Skład: Żmudziński, Perucki, Poleszczuk, Natalli, Bojarski, Padiasek, Szczytowicz, Janiak, Górzyński
Skład: Hnatkiewicz, Fiedler, Pondel, Semotyuk, Fabisz, Kopeć, Słowiński, Karczewski, Stasiak
19' Marcin Stasiak
31' Dawid Fabisz
37' Szymon Kopeć
40' Marcin Stasiak
Zawodnik meczu: Dawid Fabisz (Dawid w końcu zagrał tak jak za dobrych czasów. Praktycznie co miał to strzelał i ustrzelił aż 5 bramek. )

Kuchcik będzie usilnie liczył na potknięcie lidera - Przyjaciół Tifosek. Ci o podtrzymanie dobrej passy zagrają z innym beniaminkiem - WrSport.pl. "Dziennikarzom" ostatnio też wiedzie się dobrze i jeżeli utrzymają formę z poprzednich spotkań, to z Tifoskami powinni grać jak równy z równym. Czy uda się defensywie WrS-u powstrzymać fantastyczny tercet rywali - Łukasz Górczyński-Filip Janiak-Daniel Szczytowicz? Przekonamy się!

3' Filip Janiak załamał obrońcę WrS-u i strzelił, ale...wprost w koszyczek Tomaszowi Słowińskiemu.
4' Dawid Fabisz w odpowiedzi, w kontrze, ale jego centra mija bramkę i zasiąg ramion Jacka Żmudzińskiego.
6' Łukasz Górzyński wpada z piłką w pole karne i trafia w słupek! Po chwili piłka wychodzi do gry i szczęśliwie głową odbija ją Słowiński.
8' Marcin Stasiak z rzutu rożnego wycofuje piłkę do Szymona Kopcia i ten kończy strzałem - niecelnym.
9'  (1:0) - Prostopadłe podanie Andrzeja Semotyuka do Dawida Fabisza i napastnik WrSportu, mając przed sobą tylko Żmudzińskiego, ze stoickim spokojem go pokonuje.
11' Górzyński strzela z bliska i dobrze broni Słowiński.
14' Wrzutka Kopcia w pole karne i najwyżej w nim wyskakuje Żmudziński - wybijając piłkę przed siebie.
15' WrSport.pl w kontrze. Fabisz popędził prawą stroną i wrzucił do zamykającego akcje Bartosza Fiedlera, który uderzył z główki w poprzeczkę!
16' Fabisz do Stasiaka i Marcin mając dużo miejsca i czasu, trafia w słupek!
16' (2:0) - Stasiak odwdzięcza się Fabiszowi i wystawia mu idealną piłkę, omijającą obrońców Tifosek. Dawid mając przed sobą pustą bramkę - nie myli się i podwyższa wynik tego spotkania.
17' Łukasz Bojarski mocno wrzuca i pewnie piłkę przed Danielem Szczytowiczem łapie Słowiński.
18' (3:0) - Tomasz Pondel ściągnął na siebie dwóch rywali i odegrał do wychodzącego na czystą pozycję Fabisza. Napastnik gospodarzy znowu znalazł się sam na sam z bramkarzem i znowu nie chybił. Hattrick Dawida!
19' (4:0) - Stasiak do Fabisza = kolejny gol! Mamy pogrom. Tifoski nie wierzą co się dzieje.
19' (5:0) - Fiedler zagrywa daleką piłkę z własnej połowy do niekrytego Stasiaka. Marcin mając dużo miejsca i czasu, opanował piłkę i uderzeniem z woleja, tuż przy słupku - nie dał żadnych szans Żmudzińskiemu.
20' Janiak minął dwóch rywali i strzela, ale piłka miminalnie mija słupek bramki WrSportu.
22' Janiak ma 100% sytuację, ale z bliska fatalnie przestrzela. Po chwili Szczytowicz zagrywa prostopadłą piłkę do Górzyńskiego, ale ten okazuje się gorszy w pojedynku ze Słowińskim.
24' Fabisz zagrywa świetną piłkę do Semotyuka i ten zamykając akcję, uderza minimalnie nad poprzeczką. Żmudziński nawet nie drgnął.
25' Maciej Padiasek z dystansu i świetnie na róg piłkę zbija Słowiński.
26' Damian Karczewski podaje na skrzydło do Fabisza i Dawid przegrywa pojedynek z golkiperem Przyjaciół Tifosek.
26' Górzyński z woleja i piłkę przelatuje tuż nad poprzeczką.
27' Michał Hnatkiewicz staje oko w oko z Jackiem Żmudzińskim i lepszy okazuje się bramkarz gości.
31'  (6:0) - Pondel z rzutu wolnego zagrywa idealną piłkę do niepilnowanego w polu karnym Fabisza, a ten strzałem z woleja, przy dłuższym słupku - pokonuje Żmudzińskiego!
32' Bojarski z dystansu i świetnie broni Słowinski, zbijając mocne uderzenie do boku.
33' Kopeć sprzed pola karnego strzela i instynktownie broni Żmudziński.
34' Idealne zagranie w tempo Jana Peruckiego do Daniela Szczytowicza i Daniel podcina piłkę nad wychodzącym Tomaszem Słowińskim i bramkarza "Dziennikarzy" przed utratą gola ratuje poprzeczka! Zaczarował Słowiński dzisiaj bramkę WrSportu - gracze lidera łapią się za głowy.
36' Szczytowicz mocno uderza sprzed pola karnego i dobrze nogami broni Słowiński.
37' Stasiak w kontrze do Fabisza, ale Dawid nie zdążył zamknąć akcji.
37'  (7:0) - Kolejny kontratak WrS-u - trzech na dwóch. Fabisz do Semotyuka, który odgrywa do Kopcia i Szymon z zimną krwią pakuje piłkę do pustej bramki, obok zrezygnowanego Jacka Żmudzińskiego. Nokaut!
39'  - Padiasek fauluje wychodzącego sam na sam ze Żmudzińskim - Fabisza i słusznie sędzia Adrian Miedziński pokazuje czerwoną kartkę!
40'  (8:0) - Rzut wolny przed polem karnym. Do futbolówki podchodzi Marcin Stasiak i mocnym uderzeniem, przełamuje mur i piłka trafia do siatki. "Jaca" nawet nie zareagował.

To co dzisiaj się działo na Kuźnikach, żaden nawet najstarszy góral by nie uwierzył. Lider został rozbity w perzynę przez beniaminka, z czego cieszą się FC Moose, Kuchcik Kuźniki i WSOWL. W następnym meczu WrS o podtrzymanie dobrej passy, zmierzy się z Prezesami, z kolei Przyjaciele Tifosek będą chcieli zrehabilitować się, podejmując Inss-Pol.