tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL 11 +19 25
2 . Przyjaciele Tifosek 11 +6 24
3 . FC Moose 11 +9 20
4 . Cloud FC I 11 +1 18
5 . Inss-Pol 11 -4 17
6 . Wielka Niewiadoma 11 +8 16
7 . Prezesi 11 +5 16
8 . Kuchcik Kuźniki 11 +2 12
9 . RTV Euro AGD 11 -12 12
10 . WrSport.pl 11 +0 11
11 . Blitz Wrocław 11 -9 11
12 . Rycerze Ni 11 -25 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
07.05 godz. 21:00, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
FC Moose
Cloud FC I
1 : 2
( 1 : 2 )
Skład: Piechnik, Stefańczyk, Leib, Lewalski, Zaborek, Domek, Wydrzycki, Kublik, Małecki, Sawa
Skład: Lungu, Kozioł, Tarasiewicz, Martyński, Socki, Napierała, Bezdzietny, Mircea, Kruczek, Nowak, Hardy
18' Przemysław Stefańczyk
20' Adrian Kublik
33' Marcin Małecki
14' Zbigniew Piechnik (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Przemysław Stefańczyk (Przemek jak zwykle robił dużo wiatru na boisku. Walczył, dogrywał i strzelił bramkę na remis. Na wyróżenienie zasługuje również Adrian Kublik. )
    vs    

Opróćz Kuchcika i WSOWL-u na wpadki Tifosek czekają także FC Moose i Cloud FC. Obie te ekipy zagrają ze sobą bezpośrednio. Obie też są jedynymi niepokonanymi drużynami w tym sezonie (nie licząc jeszcze "Wojskowych") i obie dzieli różnica jednego punktu. Zgrany kolektyw dawnego IBM Blue, czy może zespół mający w swoim składzie najlepszego zawodnika we Wrocbalu - Adriana Kublika? Ostatnio Adrian praktycznie w pojedynkę rozprawił się z Blitz, czy tak będzie i tym razem z Cloud?

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
3' Jakub Lewalski uderza sprzed pola karnego i po rykoszecie mamy rzut rożny.
4' Daniel Tarasiewicz w indywiudalnej akcji mija z łatwością dwóch rywali i odgrywa do niepilnowanego pod bramką Clementa Hardy'ego, który z bliska strzela tuż koło słupka.
5' Adrian Kublik w tempo zagrywa do Przemysława Stefańczyka i popularny "Boniek" strzela tak, że Paweł Nowak pewnie chwyta piłkę.
7' Marek Napierała zagrywa piłkę do Tarasiewicza, który uderza sprzed pola karnego i przenosi piłkę koło bramki.
8' Adam Domek ze środka zgrywa piłkę do obiegającego Kublika, który oddaje kąśliwe uderzenie. Te w ekwilibrystyczny sposób świetnie broni Nowak. Po chwili Łukasz Sawa idealnie podaje do Domka będącego w polu karnym, ale Adam z bliska przenosi piłkę nad poprzeczką.
10' Kublik potężnie strzela z rzut wolnego i nogami instynktownie broni Nowak.
12' Kublik niefortunnie kopie piłkę do góry. Przysłowiowa "świeca" sprawia zamienia się w kąśliwe uderzenie, które bez ryzyka piąstuje golkiper Cloud.
13' Bartłomiej Socki strzela sprzed pola karnego i piłka przelatuje tuż koło słupka.
14' (1:0) - Daleka piłka wykopana przez Bartłomieja Kozła w kierunku bramki strzeżonej przez Zbigniewa Piechnika. Zbyszek zamiast pozowlić piłce opuścić boisko, pragnie ją złapać i niestety niefortunnie zagrania ją i przeżuca na sąsiedni słupek. Futbolówka się od niego odbija i wpada do siatki. Kuriozalny gol!
16' Kublik może zaraz znaleźć się sam na sam z bramkarzem Cloud. Do takiej sytuacji jednak nie dojdzie, bo świetnie na przedpolu interweniuje Nowak, dalekim wyjściem zażegnując niebezpieczeństwo.
17' Domek sprzed pola karnego i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.
18' (1:1) - Lewalski zagrywa prostopadłą piłkę do będącego w polu karnym Stefańczyka, a Przemek w polu karnym zachowuje spokój i zmieszcza futbolówkę w siatce, tuż koło wychodzącego golkipera rywali.
19' Margarit Mircea uderza z dystansu i pewnie piłkę łapie Piechnik. Po chwili kontra "Łosi". Kublik idealnie odnajduje w polu karnym Domka, ale Adam zbyt długo składa się do strzału i sytuacje wyjaśnia bramkarz.
20' (1:2) - Po raz kolejny w akcji Kublik. Adrian wrzuca futbolówkę w pole karne do będącego tam Stefańczyka. Przemek ją przepuszcza i zmyla tym samym bramkarza. Całą akcję stara się ratować Tarasiewicz, ale wygrania piłkę lecącą do bramki, już za linii bramkowej. Sędzia Michał Baraniecki jest pewny swego - gol prawidłowy. Taka decyzja dawnemu IBM-owi się nie podoba.
20' - Koniec pierwszej połowy.
24' Kublik obrócił się z obrońcą na plecach i oddał strzał z półobrotu, który był centrymetry od tego, żeby piłka wpadła do siatki.
27' Kublik sprzed pola karnego uderza i na raty broni Nowak. Po chwili Bartosz Zaborek w indywidualnej akcji zakończonej strzałem - niecelnym.
28' Płaskie uderzenie Sawy i instynktownie kolanami broni Nowak.
29' Marcin Małecki próbuje swoich sił z dystansu i jego próbę dobrze niweluje golkiper dawnego IBM Blue, który zbija piłkę do boku.
30' Sawa z dystansu i "piłkarski balon" przelatuje nad poprzeczką.
31' Małecki upadając w polu karnym zgrywa do nadbiegającego Domka, ale Adam z pięciu metrów zbyt mocno uderza i przenosi piłkę nad poprzeczką.
32' Tarasiewicz z rzutu wolnego - niecelnie - nad bramką.
33' - Małecki fauluje rywala przerywając dobrze zapowiadającą się kontrę. Za to Marcin zostaje ukarany żółtym kartonikiem.
34' Kublik strzela z prawej strony i świetnie nogami broni Nowak.
35' Zaborek wrzuca piłkę w pole karne, a tam do przewrotki złożył się Kublik, który jednak fatalnie przestrzelił.
40' Ostatnia szanse dla Cloud FC na wywalczenie remisu. Rzut wolny i nawet Paweł Nowak znalazł się w polu karnym Zbigniewa Piechnika. Piłkę "na chaos" wrzuca Adrian Lungu, w polu bramkowym najwyżej wyskakuje golkiper Cloud i głową przenosi piłkę tuż koło bramki.
40'  - Koniec spotkania.

Kolejny zacięty mecz w którym minimalnie zwycięża faworyt - Moose i pozostaje jedną z dwóch niepokonanych drużyn w Superlidze, samemu wskakując na najniższy stopień podium. Łatka niepokonanego nie należy już do dawnego IBM Blue, który przegrywa dopiero trzeci raz odkąd gra we Wrocbalu. Następnym razem Cloud zagra z Wielką Niewiadomą, zaś "Łosie" podejmą Kuchcika Kuźniki.

Zawodnik meczu :

Przemysław Stefańczyk (FC Moose)

autor: Michał Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.