29.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Wielka Niewiadoma
2 : 4
( 0 : 1 )
Skład: Hnatkiewicz, Fiedler, Pondel, Fabisz, Kopeć, Słowiński, Dudek, Stasiak
Skład: Smarzyński, Jaskowski, Szczerbicki, Biela, Fornal, Ciupiński, Korecki, Biegański, Konopacki, Jędrysiak
9' Szymon Kopeć
31' Szymon Kopeć
35' Bartłomiej Biela (Gol samobójczy)
40' Marcin Stasiak
23' Andrzej Jaskowski
29' Grzegorz Korecki
30' Andrzej Jaskowski
Zawodnik meczu: Szymon Kopeć (Szymon był dzisiaj wszędzie na boisku. Mocno harował zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Jego dorobek pomeczowy to dwie ważne bramki. )

Zawodzi na całej linii Wielka Niewiadoma, która co prawda ostatnio się przełamała, ale nadal nie przypomina drużyny, która w zeszłym sezonie była najlepsza w lidze. O wskoczenie na ścieżkę zwycięstw i awans na bezpieczne miejsce powalczą z beniaminkiem WrSport.pl. Ten z każdym kolejnym meczem się rozkręca, a poprzednio dość sensacyjnie zremisował z głównym pretendentem do złotych medali - WSOWL-em. Obie ekipy w tabeli dzieli różnica jednego punktu, zatem tutaj nikt nie będzie odstawiał nogi, co powoduje, że szykuje nam się świetny mecz.

1' Pierwszy groźny strzał w tym meczu autorstwa WrSport.pl. Marcin Stasiak przymierzył sprzed pola karnego i w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońcę.
3' Rzut wolny dla WrS-u. Do piłki podchodzi Tomasz Pondel, ale jego techniczny strzał minimalnie mija słupek bramki Bartłomieja Jędrysiaka.
4' Dawid Fabisz w tempo zagrywa do Marcina Stasiaka, ale Marcin z bliska trafił wprost w bramkarza.
7' Fabisz zgrywa do Radosława Dudka, ale były napastnik Hectasu fatalnie przycelował i przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką.
8' Odpowiedź Wielkiej Niewiadomej. Grzegorz Korecki strzela z dystansu, ale trafia tuż koło słupka.
8' Jeszcze raz Korecki wychodzi sam na sam z Tomaszem Słowiński i pojedynek ten wygrywa bramkarz beniaminka.
9' (0:1) - Fantastyczna klepka Marcina Stasiaka z Szymonem Kopciem. Wszystko z pierwszej piłki i Szymon technicznym uderzeniem tuż przy słupku, wyprowadza swoich kolegów na prowadzenie. Bramkarz rywali nawet nie drgnął.
12' Fabisz odbiera piłkę Kamilowi Biegańskiemu i decyduje się na uderzenie, które jednak minimalnie przelatuje bramkę.
13' Dobra akcja Dudka z Fabiszem, ale brak zamknięcia ze strony Radka. Po chwili Dawid oddaje strzał na bramkę - niecelny.
15' Kolejna dwójkowa akcja Fabisza z Dudkiem. Dawid w pole karne do Radka, a ten mając przed sobą tylko bramkarza - trafia wprost w niego.
16' Michał Hnatkiewicz zgrywa do Bartosza Fiedlera i uderzenie obrońcy WrSportu w ostatniej chwili zablokowane.
17' Adam Smarzyński z dystansu - koło słupka.
18' Grzegorz Korecki popędził prawą stroną, minął dwóch rywali, ale jego płaskie uderzenie minimalnie minęło słupek bramki rywali.
19' Pondel w kontrze, płasko i w koszyczek bramkarzowi.
19' Pondel minął dwóch rywali i odegrał do lepiej ustawionego w polu karnym Fabisza, który z bliska przeniósł piłkę tuż nad poprzeczką bramki Jędrysiaka.
23' (1:1) - Mocny początek Wielkiej Niewiadomej, która od pierwszych minut przycisnęła rywala. To się opłaciło. Andrzej Jaskowski dostaje piłkę z głębi pola, obraca się z Pondlem na plecach i płaskim strzałem przy dłuższym słupku zaskakuje Tomasza Słowińskiego.
24' Korecki uderza z woleja i jego strzał dobrze broni Słowiński.
26' Szczerbicki z dystansu i na raty piłkę łapie Słowiński.
29' (2:1) - Dośrodkowanie z rzutu rożnego. W polu karnym przysnął Tomasz Pondel i niepilnowany pozostał w nim Grzegorz Korecki, który uderzeniem z woleja wyprowadza swoich kolegów na prowadzenie.
30' - Na boisku mamy 8 zawodników Wielkiej, czyli wystąpił gdzieś błąd zmiany. Za takowy ukarany zostaje Andrzej Jaskowski i jego zespół grać będzie w 6.
31' (2:2) - WrSport wykorzystuje grę w przewadze. Stasiak w tempo podaje do zamykającego akcję z prawej strony Kopcia i Szymon z bliska pokonuje Jędrysiaka. Remis.
33' Stasiak w kontrze wychodzi sam na sam z Jędrysiakiem i przegrywa ten pojedynek. Po chwili dobija Dudek i dobrze piłkę wybija obrońca WN.
34' Korecki z dystansu i broni Słowiński.
34' Piotr Konopacki z bliska uderza - koło bramki.
35' (2:3) - Szybka kontra "Dziennikarzy". Fabisz popędził lewą stroną i przegrał piłkę na prawą do Hnatkiewicza. Po drodze Bartłomiej Biela starał się przeciąć to podanie i zażegnać niebezpieczeństwu, niestety zrobił to na tyle niefortunnie, że wpakował piłkę do własnej bramki. Samobój!
37' Świetna klepka Kopcia z Fabiszem i napastnik "Niebieskich" kończy akcję strzałem tuż koło dalszego słupka.
38' Kamil Biegański strzela i trafia w słupek!
40' (2:4) - Kolejna zabójcza kontra "Połączonych Piłką". Fiedler przechwytuje piłkę i zagrywa ją do Fabisza. Dawid popędził prawą stroną i odegrał do nabiegającego z prawej flanki Stasiaka. Marcin najpierw uderzył w Jędrysiaka, ale Bartek wobec jego dobitki był już bezradny!

Zespół braci Pondel pokonując obrońcę trofeum pokazuje, że utrzymanie, a nawet środek tabeli jest w ich przypadku realny. Ekipa Andrzeja Jaskowskiego z kolei nadal nie przypomina drużyny i jeżeli nie zacznie punktować, to może nawet spaść z ligi. Kolejny mecz WN to pojedynek z RTV Euro AGD, zaś WrSport.pl następnym razem "skrzyżuje rękawice" z Przyjaciółmi Tifosek.