata, Adamczyk, Masztaler, Kupczak
Skład: Ruta, Antczak, Duda, Różanowski, Kaleta, Kruk, Wierzgacz, Szczepanik, Wysoczański, Wyszumirski
23' Kacper Kupczak
25' Piotr Sałata
28' Alan Adham
37' Krzysztof Błędzki
39' Rafał Boniecki
Zawodnik meczu: Kacper Kupczak (To on otworzył wynik spotkania z "Błyskawicami", a jego trafienie okazało się rozwiązującym worek z bramkami.)

Blitz Wrocław ostatnio dość sensacyjnie pokonał jednego z faworytów do ligowego podium - Kuchcika Kuźniki i włączył się tym samym do walki o medale. Gdyby Jakub Różanowski i spółka poradzili sobie z "Wojskowymi", wtedy ich szanse się zwiększą. "Błyskawice" będą musiały wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, aby powstrzymać wybieganych i walecznych żołnierzy. Miejmy nadzieje, że temu zadaniu sprostają.

2' Jakub Różanowski zagrywa do Mateusza Wierzgacza a ten uderza minimalnie nad poprzeczką bramki Rumaka.
4' Niecelne uderzenie głową Wierzgacza.
7' Po strzale z dystansu Piotra Wysoczańskiego futbolówka trafia tylko w boczną siatkę.
9' W odpowiedzi uderza Kacper Kupczak, lecz niecelnie.
11' Jacek Ruta zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, czym zaprzepaścił dogodną sytuację na zdobycie gola.
14' Świetna interwencja goalkeepera "Błyskawic", który wyciąga uderzenie z bliska Adhama.
16' Kolejna parada Szczepanika, który tym razem okazuje się lepszy od Łukasza Radzimowskiego.
18' Kontra WSOWL zażegnana przez dobry powrót obrońce Blitzu, który przechwycił podanie Kupczaka.
21'  Święto we Wrocbalu! Sędzia Damian Nowak zmienia swoją decyzję i mamy aut dla Blitzu.
23' (0-1) - Fatalne wznowienie rzutu wolnego przez Mateusza Wierzgacza, który zagrywa futbolówkę wprost pod nogi Adriana Adamczyka, ten wychodzi sam na sam z bramkarzem rywali, odgrywa piłkę Kacprowi Kupczakowi i mamy pierwszą bramkę dla drużyny WSOWL.
25' (0-2) - Goście idą za ciosem, prowadzenie podwyższa Piotr Sałata.
27' Uderzenie z dystansu Bonieckiego o centymetry mija bramkę gospodarzy.
28' (0-3) - Kontrę "Wojskowych" na gola zamienia Alan Adham! Mamy już trzybramkowe prowadzenie przyjezdnych!
30' Stratę do rywala starał się zmniejszyć Artur Kaleta, lecz jego uderzenie z woleja okazauje się niecelne.
32' Nieudana próba pokonania Piotra Rumaka z rzutu wolnego przez Przemysława Kruka.
33' - Zmiana między słupkami ekipy Jarosława Patałucha. Miejsce Piotra Rumaka zastępuje Mateusz Kotas.
35' Pierwsza interwencja Kotasa, który w stylu Manuela Neuera wychodzi wysoko z własnej bramki i przerywa kontrę rywali.
37' (0-4) - Łukasz Radzimowski podaje piłkę do Krzysztofa Błędzkiego, ten przyjmuje ją na klatkę piersiową i oddaje strzał z pierwszej piłki, czym zaskakuje Marka Szczepanika.
39' (0-5) - Ostateczny cios w tym spotkaniu zadaje Rafał Boniecki, który na raty pokonuje bramkarza gospodarzy.

Kolejny kroczek WSOWL w kierunku mistrzostwa, którzy mimo wysokiego zwycięstwa nie mieli łatwej przeprawy z "Błyskawicami". W pierwszej odsłonie lepiej prezentowali się gracze Jakuba Różanowskiego, lecz brakowało im szcześcia oraz wykończenia pod bramką Piotra Rumaka. Dugie dwadzieścia minut to dominacja "Wojskowych", którzy wypunktowali ryala. Blitz przegrywa trzecie spośród czterech kolejnych spotań i już niedługo może spaść do strefy zagrożonej degradacją. Prawidziwy test WSOWL już w najbliższy czwartek, gdzie czeka ich starcie z mocnym Cloud FC I, podłamane "Błyskawice" zaś w przyszłym tygodniu zagrają z rozbitymi Tifoskami.