19.06 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
4 : 3
( 3 : 2 )
Skład: Michalski, Kubów, Skrzypek, Dąbrowski, Sirek, Stasiowski, Kalman, Długozima, Szajda, Burzmiński, Siarczyński
Skład: Matura, Wolan, Jurczak, Mazurkiewicz, Barczak, Strykowski, Roszkowski, Barczak
14' Marcin Burzmiński
20' Marcin Burzmiński
33' Marcin Burzmiński
9' Łukasz Barczak
11' Łukasz Barczak
18' Łukasz Barczak
38' Michał Strykowski
Zawodnik meczu: Marcin Burzmiński (Ustrzelił hat-trika, mimo jego starań zespół przegrał z outsaiderem. Na wyróżnienie zasługuje również Łukasz Barczak.)

Obie drużyny zagrają o pietruszkę, wszystko jest już rostrzygniętne jeżeli chodzi o zainteresowane drużyny. F.C. Nakacu mimo że mają do rozegrania jeszcze dwa mecze to przy ewentualnym zwycięstwie mają gorszy bilans bezpośrednich spotkań z Wratislavią - Bio. Awans im nie grozi. Czarny Byk może tylko umocnić swoją pozycję przed starciem z Perimeters.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Między słupkami Czarnego Byka Roszkowski.
5' Dość wyrównane spotkanie, trawa walka w środkowej strefie boiska.
9'  (1:0) -  Nieoczekiwanie Czarny Byk wychodzi na prowadzenie,piłka po strzale zza pola karnego Łukasza Barczaka ląduje w bramce.
11'  (2:0) -  Barczak trafia w samo okienko ! Byki powiększają przewagę.
14'  (2:1) -  Bramka kontaktowa, podanie Kubowa w pole karne, Burzmiński na spokoju przyjmuje futbolówkę i z najbliższej odległości trafia do siatki rywala.
16' Niegroźny strzał z dystansu Matury, golkiper na raty chwyta futbolówkę.
17' Maciej Szajda oddaje strzał z narożnika pola karnego, słupek uchronił bramkarza Czarnego Byka przed utratą bramki.
18'  (3:1) -  Prostopadłe podanie Wolana do Barczaka, Łukasz wychodzi sam na sam i pewnym strzałem kompletuje hat-trika.
20'  (3:2) - Kubów zagrywa do Burzmińskiego, Nakacu ponownie łapie kontakt.
21' Udana interwencja golkipera Byka, na raty chwycił pilkę po strzale z dystansu Szajdy.
23' Kolejny raz Roszkowski wykazał się sporymi umiejętnościami, obronił piłkę po strzale z głowy Kubowa.
26' F.C Nakacu nie opuszcza połowy przeciwnika, trwa zacięta walka o bramkę dającą remis.
29' Jeden z nielicznych wypadów Czarnego Byka na bramkę rywali, było naprawdę groźnie, Strykowski zatańczył z obrońcami przed polem karnym po czym oddał groźny strzał, bramkarz z wielkim trudem złapał piłkę.
31' Rafał Wolan przedarł się przez linię defensywną rywali, będąc w znakomitej okazji do zdobycia bramki trafił tylko w nogi bramkarza.
34'  (3:3) -  Złe wybicie piłki przez obrońców Czarnego Byka, Marcin Burzyński skorzystał z prezentu i doprowadza do remisu.
37' Strykowski wychodzi sam na sam, próba przelobowania bramkarza zakończyła się fiaskiem.
38'  (4:3) -  Daleki wyrzut bramkarza Czarnego Byka, Strykowski wychodzi sam na sam i z ostrego kąta wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
39' Rzut wolny dla F.C. Nakacu, Kubów zagrywa do Burzmińskiego, strzał Marcina broni golkiper.

Czarny Byk na koniec sezonu sprawił sobie miłą niespodziankę, ograł zdecydowanego faworyta. To ich pierwsze zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. F.C Nakacu przegrywając ten mecz traci szanse na zajęcie trzeciego miejsca w końcowym rozrachunku.
W następnym meczu F.C. Nakacu zagra z RedKne, Czarny Byk podejmie FC Perimeters.