15.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
( 1 : 1 )
Skład: Hnatkiewicz, Fiedler, Pondel, Semotyuk, Kopeć, Przybylski, Słowiński, Karczewski, Stasiak, Gruszka
Skład: Zadorożny, Gołaczyński, Żyniewicz, Nowakowski, Topornicki, Skorupa, Świerczek
11' Marcin Stasiak
29' Dawid Przybylski
31' Szymon Kopeć
9' Tomasz Skorupa
38' Łukasz Nowakowski
Zawodnik meczu: Tadeusz Zadorożny (Najjaśniejsza postać w ekipie Rycerzy. Wybronił wiele groźnych strzałów w tym rzut karny a kilka razy wyszedł zwycięsko z pojedynków sam na sam z rywalami. Gdyby nie jego świetna postawa w bramce porażka Rycerzy byłaby dużo wyższa.)

Dla Rycerzy Ni jest to pierwsze spotkanie w obecnych rozgrywkach. Na starcie zmierzą się oni z zamykającym tabelę WrSportem. "Dziennikarze" po dwóch ciężkich meczach na początek teraz zagrają z teoretycznie łatwiejszym przeciwnikiem. Jeżeli zespół braci Pondel pragnie utrzymać się w Superlidze - musi zapuntkować ze swoim najbliższym rywalem. Ten również myśli o tym samym i na pewno "tanio skóry nie sprzeda". Czy uda się beniaminkowi powstrzymać zabójczy duet Rycerzy - Przemysław Topornicki - Sławomir Rosiecki i w końcu zapunktować? A może to "Żółci" dobrze wejdą w sezon i ugrają jakieś punkty?

2' Kopeć staje oko w oko z Zadorożnym jednak w tym pojedynku lepszy okazuje się bramkarz Rycerzy.
4' Stasiak otrzymuje znakomite podanie od Kopcia na 10 metr i będąc niepilnowanym uderza bardzo niecelnie.
6' Strzał Stasiaka po którym Zadorożny "wypluwa" piłkę przed siebie, dopada do niej Semotyuk i z 5 metrów posyła piłkę wysoko nad poprzeczką.
9' (1:0) - Prostopadłe zagranie Topornickiego do Tomasza Skorupy, który w sytuacji sam na sam nie daje Słowińskiemu szans na skuteczną interwencję.
11' (1:1) - Gracze WrSport.pl bardzo szybko odpowiadają. Marcin Stasiak wykorzystuje podanie Kopcia i z 7 metrów posyła piłkę do bramki.
13' Płaski strzał Karczewskiego z linii pola karnego o centymetry mija bramkę strzeżoną przez Zadorożnego.
15' Po raz drugi w tym spotkaniu Zadorożny wychodzi zwycięsko z pojedynku sam na sam z Kopciem.
18' Znakomite zagranie Tomka Pondla do wbiegającego w pole karne Stasiaka jednak i tym razem górą w tym pojedynku jest bramkarz rywali.
22' Dwójkowa akcja Hnatkiewicza ze Stasiakiem. Strzał Marcina z 5 metrów jest jednak niecelny.
25' Fiedler traci piłkę na 12 metrze na rzecz Świerczka, który uderza po długim rogu i trafia w słupek!
27' Dogranie Semotyuka do wbiegającego w pole karne Hnatkiewicza. Michał uderza z pierwszej piłki jednak nad bramką.
29' (1:2) - Pondel zagrywa z własnej połowy do Dawida Przybylskiego, ten uderza bez przyjęcia a piłka po interwencji Zadorożnego wtacza się do bramki.
30' Kopeć uderza z 10 metrów i trafia w rękę Żyniewicza. Sędzia Rynkowski nie ma wątpliwości i dyktuje rzut karny. Do ustawionej na 9 metrze piłki podchodzi Andrzej Semotyuk jednak jego strzał znakomicie broni Zadorożny.
31' (1:3) - Kontra zawodników WrSport.pl. którą skutecznym strzałem wykańcza Szymon Kopeć.
34' Świetna interwencja Zadorożnego, który wybronił mocny strzał Przybylskiego z kilku metrów.
35' Kąśliwy strzał Żyniewicza sprzed pola karnego po którym Słowiński paruje futbolówkę na rzut rożny.
37' Rzut wolny dla Rycerzy Ni. Do piłki podchodzi Topornicki i uderza minimalnie nad poprzeczką.
38' (2:3) - Zamieszanie w polu karnym WrSport. Strzały Topornickiego i Skorupy zostają zablokowane jednak trzecia próba tym razem w wykonaniu Łukasza Nowakowskiego jest juz skuteczna. Rycerze zdobywają bramkę kontaktową!
39' Żyniewicz "nawinął" jednego z rywali w polu karnym i uderzył po długim rogu, jednak znakomitą interwencją popisał się Słowiński ratując tym samym swój zespół przed utratą bramki.
40' WrSport wychodzi z kontrą. Podanie do Kopcia na 5 metr ten jednak fatalnie pudłuje.

Bardzo ciekawe spotkanie z dużą ilością podbramkowych sytuacji z obydwu stron. Lepszą skutecznością w dniu dzisiejszym wykazali się jednak zawodnicy WrSport i to właśnie ekipa braci Pondel może cieszyc się z pierwszego zwycięstwa w obecnych rozgrywkach. Kolejnym rywalem zarówno jednej jak i drugiej drużyny będzie WSOWL.