tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL 11 +19 25
2 . Przyjaciele Tifosek 11 +6 24
3 . FC Moose 11 +9 20
4 . Cloud FC I 11 +1 18
5 . Inss-Pol 11 -4 17
6 . Wielka Niewiadoma 11 +8 16
7 . Prezesi 11 +5 16
8 . Kuchcik Kuźniki 11 +2 12
9 . RTV Euro AGD 11 -12 12
10 . WrSport.pl 11 +0 11
11 . Blitz Wrocław 11 -9 11
12 . Rycerze Ni 11 -25 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
08.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Damian Nowak
Wielka Niewiadoma
RTV Euro AGD
0 : 4
( 0 : 0 )
Skład: Sierakowski, Smarzyński, Jaskowski, Biela, Fornal, Ciupiński, Korecki, Biegański, Różewicz, Rot
Skład: Polańczyk, Stopka, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Jakubowski, Podsędek, Ciechański, Niciński, Szozda, Zieliński, Zaborowski, Sara, Oborzyński
25' Grzegorz Korecki
34' Jakub Fornal
37' Grzegorz Korecki
39' Andrzej Jaskowski
Zawodnik meczu: Grzegorz Korecki (Grzegorz był dzisiaj nie do zatrzymania dla defensorów RTV. Strzelił dwie bramki, w tym jedną przedniej urody. )
    vs    

Jeżeli ta sztuka nie udałaby się z podopiecznymi Jarosława Patałucha, wtedy można szukać szczęścia z Wielką Niewiadomą. Obrońca trofeum jest w rozsypce i w razie porażki z RTV, spadnie na przedostatnie miejsce w stawce. Starcie to będzie kluczowe w kwestii utrzymania i jeżeli ktoś tutaj przegra, sytuacja tego będzie bardzo nieciekawa.

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
2' Grzegorz Korecki strzela i w ostatniej chwili ofiarnie jego próbę blokuje defensor RTV Euro AGD.
3' Korecki uderza z prawego skrzydła i świetnie piłkę łapie Marcin Niciński.
6' Andrzej Ciupiński zagrywa w tempo do Adama Smarzyńskiego, ale obrońca Wielkiej Niewiadomej z bliska przenosi tuż koło słupka.
8' Bartłomiej Biela staje oko w oko z Marcinem Nicińskim, ale na jego nieszczęście pewnie golkiper RTV wychodzi i zażegnuje niebezpieczeństwo.
9' Filip Piasecki popędził prawą stroną i ostro zacentrował w pole karne rywala. Tam jednak jego akcji nie zamyka na wślizgu - Marcin Podsędek.
10' Korecki kąśliwie strzela z połowy i bez ryzyka piłkę na rzut rożny wybija Niciński.
12' Dariusz Polańczyk próbuje swoich sił strzałem z dystansu i po koźle futbolówkę Maciej Sierakowski zbija na rzut rożny. 
14' Paweł Pawłowski złożył się do strzału, ale był on zbyt lekki, choć na dobrej wysokości, tak więc pewnie chwycił po nim piłkę - Sierakowski.
15' Andrzej Jaskowski kończy dobrą akcje swojej drużyny strzałem na pustą bramkę. Niestety gola nie ma, bo Nicińskiego świetnie asekuruje Błażej Stopka i wybija piłkę zmierzającą do pustej bramki. Po chwili Smarzyński z dystansu i przed siebie futbolówkę piąstkuje Niciński.
16' Zamieszanie pod polem karnym "Ertefałowców" i Jaskowski z bliska trafia tylko w słupek!
20' - Koniec pierwszej połowy.
22' Biegański sprzed pola karnego i po raz kolejny dobrze interweniuje golkiper gospodarzy.
23' Maciej Różewicz indywiudalnie, mija rywala i uderza, ale tuż nad poprzeczką.
25' (0:1) - Korecki wykorzystuje stratę obrońcy "Ertefałowców", odbiera piłkę i pędzi w stronę bramki Nicińskiego. Grzesiek będąc sam na sam z bramkarzem nie myli się i po interwencji golkipera piłka wpada do siatki.
26' Polańczyk sprzed pola karnego próbuje - niecelnie.
27' Biela stara się zaskoczyć Nicińskiego uderzeniem z dość ostrego kąta, ale golkiper gospodarzy staje na wysokości zadania i instynktownie broni.
33' Kopyś wrzuca piłkę z rzutu rożnego, w polu karnym najlepiej zachowuje się Biegański i poprzeczka ratuje Sierakowskiego.
34' (0:2) - Rozmontowana defensywa RTV Euro AGD. Jaskowski do Bieli, Biela do Fornala, ten strzałem z bliska pakuje piłkę do siatki, między nogami Nicińskiego.
34' Kopyś stara się pociągnąć ten wózek o nazwie RTV, ale nic dzisiaj mu nie wychodzi. Po raz kolejny przenosi piłkę nad bramką.
37' (0:3) - Kolejna świetna kontra obrońców trofeum. Jaskowski do Biegańskiego, ten zgrywa do obiegającego z prawej strony Koreckiego, który bez zastanowienia, poteżnym strzałem pod poprzeczkę kończy emocje w tym meczu. Piękny gol Grześka.
39' (0:4) - Jaskowski świetnie opanowuje górną piłkę zagraną w pole karne przez jednego z obrońców WN. Kapitan tej drużyny, prostym zwodem oszukał Marka Oborzyńskiego i zaskakującym uderzeniem przy słupku nie dał żadnych szans Nicińskiemu, który nawet nie zareagował.
40' Robert Sara staje przed szansą na gola honorowego, lecz jego mocny strzał nie sprawia zbyt wielkiego problemu Sierakowskiemu, który nie ryzykując, przenosi piłkę nad poprzeczką. Po tej akcji sędzia Damian Nowak kończy to spotkanie.
40'  - Koniec spotkania.

Wielka Niewiadoma powoli się budzi i odnosi bardzo istotne zwycięstwo, wychodząc tym samym ze strefy spadkowej. Drużyna Piotra Jakubowskiego jeszcze w tym sezonie nie wygrała i niewiele na to wskazuje, żeby miało się coś w tym względzie zmienić. Drużna ta ma jeszcze szanse pozostać w lidze, ale musi wygrać wszystko do końca. W najbliższym meczu "Ertefałowcy" zmierzą się z Rycerzami Ni, zaś Wielka Niewiadoma stanie na drodze beniaminkowi - Cloud I FC.

Zawodnik meczu :

Grzegorz Korecki (Wielka Niewiadoma)

autor: Michał Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.