07.04 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Ruta, Antczak, Duda, Sroka, Iwańczak, Różanowski, Kaleta, Kruk, Wysoczański, Wyszumirski
Skład: Polańczyk, Stopka, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Jakubowski, Podsędek, Ciechański, Szozda, Zieliński, Zaborowski, Sara, Piasecki, Oborzyński, Krasiński
16' Artur Kaleta
15' Łukasz Kopyś
35' Filip Piasecki
Zawodnik meczu: Błażej Stopka (Pod nieobecność Marcina Nicińskiego miejesce w bramce RTV zajął Błażej Stopka. Gracz ten spisywał się bardzo dobrze, skapitulował tylko raz, wielokrotnie ratując swój zespół przed utratą gola.)

Ostatni mecz tych drużyn, zakończył się wygraną Łukasza Kopysia i spółki - 3:1. Wtedy była to wielka sensacja, bowiem "Błyskawice" grały o medale, zaś RTV o utrzymanie. Pytanie - jak będzie teraz? Faworytem wydaje się Blitz, które wtedy również wydawało się pewnym zwycięzcą... Czy "Ertefałowcy" znowu sprawią nielada niespodziankę, czy może ich rywal w 100% wywiąże się z roli faworyta i pewnie wygra?

Spotkanie rozpoczęło się od niecelnego uderzenia Przemysława Kruka. Chwilę później pojedynek z Stopką przegrał Mariusz Iwańczak. Pierwsze minuty spotkania to bardzo wyrównane widowisko, choć klarowniejsze sytuacje stwarzali sobie gracze Błyskawic.

W 15 minucie na krosowe podnie z własnego pola karnego zdecydował się Dariusz Polańczyk, który świetnie dostrzegł Kopysia, a ten kapitalnym wolejem otworzył wynik spotkania. Futbolówka po strzale gracza z numerem 8 odbiła się od słupka i wpadła do bramki bezradnego Łukasza Sroki. W tym momencie wybuchła euforia w obozie gospodarzy!

Nie minęło 30 sekund, a na tablicy świetlnej widniał wynik 1-1. Niepewność w szeregach defensywnych RTV wykorzystał Artur Kaleta, który strzałem w samo okienko bramki doprowadził do wyrównania.

Kolejne minuty spotkania to seria niecelnych strzałów w wykonaniu obu drużyn. Niestety do końca pierwszej odsłony bramek już nie oglądaliśmy i wynikiem jeden do jednego zakończyło się pierwsze 20 minut.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia Blitz. Po wrzutce w pole karne, najwyżej do futbolówki wyskoczył Jakub Rożanowski, lecz próba ta okazała się minimalnie niecelna. Bliski pokonania Stopki był Jacek Ruta, lecz najpierw przegrał pojedynek z goalkeeperem, a przy dobitce nie trafił czysto w piłkę i mieliśmy aut bramkowy.

Z biegiem czasu tempo meczu nieco opadło i większość akcji rozgrywało się w środkowej strefie boiska. Żadna z drużyn nie potrafiła przeprowadzić klarownej sytuacji, momentami ograniczając się do nielicznych uderzeń z dystansu.

W 33 minucie wyższość bramkarzy musieli uznać gracze grający z numerem 14 na plecach. Najpierw w sytuacji sam na sam ze Sroką w goalkeepera uderzył Marcin Podsądek. Po drugiej stronie po raz kolejny w pojedynku Ruta-Stopka górą ten drugi.

Pięć minut przed końcowym gwizdkiem spotkania żółtym kartonikiem ukarany został - Filip Piasecki, który przeszkodził w wykonaniu rzutu wolnego Jackowi Rucie. Grające w osłabieniu RTV zamurowało własną bramkę i do końca meczu bramek już nie oglądaliśmy.

Z przebiegu meczu podział punktów jest wynikiem jak najbardziej sprawiedliwym. Żadna z ekip nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na własną korzyść i  w starciu ligowych wyjadaczy byliśmy świadkami remisu. RTV Euro AGD jeszcze w tym tygodniu zagra z liderem rozgrywek - Kuchcikiem Kuźniki, Błyskawice zaś o zwycięstwo powalczą z Inss-Polem.