tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL 11 +19 25
2 . Przyjaciele Tifosek 11 +6 24
3 . FC Moose 11 +9 20
4 . Cloud FC I 11 +1 18
5 . Inss-Pol 11 -4 17
6 . Wielka Niewiadoma 11 +8 16
7 . Prezesi 11 +5 16
8 . Kuchcik Kuźniki 11 +2 12
9 . RTV Euro AGD 11 -12 12
10 . WrSport.pl 11 +0 11
11 . Blitz Wrocław 11 -9 11
12 . Rycerze Ni 11 -25 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
07.05 godz. 20:15, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
WSOWL
Inss-Pol
1 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Kotas, Rumak, Boniecki, Grzesiuk, Szafarski, Sałata, Adamczyk
Skład: Puć, Kuczek, Trebenda, Masztalerz, Kuś, Skrzypacz, Kuś, Klimkiewicz, Szwalbe, Parossa
10' Piotr Sałata
30' Piotr Sałata
37' Piotr Sałata
18' Tomasz Trebenda
23' Krystian Szwalbe
Zawodnik meczu: Piotr Sałata (Piotrek harował dzisiaj na całym boisku, zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. Strzelił dwie bramki, w tym tą dającą zwycięstwo. Na wyróżnienie zasługuje Mateusz Kotas.)
    vs    

WSOWL spotka się w tym tygodniu jeszcze z jednym przedstawicielem dołu tabeli - Inss-Polem. Ten jednak w tym sezonie pokazał już, że potrafi grać z faworytami, o czym świadczy remis z FC Moose i wygrana z Kuchcikiem Kuźniki. Czy defensywie "Wojskowych' uda się powstrzymać fenomenalnego, kapitana "Biało-niebieskich" - Szczepana Kusia i jego walecznych kolegów? Jeżeli drużyna Jarosława Patałucha marzy o mistrzowstwie - musi wygrać to spotkanie! Juwenalia mogły wykończyć drużynę i sprawiają również problemy pierwszej, która na mecz z Inss-Polem zjawiła się bez zmian i z Piotrem Rumakiem w polu.

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
1' Rafał Boniecki urwał się obrońcy i stanął oko w oko z Jakubem Masztalerzem, lecz z bramkarzem Inss-Polu już sobie nie poradził.
3' Uderzenie Bonieckiego przerodziło się w podanie, którego nie zamknął w porę Adrian Adamczyk.
4' Tomasz Trebenda wrzuca piłkę z rzutu rożnego i świetnie w polu karnym wyskakuje Mateusz Kotas, pewnie ją chwytając.
5' Boniecki do Adamczyka, ale Adrian z bliska przenosi piłkę nad poprzeczką. 
6' Kąśliwy strzał Radosława Parossy i bardzo dobrze piłkę na rzut rożny zbija Kotas.
7' Rozklepana defensywa Inss-Polu, ale na szczęście mają w bramce Masztalerza, który broni mocne uderzenie Piotra Sałaty.
9' Długa piłka Łukasza Skrzypacza na Pawła Klimkiewicza, który zgrywa do Grzegorza Kuczka, ale Grzesiek nie zamyka.
10' (0:1) - Boniecki prostopadle zagrywa do Sałaty, który popędził z piłką w pole karne i zmieścił ją pod poprzeczką, tuż przy wychodzącym Masztalerzu.
12' Trebenda do Pucia, ale Michał przenosi piłkę nad poprzeczką.
13' Trebenda tym razem rozdziela piłkę do Parossy, który w ostatniej chwili zostaje zablokowany ofiarnym wejściem przez Jakuba Grzesiuka.
15' Boniecki stara się zaskoczyć Masztalerza uderzając z bardzo ostrego kąta, ale Kuba nie daje nabrać się na takie zagrania i świetnie interweniuje.
16' Szczepan Kuś staje oko w oko z Kotasem, ale nie daje mu rady. Mateusz ofiarnie interweniując doznaje urazu, ale po chwili zgłasza gotowość do gry.
18' (1:1) - Krystian Szwalbe uderza sprzed pola karnego i piłkę do boku zbija Kotas. Na jego nieszczęście tam znajduje się Trebenda i wpycha piłkę do pustej bramki. Remis.
20' - Koniec pierwszej połowy.
24' - Szwalbe fauluje rywala i zostaje za to ukarany żółtą kartką.
26' Kotas zbija ostrą wrzutkę Trebendy i na raty ją chwyta.
27' Puć strzela z dystansu i piłka przelatuje tuż koło słupka bramki Kotasa.
28' Puć do Kusia i ten próbuje zaskoczyć Kotasa - niebanalnym uderzeniem tuż przy słupku. Na szczęście dla drużyny Jarosława Patałucha - Mateusz świetnie intereniuje nogami. Po chwili indywidualna akcja Skrzypacza, którą kończy mocnym strzałem. Ten przeleciał tuż koło spojenia słupka z poprzeczką - Kotas nawet nie drgnął.
29' Boniecki uderza z lewego skrzydła i świetnie broni Masztalerz. Po chwili mocno strzela Trebenda i Kotas zbija piłkę do boku.
30' - Kontra Inss-Polu. Parossa popędził prawą stroną ile sił w nogach i ostro wślizgiem zaatakował go wracający do defensywy Sałata. Piotrek może i trafił w piłkę, ale było to niebezpieczne wejście i zostaje ukarany żołtą kartką.
31' Szczepan Kuś z dystansu i świetnie broni Kotas. Po chwili znowu fantastycznie interweniuje bramkarz, po uderzeniu Parossy.
32' Adamczyk huknął z dalszej odległości i piąstkuje przed siebie Masztalerz. Do odbitej piłki dobiega Piotr Rumak i uderzeniem z powietrza uderza niecelnie - koło bramki.
33' Płaskie uderzenie Sałaty, wyciągnął się jak długi - Masztalerz, zbijając piłkę na rzut rożny.
35' Boniecki strzela i piłka ląduje na poprzeczce. Po chwili próbuje Rumak i znowu poprzeczką. Jeszcze Sałata i koło słupka.
35' Boniecki po dobrej akcji z Sałatą i "Boniek" przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
37' (1:2) - Boniecki świetnie do Sałaty i Piotrek płaskim uderzeniem tuż przy słupku, nie daje żadnych szans Masztalerzowi. Bramkarz Inss-Polu nawet nie drgnął.
38' Szczepan Kuś w tempo do Parossy i w ostatniej chwili Radka blokuje Adamczyk - mamy tylko rzut rożny.
40'  - Koniec spotkania.

Po bardzo emocjonującym i twardym starciu, ostatecznie zwyciężyło WSOWL, które tym samym wskakuje na fotel lidera. Ekipa Szczepana Kusia nie miała dzisiaj szczęścia i musi obejść się smakiem, ciągle mając tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Następny mecz "Wojskowych" to starcie z Blitz Wrocław. Z kolei w przyszłym spotkaniu Inss-Pol czeka kolejne ciężkie zadanie - przeciwstawienia się Przyjaciołom Tifosek.

Zawodnik meczu :

Piotr Sałata (WSOWL)

autor: Michał Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.