22.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
2 : 1
( 1 : 1 )
Skład: Ruta, Antczak, Duda, Iwańczak, Różanowski, Kaleta, Kruk, Szczepanik, Wyszumirski
Skład: Paukszt, Brzoza, Początek, Smok, Worożański, Bordulak, Rudziński, Hajdamowicz, Szczotka
18' Grzegorz Antczak
40' Marcin Duda
5' Paweł Brzoza
38' Paweł Brzoza
Zawodnik meczu: Paweł Brzoza (W dzisiejszym spotkaniu pokazał się z bardzo dobrej strony, strzelił dwie bramki które pozwoliły Prezesom zgarnąć komplet punktów.)

Obie drużyny należą do solidnych Superligowców, liczne zapowiedzi walki o mistrzostwo w obecnych rozgrywkach trzeba mocno zweryfikować. Jedni i drudzy stracili już kilka cennych punktów, szanse na końcowy triumf mocno się oddalają. Warto dodać, że w szeregach obu drużyn są zawodnicy którzy w piłkę grać potrafią. Jest to jedne z kluczowych spotkań bowiem powoli te dwie ekipy zblizają się do półmetku sezonu.

2' Pierwsza groźna akcja w tym meczu, w której główną rolę wział Jakub Różanowski. Napastnik Blitz zagrał piłkę miedzy obrońcami w pole karne, Jacek Ruta przyjął futbolówkę, obrócił się w kierunku bramki lecz miał mało miejsca aby oddać precyzyjny strzał na bramkę.
4' Błąd w defensywie zawodników Prezesów, Różanowski oddał mocny strzał zza pola karnego, piłka zmierzająca w długi róg o centymetry minęł słupek.
5' (1:0) - Prezesi obejmują prowadzenie, Paweł Brzoza przymierzył zza pola karnego, piłka wpada w długi róg.
7' Ekipa dowodzona przez Różanowskiego była bardzo bliska doprowadzenia do remisu, po dośrodkowaniu z autu Iwańczaka uderzał z głowy Antczak, piłka przeleciała nad poprzeczką.
10' Przechwyt Paukszta w środkowej strefie boiska, podanie na skrzydło do Rudzińskiego, Sebastian wpada w pole karne i oddaje strzał w długi róg, golkiper odprowadził piłkę wzrokiem. Od bramki rozpoczął Szczepanik.
12' Krótka wymiana piłki między Smokiem a Rudzińskim, piłka po strzale tego drugiego trafiła w boczną siatkę.
14' Inteligentnie zachował się Hajdamowicz, przyjął piłkę, popatrzył i podał do nadbiegającego w pole karne Rudzińskiego, Sebastian nie ma dziś dnia, trafia prosto w leżącego bramkarza.
16' Jedna z nielicznych akcji Blitz, Kruk podbiegł z piłką kilka metrów i oddał strzał z dystansu, piłka wyszła poza pole gry.
17' Udana interwencja golkipera Blitz, ręką wybił piłkę na rzut rożny po strzale Rudzińskiego.
18' (1:1) - Grzegorz Antczak doprowadza po wyrówniania, wykorzystuje dobre podanie Mariusza Iwańczaka.
19' Krótka wymiana podań między Rudzińskim a Hajdamowiczem, Seba zdecydował się na strzał, piłka poszybowała nad poprzeczką.
- Koniec pierwszej połowy.
22' Rudziński gdyby miał lepiej ustawiony celownik w pojedynkę mógłby rozpracować zespół Blitz, zawodnik marnuje kolejną doskonałą okazje do podwyższenia wyniku.
24' Błąd obrońców Blitz, na szczęście z pomocą wyszedł golkiper Szczepanik, dość szczęśliwie obronił piłkę po strzale Karola Smoka.
26' Nadal Prezesi w natarciu, stojący miedzy słupkami Szczepanik w ostatniej chwili wypiąstkował piłkę w boczny sektor po dośrodkowaniu Radosława Początek.
29' Strzał zza pola karnego Artura Kalety, piłkę w ostatniej chwili blokuje Paukszt.
32' Hajdamowicz wymanewrował jednego z obrońców Blitz, zagrał na sktrzydło do Karola Smoka, napastnik Prezesów nie skorzystał z prezentu kolegi.
34' Rzut wolny dla Prezesów, piłka po uderzeniu Grzegorza Paukszt poszybowała nad poprzeczką.
36' Blitz dziś bez pomysłu na grę, brakuje komunikacji między zawodnikami. Oprócz bramkarza żaden zawodnik nie pokazuje charakteru i woli walki.
38' (2:1) - Hajdamowicz zagrywa do Brzozy, Paweł niepilnowany w polu karnym uderza z powietrza, piłka wpada do siatki.
40'  - Niesportowe zachowanie Marcina Dudy, zawodnik otrzymuje żółtą kartkę.

Prezesi wygrywają zasłużenie, trzy oczka wędrują na konto ekipy Karola Smoka. Gdyby zawodnicy mieli lepiej ustawiony celownik wynik mógłby być znacznie wyższy. W następnym meczu Prezesi zagrają z będącym w dołku Kuchcik Kuźniki. Blitz Wrocław powalczy o kolejne punkty z FC Moose.