06.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
0 : 3
( 0 : 1 )
Skład: Paukszt, Brzoza, Karpiński, Początek, Worożański, Rudziński, Szczotka
Skład: Zadorożny, Korsak, Gołaczyński, Gołaczyński, Żyniewicz, Nowakowski, Topornicki, Skorupa, Świerczek
20' Radosław Początek
38' Sebastian Rudziński
39' Sebastian Rudziński
19' Jacek Gołaczyński
Zawodnik meczu: Sebastian Rudziński (Gdyby miał lepiej ustawiony celownik Prezesi wygraliby znacznie wyżej, strzelił dwie bramki. Sprawiał najwięcej problemów bramkarzowi rywali.)

Jedna z ostatnich szans dla Rycerzy, zerowy dorobek punktowy nie wróży nic dobrego, rywale punktują i powoli uciekają, tylko zwycięstwo pozwoli złapać oddach i włączyć się do walki do utrzymanie. Prezesi jeżeli myślą o medalach muszą wygrać, przegrana zaprzepaści dobry początek sezonu w ich wykonaniu.

3' Początek dla Prezesów, Rudziński zagrywa przed pole karne do Pączątka, Radek uderza na bramkę bardzo niecelnie.
4' Kontra Prezesów, Szczotka wycofuje piłkę do nadbiegającego Brzozy, piłka po strzale Pawła przeleciała nad poprzeczką.
6' Podanie z głębi pola do wychodzącego na czystą pozycję Świerczka, wychodzący z bramki Worożański ubiegł Rafała i zażegnał niebezpieczeństwo.
7' Bramkarz Rycerzów chwyta piłkę na raty, groźnie z dystansu strzelał Paukszt.
10' Prezesi w natarciu, brakuje ostatniego podania, Rudziński i Szczotka nie potrafią znaleść recepty na pokonanie bramarza rywali.
12' Kombinacyjna akcja Rycerzy, Skorupa wykłada piłkę przed pole karne Topornickiemu, Przemek uderza na bramkę, Worożański bez problemów złapał piłkę.
14' Kolejna bramkowa okazja Rycerzy, Skorupa zagrywa do Topornickiego, Przemek nie sięgnął futbolówki, całą akcję zamknął jeszcze Świerczek, pilka po jego strzale poszybowała Panu Bogu w okno.
15' Pauszt uderza z dystansu, zabrakło centymetrów aby piłka wpadła do siatki.
17' Znowu próba Paukszta, uderzenie soczyste lecz bardzo niecelne.
18' Piłka po strzale z dystansu Pawła Brzozy odbiła się od spojenia słupki z poprzeczką i wyszła w boczny sektor boiska.
19'  - Błąd zmiany w obozie Rycerzy, Jacek Gołaczyński słusznie ukarany żółtą kartką.
20'  (0:1) - Bramka do szatni, Radosław Początek precyzyjnie uderzył na bramkę, piłka wpadła w długi róg.
22' Michał Żyniewicz uderzył na bramkę rywali, golkiper z wielkimi problemami zdołał opanować futbolówkę.
24' Podanie z głębi pola do wychdzącego na czystą pozycję Rudzińskiego, Sebastian wyszedł sam na sam z bramkarzem, minął go ale nie zdołał umieścił piłkę w siatce.
25' Szansa na wyrównianie, piłka po strzale Żyniewicza trafiła prosto w ręce bramarza.
26' Rudziński wywalczył piłkę w bocznej strefie boiska, zagrał przed pole karne, Początek nie przyłożył się do strzału i okazja do podwyższenia wyniku spaliła na panewce.
28' Zmarnowana okazja Rudzińskiego, minął jak tyczki dwóch rywali lecz będą sam na sam z bramkarzem nie potrafił umieścić piłki w siatce.
31' Pakuszt zagrywa piłkę w pole karne do Rudzińskiego, Sebastian machnął się i cała akcja poszła na marne.
33' Znowu Rudziński, Sebastian mógłby zostać bohaterem swojej drużyny, przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.
35' Początek otrzymuje piłkę od Brzozy, podbiegł z piłką kilka metrów i oddał strzał na bramkę, piłka poszybowała nad poprzeczką.
37' O mały włos rywali wyręczył by Gołaczyński, niefortunnie przelobował by własnego bramarza, w ostatniej chwili golkiper wypiąstkował piłkę na rzut rożny.
38'  (0:2) - Rudziński trafia do pustej bramki po podaniu Szczotki.
39'  (0:3) - Karpiński zagrywa wzdłuż lini bramkowej, Rudziński przyjmuje piłkę przed bramkarzem  i precyzyjnym strzałem pakuje piłkę do bramki.

Prezesi zasłużenie zgarnęli komplet oczek, gdyby większą skutecznością wykazał się Rudziński wynik mógłby być dużo, dużo wyższy. Ekipa Smoka wciąż pozostaje w grze o medale. Rycerze muszą wziąć się w garść, widmo spadku jest coraz bliżej, to już piąta porażka w obecnych rozgrywkach. W następnym meczu Rycerze zagrają z RTV Euro AGD , Prezesi podejmą beniaminka WrSport.pl.